blog

Pauly D Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, córka, wartość netto, teraz

Droga do sukcesu w Hollywood jest pod każdym względem nieco inna dla aspirujących artystów. Jednak w dzisiejszych czasach reality show służył jako platforma startowa dla wielu gwiazd. Jeśli jesteś regularnym widzem sieci MTV, musiałeś oglądać program reality Jersey Shore. Pauly Delvecchio, popularny jako Pauly D, był częścią programu reality od 2009 roku do ostatniego wyemitowanego odcinka 30 grudnia 2012 roku. To urocza osobowość i charakterystyczna fryzura artysty przyczyniły się do rozwoju jego kariery w muzyce, biznesie i nie tylko.

  Pauly D Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, córka, wartość netto, teraz

Pauly Delvecchio, popularny jako Pauly D, był częścią programu reality od 2009 roku do ostatniego wyemitowanego odcinka 30 grudnia 2012 roku. To urocza osobowość i charakterystyczna fryzura artysty przyczyniły się do rozwoju jego kariery w muzyce, biznesie i nie tylko.

Ile jest warte netto Pauly'ego?

Wielokrotnie nagradzana gwiazda reality show 2011 Teen Choice Awards, Pauly D, była w stanie zarobić całkiem pokaźną sumę pieniędzy. Mówiąc o jego wartości netto, według Forbesa w 2017 r. jego wartość netto szacuje się na około 11 milionów dolarów.

W 2009 roku Pauly D został obsadzony Jersey Shore . Był także uczestnikiem programu Fox o nazwie Wybór w 2012 roku. Tymczasem w 2102 wydał singiel Pokonaj Dat Pokonaj muzyki, a także został nominowany do konkursu „Najlepszy DJ Ameryki” w 2010 i 2011 roku.

Przeczytaj także: Joel Corry Wiki: Szczegóły dotyczące jego randki, romansu, rodziców, Geordie Shore

Prawie rok później, 15 stycznia 2012 roku, Pauly D wydał również swój pierwszy singiel z debiutanckiego albumu, Powrót do miłości , z udziałem brytyjskiego piosenkarza Jaya Seana. Jednak w 2016 roku Pauly D wydał singiel o nazwie Czy wiedziałeś z Tdot iluzją.

W 2016 roku Pauly D dołączył do obsady Słynny singiel na E! sieć. W tej chwili Pauly D jest zajęty robieniem wielu występów na scenie, a jego ostatni występ w Chicago był strzałem w dziesiątkę.

W 2018 roku ma zagrać w dwóch serialach reality show. Z Rodzinne wakacje w Jersey Shore, część 2 premiera 23 sierpnia 2018 roku, ma zagrać u boku swojej byłej dziewczyny Aubrey O’Day w 2018 roku w Małżeństwo Boot Camp: Reality Stars sezon 11.

On-Off Romance z Aubrey O'Day; Aubrey romansuje z Donaldem Trumpem Jr.

Wygląda jak celebrytka, która pojawiła się na E! sieć, Słynny Single, jest jak na ironię słynny singiel. Tuż po tym, jak Pauly D pojawił się w programie reality show w 2016 roku, zawsze był w wiadomościach ze swoją dziewczyną Aubrey O’day. Była także jednym z członków obsady tego samego programu.

Po raz pierwszy spotkał ją w serialu pod koniec 2015 roku i od tego czasu para cieszyła się niepewnym związkiem, umawiając się z przerwami. Aubrey nie użyła słów „chłopak” i „dziewczyna”, nawet po silnej więzi, ponieważ czuła, że ​​cieszenie się chwilą było wygodne. Niezależnie od tego chciała jak najszybciej założyć pierścionek, ponieważ szukała czegoś poważnego i była gotowa przejść do kolejnego rozdziału w swoim życiu.

Powiązane z Trumpem: Selina Scott Wiki, Żonaty, Mąż, Lesbijka, Życie osobiste, Trump

Jednak w kwietniu 2016 r. Pauly D drażniła swoich zwolenników, pokazując ogromny pierścionek z brylantem na palcu zaręczynowym, co było tylko żartem. Wygląda na to, że Aubreyowi nie spodobał się żart i postanowił rozstać się w maju 2016 roku. Chociaż Pauly D usunął całe zdjęcie ze swojej byłej dziewczyny na Instagramie, wciąż jest kilka zdjęć pary w mediach społecznościowych gwiazdy reality show.

