blog

Peggy Sulahian Bio, wiek, pochodzenie etniczne, mąż, rodzina, wartość netto, RHOC

Seria Real Housewives od 2006 roku pokazuje, przez co przeszła gospodyni domowa, aby utrzymać swoją rodzinę i grupę w nienaruszonym stanie i szczęśliwym. Musieli nawet przezwyciężyć skandal i kłótnię, aby ocalić swoją rodzinę. Peggy Sulahian jest najnowszym członkiem drużyny, co czyni ją setną gospodynią domową. Gwiazda RHOC może być nowa w biznesie i z każdym mijającym epizodem pokazuje, do czego jest zdolna.

  Peggy Sulahian Bio, wiek, pochodzenie etniczne, mąż, rodzina, wartość netto, RHOC

Setna gospodyni domowa!!

Skandal, walka i łatanie to wszystko, co pokazuje Real Housewives, ale jakoś udaje im się utrzymać przyklejone do telewizora z oszałamiającym obrotem wydarzeń. Real House of Orange County powitał Peggy Sulahian jako swojego setnego członka franczyzy Real Housewives.

12. sezon, który już pobił rekordy przebojów, obejmuje prawdziwych twórców skandali, takich jak Vicki Gunvalson, Sędzia Tamra , Lydia Mclaughlin, Shannon Beador, Meghan King Edmonds i Kelly Dodd. Od premiery programu 10 lipca, wykazał się on ogromnym odzewem wśród fanów.

W serialu nowicjusz Peggy jest już wrzucony do gorącej wody, gdy Meghan skonfrontowała się z nią, aby trzymać się z dala od rzeczy, które nie są jej sprawą. Gwiazda RHOC powiedziała również, że zachowanie Tamry oznaczono jako niegrzeczne, gdy powiedziała Peggy do „Uważaj na siebie”.

Na razie Peggy nie związała się z nikim w serialu, ale mówi się, że lubi Vicki Gunvalson. I opowiada o swoich przemyśleniach na temat członka obsady na swoim blogu Bravo.

Ile jest warte netto Peggy?

Gwiazda RHOC nie zaznaczyła się jeszcze w branży, dzięki czemu informacje o jej wartości netto są nadal oceniane. Ale jej mąż, Diko, jest potentatem biznesowym. Peggy i jej mąż mają szacunkową łączną wartość netto około 6 milionów dolarów. Ponieważ niedawno wylądowała w RHOC, jej sława jako gospodyni domowej będzie się chwalić jej wartością netto w nadchodzących dniach.

Małżeństwo Peggy i dzieci:

Peggy Sulahian jest mężatką, która poślubiła imperium customowych kół Diko Sulahian w 1995 roku w pięknym otoczeniu Beverly Hills. Szczęśliwa para mieszka w luksusowej rezydencji w Crystal Cove Community z pięcioosobową rodziną.

Jest rodzicem trójki dzieci z Diko, ponieważ dała dwie córki: Giovannę, lat 19, Gianelle, lat 17 i najmłodszego syna Koko, 9 lat. i dzieci.

Peggy przeszła przez swoje niepowodzenia, jeśli chodzi o życie rodzinne. Straciła matkę, która miała wtedy 51 lat, z powodu raka piersi.

Jedząc lunch z Shannon w poniedziałkowym odcinku, trudno było mi wyrazić swoją sytuację medyczną, biorąc pod uwagę, że strata mojego ojca miała miejsce niedługo wcześniej. Byłem pochłonięty emocjami i pominąłem ważne informacje, ponieważ nie byłem przy zdrowych zmysłach. Byłem zdruzgotany emocjonalnie, ale wyjaśniłem swoją sytuację na wczorajszym blogu. Dla Twojej wygody zamieściłem zrzuty ekranu z bloga. Link jest też w moim biografii. Dziękuję Ci. @Rhocbravo @irealhousewives @bravotv @bravohousewives

Post udostępniony przez Peggy Sulahian (@peggysulahian) on

Jeszcze zanim mogła dojść do siebie po śmierci matki, musiała przejść nożem do podwójnej mastektomii, kiedy lekarze odkryli guzek w jej piersi. I na chwilę obecną przygotowuje się do operacji rekonstrukcyjnej. Ujawniła swoje fakty na temat raka w poście na Instagramie.

KOCHAM ten samochód !!!!! ...................... Ferrari 488 Spider każdego dnia Przysięgam, że został zbudowany dla nas, kobiet, tak seksownie wyglądający, łatwy w prowadzeniu na obcasach lub bez. !! #housewife100 #bravotv #gfgwheels #giovannawheels #gianelledesigns #kokokuture #ownednotborrowed #dikosulahian

Post udostępniony przez Peggy Sulahian (@peggysulahian) on

A ona jest miłośniczką samochodów, a ostatnio przesłała zdjęcie Ferrari 488 Spider i powiedziała, że ​​został zbudowany dla kobiety takiej jak ona, która wygląda seksownie i jest łatwa w prowadzeniu na obcasach lub bez.

Krótkie Bio Peggy:

Peggy Sulahian urodziła się w Kuwejcie, a swój pierwszy krok postawiła 30 lipca 1973 roku, co oznacza, że ​​ma 44 lata, ponieważ niedawno obchodziła swoje 44. urodziny w RHOC. Urodziła się w ormiańskich rodzicach w Kuwejcie w Zatoce Perskiej, ale natychmiast przeniosła się do USA w wieku 1 roku. Tak więc należy do pochodzenia azjatycko-amerykańskiego i posiada obywatelstwo amerykańskie. Gwiazda RHOC stoi na przyzwoitej wysokości i utrzymuje zdrową sylwetkę.

Zalecane