blog

Peter Gunz Wiki, Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Dzieci, Wzrost, Bio

Peter Gunz, prawdziwe nazwisko Peter Pankey to ceniony raper, który wpadł przez szczeliny i wrócił na szczyt. Jest znany ze swojego duetu z Lordem Tariqiem na albumie w singlu „Deja Vu (Uptown Baby), który był dziewiątką na liście Billboard Hot 100. Jest także raperem, który miał ciężkie chwile w karierze w ciągu ostatnich kilku lat i do tej pory posunął się dalej w swojej karierze rapera do tej pory.

 Peter Gunz Wiki, Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Dzieci, Wzrost, Bio

Kariera i postęp:

Działa w branży muzycznej od 1990 do 1999 roku i w tym sektorze osiągnął ogromną sławę. Peter wraz ze swoim przyjacielem Seanem „Lord Tariq” Hamiltonem utworzyli amerykański duet hip-hopowy Lord Tariq i Peter Gunz. Później hip-hopowy duet wydał swój pierwszy album muzyczny pod tytułem Make It Reign wydany w 1999 roku. W jednym z ich singli zatytułowanym Deja Vu (Uptown Baby) jego kariera została dostrzeżona w przemyśle muzycznym.

Wyróżniony również w czwartym sezonie serialu reality show VH1 Love & Hip Hop: New York. Gunz zaśpiewał w swoim życiu kilka piosenek, a wiele z nich podbiło serca jego fanów. Peter Gunz i jego syn Cory Gunz pojawili się również na solowym albumie Lorda Tariqa. Wkrótce potem współpracował z raperami i aktorami, takimi jak Jay-Z, Nas, Shaquille O'Neal na swoim albumie „Respect”.

Ile wart jest Peter Gunz Net?

Jego wartość netto wynosi 500 tysięcy dolarów dzięki swojej ciągłej, rozwijającej się i nadchodzącej muzyce. Mając więcej i współpracując ze znanymi raperami, takimi jak B-Real, Ice Cube i KRS-1, zdobywa drogę na szczyt. Pojawiał się także w serialu reality show VH1, Love and Hip Hop: New York od 2013 roku oraz w „Son of a Gun”. Planuje ponownie wznieść współpracę na nowy poziom, współpracując ze swoim starym partnerem, Lordem Tariqiem.

Dwukrotnie żonaty!

Od dawna jest żonaty, a jego była dziewczyna, która od 13 lat jest wierna, została żoną i aktorką Tarą Wallace. Mieli kilkoro własnych dzieci, czterech synów i dwie córki. Jego dzieci to Cory, Gunner Ethan Pankey, Jamison Wallace, Kaz Wallace, Cori Gunz and Bronz, Kennedi, Whitney i Phoenix Gunz. Były kontrowersje dotyczące jego życia małżeńskiego, ponieważ był niewierny swojemu obecnemu partnerowi i miał dziewczynę u boku.

Plotki o randkach wkrótce się potwierdziły, ponieważ nową dziewczyną była Amina Buddafly. Spotykali się przez jakiś czas i wkrótce pobrali się, a następnie po rozwodzie i w końcu w 2014 r. w separacji. W 2016 r. stwierdził, w niektórych źródłach wiki, że dwie kobiety w jego życiu żyją doskonale razem w harmonii, sprzeciwiając się wszelkim zarzutom fałszywych plotek.

Krótkie życiorys Petera Gunza:

Urodzony 1 stycznia 1967 roku, obecnie ma 50 lat wychowywany w Bronksie w stanie Idaho w Stanach Zjednoczonych. Ma wysoki wzrost i muskularną budowę ciała, ponieważ regularnie ćwiczy w swojej sieci społecznościowej. Ma obywatelstwo afroamerykańskie, posiada obywatelstwo amerykańskie i nie podał żadnych informacji o swoich rodzicach.

Zalecane