blog

Pedro Pascal Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad

Wiele celebrytów wcieliło się w znaczącą postać w serialu HBO „Gra o tron” i przestało się pojawiać, gdy pojawiło się żądanie tej historii. Jednym z takich celebrytów jest Pedro Pascal, który zagrał wyjątkową postać „Oberyna Martella” i zmarł w czwartym sezonie. Pedro Pascal to chilijsko-amerykański aktor, najbardziej znany z roli Javiera Peñy w serialu Netflix Narcos.

  Pedro Pascal Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad

Kariera i postęp

Pedro zadebiutował w telewizji w serialu, Dobry kontra zły jako Gregor New w 1999 roku. Aktor wykorzystał swoje umiejętności aktorskie w wielu serialach telewizyjnych, w tym Downtown, Buffy the Vampire Slayer, Earth vs. the Spider, Law & Order: Criminal Intent, The Sixth Gun, oraz Gra o tron.' Pedro występuje obecnie w przebojowym serialu telewizyjnym, narkotyki jako Javier Pena od 2015 roku.

Oprócz tego celeb stał się częścią niektórych znanych filmów, takich jak Hermanas, The Adjustment Bureau, Kingsman: The Golden Circle, Bloodsucking Bastards, oraz Wielki Mur. Pedro zdobył także kilka nagród za doskonałe umiejętności aktorskie i pracę reżyserską, m.in Garland Award i Los Angeles Drama Critics Circle Award za jego występ w sieroty w Międzynarodowym Teatrze Miejskim.

Przeczytaj także: Kristinia DeBarge Żonaty, chłopak, kuzyn, wartość netto

Słynny aktor wcielał się w znakomite role w wielu serialach telewizyjnych i filmach, a także występował na scenie. Co więcej, jego starania sektorowe pozwoliły mu cieszyć się pokaźną wartością netto w wysokości ok. 25 mln dolarów.

Pedro wcielił się w postać Javiera Peny w przebojowym serialu Netflixa Narcos, ale w sezonie 4 został wykluczony z serialu. Według THR , zmiana Javiera była częścią planu z sezonu 2. Pedro był tego świadomy iw pewnym momencie poprosił ich nawet o zabicie jego postaci.

Mimo że został wycofany z narkotyki , w grudniu 2018 r. Lucasfilm ogłosił, że Pedro otrzyma rolę Mandalorianina w pierwszym w historii serialu aktorskim Gwiezdnych wojen Mandalorianin . Wcielił się w postać samotnika Mandalorianin rewolwerowiec z serii Disney+ wydanej w 2019 roku.

Podobno spotyka się ze swoją partnerką, Leną Headey!!

The Gra o tron Plotki o randkach Pedro Pascala i Leny Headey stały się tematem rozmów w mieście w 2014 roku. Pedro i jego domniemana dziewczyna zostali zauważeni, gdy spędzali czas w The Grove w Hollywood. Oberryn Martell z serialu, Pedro był widziany owijając ramiona wokół wspaniałej aktorki podczas ich wyjścia na zakupy.

Chociaż aktor opuścił serial po czwartym sezonie, rzekoma para wydawała się spędzać idealny czas w prawdziwym życiu. Duet ani nie został zauważony razem, ani nie otworzył ust dotyczących ich życia miłosnego w wywiadach i spotkaniach z mediami. Media nie mogą zapewnić, czy gwiazdy były bliskimi przyjaciółmi i cieszyły się wspólnymi zakupami, czy prawdziwymi kochankami.

Dowiedz się więcej: Phyllis Smith żonaty, mąż, rozwód, rodzina, wartość netto, wzrost, bio

Lena Headey była wcześniej żoną Petera Loughrana, z którym oficjalnie rozstała się w 2013 roku.

Czy Pedro Pascal jest gejem?

Pedro jest często podejrzewany o bycie gejem. W czerwcu 2018 r. napisał na Twitterze życzenia dotyczące Miesiąca Dumy LGBTQ+, w którym powiedział:

(Zdjęcie: Twitter)

Przez lata był sojusznikiem wspólnoty i dzielił się swoim głosem w sprawie niesprawiedliwości wspólnoty. Jednak pomimo tego, że jest obiektem gejowskich spekulacji, do tej pory nie odniósł się do plotek.

Krótki życiorys

Według źródła wiki, Pedro Pascal urodził się 2 kwietnia 1975 roku w Santiago w Chile. Jego rodzice byli zwolennikami Allende i otrzymali azyl polityczny. Podczas urodzin matki 15 lutego 2019 r. Pedro wspólny stare zdjęcie swojej mamy i poświęcił jej swój dzień.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Pedro Pascal on/him (@pascalispunk)

Zobacz: Casey Noble Wiki, wiek, ślub, mąż, dziecko, wartość netto, HGTV

Aktor dorastał w Orange County, Kalifornii i Teksasie i studiował aktorstwo w Orange County School of the Arts. Uczęszczał także do Tisch School of the Arts na Uniwersytecie Nowojorskim i mieszkał w mieście. Pedro ma 5 stóp i 11 cali wzrostu i należy do chilijskiego pochodzenia.

Zalecane