blog

Paula Faris Wiki, Bio, Mąż, W Ciąży, Dziecko, Wynagrodzenie i Wartość Netto

Piękna i utalentowana dziennikarka American News Paula Faris jest znana jako korespondentka ABC News. Pracowita i żmudna prezenterka rozwinęła się jako prawdziwa perełka w świecie dziennikarstwa i jest bardzo ceniona za swoje prace. Paula przeszła długą drogę po tym, jak początkowo walczyła o zdobycie przyczółka w branży. Jej samo poświęcenie i ciężka praca sprawiły, że stała się jedną z najbardziej znanych prezenterów wiadomości w branży.

  Paula Faris Wiki, Bio, Mąż, W ciąży, Dziecko, Wynagrodzenie i Wartość netto

Paula przeszła długą drogę po tym, jak początkowo walczyła o zdobycie przyczółka w branży. Jej samo poświęcenie i ciężka praca sprawiły, że stała się jedną z najbardziej znanych prezenterów wiadomości w branży.

Wynagrodzenie i wartość netto Pauli Faris

Paula Faris gromadziła majątek netto ze swojej kariery zawodowej jako korespondentka telewizyjna. Pozyskuje znaczącą część wartości netto z ABC News. Według GlassDoor szacunkowa pensja pracowników ABC News waha się od 98 974 USD do 107 046 USD.

Ciekawe: Jean Muggli Wiki: Wiek, rozwód, związek, randki, dzieci, wartość netto, teraz

Kiedy po ukończeniu studiów wstąpiła do branży dziennikarskiej, objęła kilka stanowisk związanych z komunikacją. Objęła stanowisko operacyjne w produkcjach Mills/James w Columbus w stanie Ohio. Pracowała nawet w sprzedaży radiowej z powodu braku możliwości telewizyjnych, gdy jej kariera była raczkująca. Następnie przeniosła się do pracy jako asystent produkcji w WKEF/WRGT. Miała sporadyczne okazje do zgłaszania się i kotwiczenia.

Paula podpisała swój pierwszy duży kontrakt telewizyjny w 2002 roku jako prezenterka sportów weekendowych i prezenterka sportowa w dni powszednie w WCPO-TV w Cincinnati. Pracowała tam do 2005 roku. Następnie przeniosła się do filii NBC WMAQ-TV, gdzie pracowała jako prezenterka sportowa do grudnia 2011 roku.

Amerykańska korespondentka telewizyjna Paula została zatrudniona przez ABC. Tam zadebiutowała dziś rano w World News Now and America. Później awansowała na nowojorską korespondentkę wszystkich programów ABC News. 18 lipca 2014 r. ogłoszono, że awansowała na weekendową koleżankę Good Morning America, a później w 2015 r. ogłoszono, że będzie współgospodarzem The View w 19. sezonie. Pośród wiadomości o jej zwolnieniu 3 sierpnia 2016 r. ogłoszono, że przedłużyła umowę z ABC.

W sierpniu 2018 r. Paula zrezygnowała z długotrwałych programów i skupiła się na najświeższych wiadomościach w ABC.

Mąż i dziecko Pauli Faris

Dziennikarka ABC News, Paula Faris, prowadzi zdrowe życie osobiste pomimo napiętych harmonogramów. Matka trójki dzieci jest żoną agenta nieruchomości, Johna Krugera.

Pąki miłości Pauli kwitły dla Johna, gdy studiowali na tej samej uczelni. Gołąbki spotkały się na Uniwersytecie Cedarville. Po latach błogiego związku zaufanie między parą zostało związane świętym węzłem. W 2000 roku Paula złożyła przysięgę ślubną ze swoim mężczyzną, Johnem podczas intymnej ceremonii ślubnej.

Paula Faris udostępniła zdjęcie ślubne w 15. rocznicę ślubu (zdjęcie: Instagram)

Dowiedz się więcej: Rhona Mitra Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Siedem lat po ślubie w 2007 roku para została pobłogosławiona swoją pierwszą córeczką Caroline Grace. Trzyosobowa rodzina została później pobłogosławiona dwoma kolejnymi członkami, odpowiednio JJ (ur. 2009) i Landon (ur. 2014). Kiedy Paula zaszła w ciążę ze swoim trzecim dzieckiem, Landonem, zdała sobie sprawę, że nie może już mieszkać w Nowym Jorku. Postanowiła więc przeprowadzić się do hrabstwa Westchester.

Paula Faris pozuje z mężem i trójką dzieci (zdjęcie: heavy.com)

Obecnie duża rodzina cieszy się życiem w luksusowym domu o powierzchni 2500 stóp kwadratowych na działce o powierzchni 6000 stóp kwadratowych.

Nie chcesz przegapić: Jay Hector Wiki, Wiek, Urodziny, Wzrost, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice

Paula Faris Wiki i Bio

Paula urodziła się dla rodziców Edwarda Farisa i Carol Faris 26 października 1975 roku w Jackson w stanie Michigan. Jest Amerykanką z pochodzenia, a z pochodzenia jest w połowie Libańczykiem. Paula ukończyła edukację na Uniwersytecie Cedarville, zgodnie z wiki.

Zalecane