blog

Perez Hilton Wiki, żonaty, żona, partner, wesoły, dzieci, rodzina, utrata masy ciała

Każdy uwielbia słuchać i czytać historie swoich ulubionych celebrytów, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Perez Hilton jest blogerem, felietonistą i osobowością telewizyjną, która zdała sobie z tego sprawę i założyła bardzo obserwowany i popularny blog o nazwie PerezHilton.com (wcześniej PageSixSixSix.com). Strona jest najbardziej znana z plotek o różnych gwiazdach. Jakby to było trudne dla wielu magazynów,

 Perez Hilton Wiki, żonaty, żona, partner, wesoły, dzieci, rodzina, utrata masy ciała

Kariera i postęp:

Jako początkujący aktor otrzymał stypendium na Uniwersytecie Nowojorskim, a po ukończeniu studiów podjął próbę kariery artystycznej. Oprócz tego pracował jako asystent ds. relacji z mediami dla organizacji praw LGBT GLAAD i był niezależnym pisarzem dla gejowskich publikacji.

Bloger założył własną witrynę, gdy poczuł, że istniejące blogi nie postępują właściwie, publikując pamiętniki i dzienniki, a gdy zdał sobie sprawę, że wiadomości o celebrytach będą ciekawsze, założył ją i do 2007 r. stał się najbardziej znienawidzona strona internetowa. Jednak nie przeszkodziło to w sukcesie witryny i nadal obejmowało celebrytów we wszystkich formach mediów.

Czy Perez ma chłopaka?

Ten człowiek jest niezwykle znany z rzekomego ujawniania ukrytych celebrytów i spotkał się z reakcją wielu z tego powodu. Przyznał jednak, że denerwuje go, gdy ludzie myślą, że to, co robi, jest złe. Jako że jest również otwarcie gejem, uważa, że ​​ludzie nie powinni uważać tego za tabu lub coś złego.

Często otwarcie mówił o swoim homoseksualizmie, a nawet wspominał o tym na swoim blogu. To nie jest wielka sprawa, ale chodzi o to, że nie ujawnił jeszcze niczego o swoim życiu osobistym. Nie było żadnych wieści o tym, że ma chłopaka lub partnera.

Niedawno powitał córeczkę, Mię Almę Lavendiera przez surogatkę. Ma też syna Mario Armando Lavandeira III, który ma obecnie trzy lata. Oboje jego dzieci urodziły się z pomocą surogatki. W rzeczywistości nigdy się nie ożenił ani nie miał żony.

Zadziwiająca utrata wagi:

Samozwańcza „Królowa wszystkich mediów” wyznała, że ​​przez całe życie zmagała się z problemami wagi. Do 30 roku życia wydawało mu się prawie niemożliwe, aby schudnąć. Ale potem zobowiązał się do dbania o swoje zdrowie i po prawie czterech latach rygorystycznych ćwiczeń i diety w końcu był w stanie schudnąć 70 funtów i wygląda zupełnie inaczej z tego, jak pojawił się wcześniej.

Krótkie życiorys i rodzina:

Perez Hilton aka Mario Armando Lavandeira, Jr., obecnie w wieku 39 lat, urodził się 23 marca 1978 roku. Jak podaje Wiki, urodził się w kubańskiej rodzinie w Miami na Florydzie i dorastał w Little Havana i Westchester na Florydzie. Studiował aktorstwo na Uniwersytecie Nowojorskim. Obywatel amerykański należy do pochodzenia kubańsko-amerykańskiego.

Zalecane