blog

Paula Malcomson urodziny, żonaty, mąż, partner, wartość netto, rodzina

Podczas gdy niektórzy celebryci zabawiają publiczność, dzieląc się informacjami o swoich relacjach, inni wolą trzymać swoje sprawy osobiste z dala od życia zawodowego. Jedną z takich celebrytek jest Paula Malcomson, która za zasłoną ukrywa wszystkie swoje życiowe tajemnice. Brytyjska aktorka, znana pod imieniem Paula Williams, znana jest z występów w serialu FX „Sons of Anarchy” i serialu Showtime „Ray Donovan”.

 Paula Malcomson urodziny, żonaty, mąż, partner, wartość netto, rodzina

Kariera i postęp:

Paula Malcomson rozpoczęła karierę na początku lat 90. od małych ról w filmach. Później aktorka zagrała w nominowanym do Oscara filmie „Zielona mila” i „A.I. Sztuczna inteligencja'. Wystąpiła w obsadzie serialu HBO „Deadwood”, w którym zagrała rolę Trixie, a także wystąpiła w serialu telewizyjnym Davida Milcha „John z Cincinnati”.

Ponadto aktorka zagrała rolę kobiety w barze w filmie „Sześć stóp pod ziemią”, a także wystąpiła w „Sons of Anarchy”. Zagrała znaczącą rolę w „Caprica” i przebojowym filmie „Igrzyska śmierci”. Podobnie aktorka zagrała długotrwałą, cierpiącą postać Abby Donovan w serialu Showtime „Ray Donovan”.

Ile jest warte netto Pauli?

Aktorka Northern Iris, Paula, jest jedną z ulubionych twarzy w przemyśle filmowym. Zagrała epizodycznie w różnych serialach telewizyjnych, a także odegrała znaczące role w kilku filmach, takich jak „Igrzyska śmierci” i „Sześć stóp pod ziemią”. Według Muzul jej zaangażowanie w takie projekty pomogło jej zdobyć ogromną wartość netto w wysokości 4 milionów dolarów.

Czy Paula Malcomson ma męża?

Bez wątpienia Paula kilka razy odgrywała na ekranie postać kochającej żony, ale do tej pory milczała na temat jej prawdziwych związków i miejsca pobytu. Aktorka ukrywała swoje sprawy osobiste i nie ujawniła, czy jest mężatką, czy nie.

Pojawiły się pogłoski o jej małżeństwie, ale ze względu na brak doniesień dotyczących jej męża, w opinii publicznej pozostaje niezamężna. Nadal nie wiadomo, czy skryta natura Pauli jest strategią zmylenia jej fanów, podczas gdy ona cieszy się potajemnym związkiem z partnerem.

Obecnie aktorka jest zajęta karierą aktorską i szuka możliwości w większych projektach filmowych. Fani irlandzkiej piękności znają jej pracę zawodową i byliby równie zachwyceni, mogąc poznać szczegóły jej rodziny i spraw prywatnych.

Jej krótka biografia:

Paula Malcomson urodziła się i wychowała przez swoich rodziców w Belfaście w Irlandii Północnej w Wielkiej Brytanii. 47-letnia aktorka urodziła się w 1970 roku, a urodziny obchodzi 1 czerwca. Obywatelka Irlandii należy do rasy białej i jest obdarzona odpowiednim wzrostem 1,66 m.

Zalecane