blog

Penny Oleksiak Chłopak, randki, plotki, rodzina, wzrost, pływanie

Rodzina jest pierwszą szkołą dla każdego dziecka, w której uczy się podstawowych rzeczy i otrzymuje najcenniejsze lekcje na całe życie. W związku z tym porozmawiajmy o Penelope „Penny” Oleksiak, która sama należy do sportowej rodziny i za namową ojca wybrała pływanie jako karierę. Jest wielokrotnie nagradzaną kanadyjską pływaczką wyczynową, która specjalizuje się w zawodach freestyle i motylkowych.

 Penny Oleksiak Chłopak, randki, plotki, rodzina, wzrost, pływanie

Kariera i postęp:

Odkąd Penny Oleksiak odziedziczyła sportową krew, interesowała się sportem i już w młodym wieku zdecydowała się zostać mistrzynią pływania. Po nauczeniu się pływania w wieku dziewięciu lat, ojciec zainspirował ją do rozwijania swojej pasji. Próbowała zajęć pływania w Toronto, ale została odrzucona z powodu trudności podczas pływania w długim basenie. W końcu została przyjęta przez trenera Gary'ego Noldena w Toronto Olympian Swim Team, skąd zaczęła kształtować swoją karierę pływacką.

Oprócz tego zdobyła sześć medali na Mistrzostwach Świata Juniorów w Pływaniu FINA 2015 oraz została rekordzistką świata juniorów i Kanady w 100 freestyle i 100m stylem motylkowym. Później udało jej się być pierwszą Kanadyjką, która zdobyła cztery medale na tych samych Letnich Igrzyskach Olimpijskich oraz najmłodszą mistrzynią olimpijską w kraju podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2016. Obecnie dzieli rekord olimpijski na 100 m stylem dowolnym z Simone Manuel.

Dzięki swojemu sukcesowi została nagrodzona trofeum Lou Marsh 2016 jako najlepsza sportowiec Kanady i nagrodą Bobbie Rosenfeld jako najlepsza sportowiec w kraju w 2016 roku.

Czy Penny Oleksiak umawia się z kimś?

Mistrzyni pływania, Oleksiak, dzięki swojej wszechstronnej technice pływania, wyrobiła sobie miano jednej z najwybitniejszych zawodniczek w Kanadzie.

Oprócz sukcesu w karierze zachowała również dobrze umięśnioną sylwetkę, która przyciąga uwagę mediów i publiczności.

Biorąc pod uwagę jej efektowne ciało i elegancką osobowość, nie byłoby błędem zgadnąć, że musiała otrzymać kilka propozycji randkowych.

Jednak tajemnicza dziewczyna, Penny, do tej pory nie wspomniała o niczym takim, ani nie ujawniła otwarcie o swoim statusie związku i obecnym miejscu pobytu.

Źródła spekulują na temat jej kwitnącego romansu z tenisistą Denisem Shapovalovem po tym, jak opublikowała zdjęcie jej i domniemanego chłopaka na Twitterze.

Jej krótka biografia:

Penny Oleksiak, lat 17, urodziła się 13 czerwca 2000 roku w Toronto w Kanadzie. Mówiąc o jej rodzinie, jej ojciec Richard Oleksiak grał w koszykówkę, piłkę nożną i lekkoatletykę, a jej matka, Alison Oleksiak, była wielokrotną rekordzistką szkockiej grupy wiekowej w pływaniu stylem dowolnym i grzbietowym. Jest najmłodszą z pięciorga rodzeństwa; Jamie, Claire, Jacob i Hayley Oleksiak. Uczęszczała do Monarch Park Collegiate Institute w Toronto, Ontario. Obywatel Kanady należy do rasy białej i ma przyzwoity wzrost 1,83 m.

Zalecane