blog

Pete Holmes żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, wesoły, wartość netto, rodzice

Osoba, która sprawia, że ​​ludzie się śmieją, aka komików, również stawia czoła rodzajom niepokoju, jak każda inna osoba. Jednak postanawiają ukryć traumy swoimi zabawnymi tonami i komentarzami i rozśmieszać ludzi. Podobnie jest w przypadku komika, Pete'a Holmesa, który zmagał się z traumą w związku z byłą żoną, ale zawsze rozśmieszał publiczność.

  Pete Holmes żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, wesoły, wartość netto, rodzice

Kariera i postęp:

Pete Holmes, lat 40, służył jako stały pianista w „Najlepszym tygodniu w historii” VH1 i pojawił się w „Premium Blend” Comedy Central. Komik wystąpił w „New York Stand Up Show” Johna Olivera i Late Night with Jimmy Fallon w 2010 roku. W lutym 2010 roku wystąpił w swoim pierwszym telewizyjnym programie specjalnym w przebojowym serialu „Comedy Central Presents”. Kreskówka Centrala „Ugly Americans” i dziecko E-Trade w reklamach.

Co więcej, Pete pisał dla programu telewizyjnego NBC Outsourced, a także dla Fox Sitcom „I Hate My Teenage Daughter”. Wydał swój pierwszy album „Impregnated with Wonder” w listopadzie 2011 r., a drugi album „Nice Try, The Devil” w 2013 r. Jest właścicielem kanału YouTube zatytułowanego samodzielnie i prowadzi podcast zatytułowany „You Made It Weird” dystrybuowany przez sieć Nerdist .

Od 2019 r. Pete jest zajęty zwiedzaniem różnych miejsc. Wystąpi 18 maja 2019 r. na Comedy Sex God Book Tour w Bostonie w USA oraz 13 i 15 września 2019 r. na Kaaboo 2019 – 3 Day Pass w Del Mar w USA.

Ty chcesz wiedzieć: Sandra Maas Wiki: Wiek, żonaty, rodzina, wartość netto

Ile ma wartość netto Pete'a?

Wybitny komik Pete Holmes wykorzystał swoje umiejętności komediowe w kilku programach telewizyjnych, serialach telewizyjnych i filmach. Prowadzi popularny podcast, w którym omawia seksualność, religię, komedie, jest właścicielem kanału YouTube, który ma prawie 417 tys. subskrybentów, i organizuje wycieczki komediowe. Osiągnięcia i działania Pete'a Holmesa ewidentnie wskazują, że cieszy się on znaczną wartością netto w wysokości 3 milionów dolarów.

Umawianie się z tajemniczą dziewczyną po zerwaniu małżeństwa!!

Komik, Pete Holmes, był żonaty z Beccą, gdy miał dwadzieścia kilka lat. Jednak ich związek nie mógł przedłużyć się długo i rozstali się, gdy jego żona miała 28 lat.

Zapytany, Pete ujawnił, że głównym powodem rozwodu był pozamałżeński romans jego żony z jej obecnym mężem, Rocco. Wchodząc w interakcję z fanami poprzez swój fanpage na reddit.com, wyznał, że od 6-7 lat utrzymuje dystans do swojej żony.

Zobacz też: Adam Rothenberg Wiki: żonaty, partner, związek, wartość netto, rodzina

Jak na razie Holmes odszedł od poprzedniego małżeństwa i cieszy się pięknym związkiem z 30-letnią Valerie Chaney, której urodziny przypadają 28 lutego. Miłosny duet zainicjował swój związek w roku 2014. Jednak dopiero w październiku 2015 r. Opowiedzieli o swoim związku. Komik zdradził o tym tajemniczym romansie na swoim Instagramie 17 października 2015 r. Jego częste posty z ukochaną utwierdzają nas w przekonaniu, że przechodzą razem długą drogę.

Trzy lata po ich randce, Pete i jego dziewczyna Valerie złożyli przysięgę ślubną w listopadzie 2017 roku. Jego żona Valerie podzieliła się szczęśliwą wiadomością za pośrednictwem posta na Instagramie, gdzie udostępnił stare zdjęcie z 2014 roku, kiedy dostali swój pierwszy polaroid w swoim nowym domu.

Rok później, 28 lipca 2018 r., Valerie zadziwiła wszystkich fanów po tym, jak potwierdziła swoją ciążę za pośrednictwem posta na Instagramie, gdzie Pete całował jej brzuszek. Mimo że była w ciąży, pani wyśmiewała się z siebie i pytała, jakby wyglądała na grubą. Później we wrześniu 2018 r. duet miłosny w końcu powitał swoją pierwszą córeczkę o imieniu Lila.

Wygląda na to, że wraz z narodzinami dziecka anioła rodzina Pete'a stała się kompletna. Trzyosobowa rodzina często spędza czas razem i dzieli się chwilą z fanami mediów społecznościowych.

Co więcej, jego poprzednie małżeństwo i obecny związek z Valerie rozwiewa podejrzenia, że ​​nie jest gejem.

Dowiedz się więcej: Ed O'Keefe Wiki, Żona, Żonaty, Rodzina, Rodzice, Dzieci, Bio, Pochodzenie

Krótki życiorys:

Pete Holmes urodził się 30 marca 1979 roku w Lexington w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. Jego rodzice byli Amerykanami. Aktor studiował w Lexington High School i Gordon College. Ukończył komunikację i język angielski oraz uczęszczał do Lexington High School i Gordon College. Pete ma wysoki wzrost 6 stóp i 5 cali i jest bratem kompozytora, dr Holmesa.

Zalecane