blog

Peter Cambor Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Rodzina, Wartość netto, NCIS

Większość znanych celebrytów lubi dzielić się swoim statusem z mediami, aby pozostać w centrum uwagi. Jednak amerykański aktor Peter Cambor ma inny pogląd i dlatego koncentruje się na swoich osiągnięciach zawodowych niż na ekscytowaniu publiczności swoich osobistych spraw. Peter Cambor jest aktorem, pisarzem i reżyserem, znanym z roli psychologa operacyjnego Nate'a Getza w programie CBS „NCIS: Los Angeles”.

 Peter Cambor Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Rodzina, Wartość netto, NCIS

Kariera i postęp:

Słynny aktor Peter Cambor otrzymał tytuł licencjata z angielskiego w College na Wesleyan University w Connecticut, a później uzyskał tytuł MFA w Institute for Advanced Theatre Training przy Uniwersytecie Harvarda oraz w Moskiewskim Teatrze Artystycznym przy American Repertory Theatre.

Karierę rozpoczął od sitcomu „Notes from the Underbelly” po tym, jak jego twórca obserwował jego występ w produkcji „The Cherry Orchard” w Los Angeles. Od 2006 do 2008 roku wcielał się w rolę przyszłego ojca w tej samej serii, obok Jennifer Westfeldt.

Podobnie Cambor grał regularnie w „NCIS: Los Angeles” jako Nate Gets, który jest psychologiem operacyjnym w Biurze Projektów Specjalnych. Postać powstała podczas kilku odcinków NCIS zatytułowanych Legend (część 1) i Legend (część 2).

Ile jest warta netto Cambor?

Czarujący i utalentowany Cambor najwyraźniej zarobił przyzwoitą pensję dzięki swoim staraniom w niektórych słynnych filmach i serialach telewizyjnych, a także swojej inwestycji w filmy jako producent. Dzięki udanej karierze i osiągnięciom Cambor podobno był w stanie utrzymać wspaniałą wartość netto w wysokości 500 tysięcy dolarów.

Czy Peter Cambor spotyka się z kimś? Czy jest singlem?

Peter Cambor, ze swoją wszechstronną naturą i osobowością, był w stanie zamieszkać w sercach wielu kobiet. Jednak aktor ledwo dał wskazówki dotyczące swojego związku i specjalnego w mediach społecznościowych i wywiadach.

W 2012 roku Cambor napisał kilka tweetów dotyczących jego dziewczyny i jej zainteresowań. W jednym ze swoich postów aktor podzielił się, że zaplanował randkę-niespodziankę dla swojej ukochanej, ale bez podania jej imienia i innych szczegółów.

W tej chwili przestał tweetować o swoim życiu miłosnym i dziewczynie, co w konsekwencji utrudniło widzom ustalenie, czy w tej chwili się z kimś spotyka.

Wygląda na to, że aktor celowo stara się utrzymać swoje życie osobiste z dala od kariery aktorskiej. Poza tym krążyły też plotki, że należy do orientacji gejowskiej, ale nic nie można powiedzieć, dopóki nie potwierdzi spekulacji.

Aktor do tej pory nie wykazywał żadnych wskazówek dotyczących małżeństwa, ale biorąc pod uwagę jego osobowość w średnim wieku, może to być idealny czas, aby Peter zaprosił do swojego życia uroczą żonę.

Jego krótkie życiorys i rodzina:

Jak podaje źródło wiki, Peter Cambor urodził się w Houston w Teksasie w USA, a jego rodzice byli Amerykanami. Mówiąc o swojej rodzinie, jest synem Glenna Cambora i Kathleen Cambor. Urodziny obchodził 28 września i urodził się w 1978 roku. Aktor należy do rasy białej i posiada obywatelstwo amerykańskie. Jest obdarzony odpowiednią wysokością 6 stóp i 5 cali.

Zalecane