Pauly D ze swoją byłą dziewczyną Aubrey na zdjęciu opublikowanym 23 stycznia 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Podobnie, para nigdy oficjalnie nie ogłosiła, że ​​są zaręczeni, ale według E!News para zrezygnowała z pracy 25 lipca 2017 r.

Po pozostaniu dyskretnymi Aubrey i Pauly D ponownie pojawili się w centrum uwagi, gdy relacje Aubreya z najstarszym synem prezydenta Trumpa, Donaldem Trumpem Jr., pojawiły się w mediach. Donald Trump Jr. podobno spotykał się z Aubreyem przez prawie cztery miesiące, gdy był jeszcze żonaty ze swoją ówczesną żoną Vanessą Trump. Odseparowana para zaczęła spotykać się w 2011 roku i przez cztery miesiące cieszyła się pełnoprawnym romansem, zanim zakończyła się w marcu 2012 roku.

Wiadomość pojawiła się po ogłoszeniu przez Pauly D i Aubrey ich powrotu do… Małżeństwo Boot Camp: Reality Stars sezon 11. Pauly wydał oświadczenie w lipcu 2018 r. i ujawnił, że nic nie wiedział o romansie Aubreya z Donaldem Trumpem Jr. Powiedział:

„W ogóle się tym nie zajęliśmy. Tak, nic o tym nie wiedziałem”

Przeczytaj o gwiazdach rzeczywistości : Kathryn Edwards Wiki, wiek, żonaty, mąż, prawdziwe gospodynie domowe, wartość netto

Pauly D ma dziecko; Czy on jest żonaty?

Nikt nie mógł uwierzyć, że Pauly D ma córkę, dopóki osobowość telewizyjna nie ujawniła szczegółów. Chociaż upublicznienie swojego nowo narodzonego dziecka zajęło mu trochę czasu, ojciec był podekscytowany, by powitać swoją córkę, Amabellę.

Dziecko pochodzi od kobiety o imieniu Amanda Markert, która pracowała jako kelnerka. Pauly D związał się z panią w Las Vegas, kiedy grał koncert. Nie było mu łatwo wygrać walkę o opiekę nad swoim dzieckiem, ponieważ pani złożyła dokument do testu na ojcostwo. Dopiero później Pauly wykonał test DNA i był podekscytowany rozpoczęciem nowego rozdziału swojego życia.

Chociaż oficjalnie się jeszcze nie ożenił, nowy zwiastun Rodzinne wakacje w Jersey Shore, część 2 z pewnością zwiększy poziom podekscytowania fanów. W zwiastunie Jersey Shore , para wymienia obrączkę. Cóż, klip nie pokazywał twarzy Pauly'ego ani twarzy panny młodej. Jednak dźwięk w tle informuje: „ Państwo Pauly Na razie pozostaje tajemnicą, czy Pauly D rzeczywiście bierze ślub w reality show. Premiera serialu odbyła się 23 sierpnia 2018 r.

Kocha swoją córkę na śmierć, a nawet doradzał swojej… Jersey Shore co-star Ronnie Ortiz-Magro kochać swoje dziecko. Powiedział,

„Jedyną rzeczą jest to, powiedziałem mu, że teraz masz coś do zrobienia, najpierw upewnij się, że jest dobra. To jest priorytet numer jeden, potem pracujesz nad swoim związkiem, pracujesz nad sobą, cokolwiek, ale teraz, gdy masz dziecko, to jest najważniejsze”.

Ronnie Ortiz-Magro dzieli córkę o imieniu Arianę Sky ze swoim romansem z Jen Harley.

Krótki życiorys

Disc Jockey, Pauly D, urodził się jako Paul DelVecchio 5 lipca 1980 r. w Rhode Island w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Gwiazda rzeczywistości ma 5 stóp i 9 1/2 cala (1,77 m) wysokości, co zawsze uzupełniało jego osobowość i ma zejście z grubego Rhode Island.

Mówiąc o swoim wykształceniu, poszedł do Johnston High School, która była blisko jego domu. Został wychowany w Providence przez rodziców Paula D. DelVecchio Sr. i Donnę DiCarlo wraz z siostrą Vanessą.

Zalecane