blog

Paul Wahlberg Wiki, wiek, żonaty, żona, wesoły, rodzina, rodzeństwo, wartość netto

„Wspaniały Szef Kuchni” to ktoś, kto potrafi położyć jedzenie na talerzu jak artysta i ugotować przepis jak babcia. Paul Wahlberg odniósł sukces wraz ze swoją siecią restauracji „Wahlburgers”. Jego kariera przybrała nieoczekiwany obrót, gdy został gwiazdą rzeczywistości po tym, jak objął rolę w serialu telewizyjnym z nazwą swojej sieci restauracji. Obecnie współpracuje ze swoimi gwiazdorskimi braćmi Markiem i Arturem przy różnych przedsięwzięciach biznesowych i serialach telewizyjnych.

  Paul Wahlberg Wiki, wiek, żonaty, żona, wesoły, rodzina, rodzeństwo, wartość netto

Kariera i postęp

Paul Wahlberg pracował jako catering w czasach liceum; podróż nie była dla niego łatwa. Zainteresowany kuchnią i kulinariami, Paul zaczął brać udział w szkoleniach, aby zostać profesjonalnym szefem kuchni.

Zobacz też: Duff Goldman Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Jego pomysły na przygotowanie menu na imprezy i restauracje były tak doskonałe, że znalazł pracę jako catering na planie filmowym swojego brata Marka Wahlberga. Brat, który następnie pomógł Paulowi w otwarciu restauracji o nazwie „Wahlburgers” w Hingham w stanie Massachusetts, otrzymał ogromne wsparcie. Restauracja i jej przedsięwzięcia nie ograniczały się do nich, ponieważ bracia otworzyli drugą restaurację o tej samej nazwie w Toronto w Kanadzie

„Wahlburgerowie” stworzyli nazwę i dobrą wolę dla wartości marki w pierwszej restauracji po premierowych reality show o tej samej nazwie. Wahlbergowie są również dumnymi właścicielami innej restauracji o nazwie „Alma Nove”, wywodzącej się od imienia ich matki.

Jaka jest wartość netto gwiazdy Reality TV?

Paul, główny szef kuchni reality show, poświęcił cały swój czas na otwieranie sieci restauracji o nazwie „Wahlburgers'. Bracia Wahlberg wspierali go w każdej grubej i cienkiej podróży jego życia i planują rozbudowę kolejnych siedmiu restauracji w Nowym Jorku tylko z pomocą Takie samo imię. Z dużą pasją i ambicją do swojego zawodu, Paul ma indywidualną wartość netto, którą szacuje się na ponad 1,5 miliona dolarów.

Paul otworzył nową restaurację 25 września 2018 r. w Kansas. Restauracja powstaje we współpracy Paula Wahlberga, jego brata Donniego Wahlberga i Marka, który jest również aktorem. Lokalizacja, w której otworzyli swoją nową sieć, współpracuje również z Hy-Vee. Restauracja wydaje się radzić sobie całkiem nieźle, ponieważ słynie z szerokiej gamy dań, takich jak kanapka portobello, Smoked Bacon Mac 'N Cheese, sałatki z wędzonego bekonu z rukolą, a także wiele rodzajów napojów, takich jak piwo beczkowe, piwo butelkowe, Hot Fudge Sundae z wiśniówką Pinnacle, likierem bananowym itp.

Żonaty, ale nie ujawnia żadnych szczegółów!

Chociaż Paul jest gwiazdą rzeczywistości, utrzymuje, że media trzymają się z dala od swojego życia osobistego i rodzinnego. Jest żonatym mężczyzną i ma żonę, ale Paul prawie nie mówił o imieniu swojej żony i nie występował publicznie z żoną.

Para ma dwoje dzieci o imieniu Madison i Ethan Wahlberg. Ostatnio widziano, jak Paul bawi się meczem baseballowym ze swoim synem, Ethanem. Ethan zamieścił zdjęcie na swoim Instagramie w dniu 27 października 2018 r., gdzie wspomniał, że nie ma pojęcia, co oznacza baseball, chociaż oglądał to z ojcem.

Paul Wahlberg z synem Ethanem 27 października 2018 r. (zdjęcie: Instagram)

Oprócz jego obecnego statusu związku, nigdy nie było wiadomości o jego przeszłym związku randkowym lub spotykaniu się z żadną inną kobietą w miejscach publicznych.

Nie przegap: Sunny Anderson Żonaty, mąż, rozwód, chłopak, wartość netto

Lojalny mąż zawsze poświęcał czas swojej rodzinie i nie przyznał się do umawiania się z żadną inną kobietą poza żoną. Kiedy mówi się o seksualności, jest bardzo hetero i nie jest gejem.

Rodzina i rodzeństwo Pawła

Paul urodził się w dużej rodzinie z dziewięciorgiem rodzeństwa i został zabrany do rodziców Donala Edwarda Wahlberga i Almy. Wśród jego dziewięciorga rodzeństwa Mark i Arthur są sławnymi aktorami.

Wśród jego rodzeństwa, Donna, Scott i Buddy są jego przyrodnim rodzeństwem, stracił jedno z jego rodzeństwa Debbie, które zmarło w 2003 roku.

Krótki życiorys Paula

Paul Wahlberg obchodzi swoje urodziny 20 marca i ma pięćdziesiąt trzy lata. Urodził się w 1964 w Dorchester, MA, Stany Zjednoczone według wiki. Paul jest pierwszym dzieckiem, które ukończyło szkołę średnią spośród pozostałych dziewięciu rodzeństwa. Gwiazda rzeczywistości ma przyzwoitą wysokość, która ma 5 stóp i 2 cale wysokości i należy do białej grupy etnicznej.

Może ci się spodobać również: Jim Moret Żonaty, Żona, Rozwód, Rodzice, Wzrost, Pensja, Wartość netto, Bio

Paul uwielbia podróżować i woli jechać z rodziną. Preferowanym przez niego miejscem docelowym jest ciepłe miejsce, takie jak Captiva i Sarasota na Florydzie, a także miejsce takie jak San Diego. Według wywiadu udzielonego przez Paula w kwietniu 2018 roku, chce odwiedzić Azję i Hawaje, aby spróbować lokalnych potraw.

Zalecane