blog

Paul Song Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto – wszystko o mężu Lisy Ling

Paul Song jest najbardziej rozpoznawany jako mąż osobowości telewizyjnej, Lisy Ling. Paul jest onkologiem specjalizującym się w radioterapii i pracuje w swoim zawodzie od ponad 20 lat. Cóż, Paul jest oddanym mężczyzną, jeśli chodzi o jego zawód, ale musiał żałować swojej pracy, kiedy stracił nienarodzone dziecko w wyniku poronienia i obwiniał się, że nie było go przy Lisie, kiedy go potrzebowała.

 Paul Song Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto – wszystko o Lisie Ling's Husband

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzeństwo

Paul Song jest najbardziej rozpoznawany jako mąż osobowości telewizyjnej, Lisy Ling. Paul jest onkologiem specjalizującym się w radioterapii i pracuje w swoim zawodzie od ponad 20 lat. Cóż, Paul jest oddanym mężczyzną, jeśli chodzi o jego zawód, ale musiał żałować swojej pracy, kiedy stracił nienarodzone dziecko w wyniku poronienia i obwiniał się, że nie było go przy Lisie, kiedy go potrzebowała.

Ile jest wart netto Paula Songa?

Dr Paul Song pracuje jako onkolog radioterapii w związku z Kalifornijskie Centrum Medyczne Szpitala w Los Angeles w Kalifornii, ale milczy, aby ujawnić swoje prawdziwe bogactwo.

Lekarz mieszka w luksusowej willi w Santa Monica wraz z żoną Lisą. Mówiąc o bogactwie Lisy, ta kobieta zgromadziła 10 milionów dolarów netto z pracy jako dziennikarka przez ponad dwie dekady od aktywnego roku 1996.

Paul uzyskał stopień naukowy w dziedzinie medycyny od: Szkoła Medyczna Uniwersytetu Jerzego Waszyngtona . Paul jest jednym z 4 lekarzy w California Hospital Medical Center, którzy specjalizują się w radioterapii onkologicznej.

Poślubiona osobowości telewizyjnej

Paul poznał swoją przyszłą żonę, Lisę Ling, w 2006 roku przez wspólnego przyjaciela. Po rocznym spotkaniu duet zaangażował się w prywatny romans. Wiadomość o ich zaręczynach pojawiła się 3 stycznia 2006 roku, kiedy przedstawiciel Lisy ujawnił, że zamierzają się pobrać w 2006 roku. Przed zaręczynami z Paulem Lisa była w związku z Philipem Levinem, ale odwołała zaręczyny w 2005 roku.

Zaledwie cztery miesiące po tym, jak ich wiadomość o zaręczynach została upubliczniona, urocza para złożyła przysięgę małżeńską 26 maja 2007 roku. 550 bliskich przyjaciół i rodziny wzięło udział w wystawnej ceremonii ślubnej o tematyce azjatyckiej w Los Angeles w Kalifornii. Wśród gwiazdorskich gości znalazły się wielkie nazwiska, takie jak Connie Chung, Kelly Hu i Diane Farr.

Lisa cierpiała poronienie w 2010 roku z pierwszym dzieckiem pary. Przerażająca strata miała miejsce, gdy Lisa była w siódmym tygodniu ciąży. Rok później Paul wyraził ubolewanie, że nie był z żoną, kiedy najbardziej go potrzebowała, w wywiadzie dla PEOPLE w lutym 2011 roku. Powiedział:

„Gdybym był mniej lekarzem, a bardziej mężem i przyjacielem, byłbym przy niej”.

Ale udało im się utrzymać za sobą straszliwy rok i są teraz rodzicami dwójki dzieci. Lisa ogłosiła wiadomość o swojej ciąży w talk show Andersona Coopera w październiku 2012 roku i ujawniła, że ​​spodziewają się córeczki.

Urodziła córkę o imieniu Jett Ling Song 8 marca 2013 roku. Zaledwie trzy lata później Paul i Lisa powitali swoje drugie dziecko, Ray Ling Song 6 czerwca 2016 roku.

Życie rodzinne

Lekarz jest wnukiem burmistrza Seulu w Korei Południowej, późnego Sang Don Kim. Mówiąc o swoich rodzicach, jego ojciec i matka zmarli w 2010 roku. Paul stracił ojca w kwietniu 2010 roku po długiej walce z rakiem pęcherzyka żółciowego. Cóż, dochodził do siebie po śmierci ojca, kiedy jego matka miała wypadek samochodowy zaledwie dwa miesiące po tym, jak jego ojciec wziął ostatni oddech. Jego matka miała złamane biodro, szyję i nadgarstek.

W swojej rodzinie Paul ma siostrę o imieniu Ann Song. Często dzieli się z Ann zdjęciami na Instagramie, co odzwierciedla więź świetnego rodzeństwa.

Krótki życiorys

Paul Song urodził się w 1966 roku, co oznacza, że ​​ma 50 lat. Lekarz ma wspaniały wzrost w porównaniu do wzrostu Lisy, który wynosi 1,65 m (5' 5''). Paul należy do pochodzenia azjatyckiego. Później przeniósł się do Chicago, aby kontynuować swoją pracę jako onkolog promieniowania

Zalecane