blog

Peter Hitchener Wiki, życiorys, żonaty, partner, wesoły, wynagrodzenie i wartość netto

Jeden z weteranów i starszej ikony telewizyjnej i prezenterów wiadomości, a także główny prezenter wiadomości dla Nine News Melbourne przez dwie dekady, tak, jest nikim innym, jak australijską popularną osobowością telewizyjną Peterem Donaldem Beauchampem Hitchenerem, zawodowo znanym jako Peter Hitchener. Jako genialny prezenter wiadomości, Peter nie tylko zdobył kolosalną wartość majątku i sukcesów w całej swojej karierze, ale także zaszczyt i szacunek dla jego służby.

 Peter Hitchener Wiki, bio, żonaty, partner, wesoły, wynagrodzenie i wartość netto

Jako genialny prezenter wiadomości, Peter nie tylko zdobył kolosalną wartość majątku i sukcesów w całej swojej karierze, ale także zaszczyt i szacunek dla jego służby.

Ile jest wart netto Petera Hitchenera?

Weteran i utalentowany australijski prezenter wiadomości i osobowość medialna, Peter ma wysoką wartość netto i ładną pensję zebraną dzięki swojemu zawodowi. Według PayScale średnia płaca australijskiego prezentera wiadomości wynosi 68 261 USD rocznie, co daje 49305,50 USD w Stanach Zjednoczonych. Dlatego, jeśli chodzi o jego karierę jako prezentera wiadomości, mógł zdobyć kolosalną wartość netto, sięgającą tysięcy i więcej wartości.

Zobacz: Charlyne Yi Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Pochodzenie, Dom

Karierę zawodową rozpoczął w 1965 roku w ulubionej stacji radiowej 4BH w Brisbane. Kilka lat później przeniósł się do ABC Sydney, gdzie przeżył jako reporter telewizyjny. Po kilku latach pracy w ABC Sydney dołączył do Nine Network Melbourne, gdzie prowadził National Nine News.

Do Nine Network dołączył w 1973 roku i miał cztery dekady kariery dziennikarskiej, którą Nine Network również świętuje i oddaje hołd jego pracy w styczniu 2013 roku. Następnie w 2014 roku Peter podpisał nowy pięcioletni kontrakt z Nine Network. Opublikował zdjęcie na swoim Twitterze 6 marca 2018 r. i wspomniał, że ma 45-letnią karierę dziennikarską w Nine Network.

Z należytym szacunkiem został również nagrodzony i Medal Orderu Australii na liście Australia Day Honors 2017 „za usługi dla mediów i społeczności. Jest również znany z organizacji charytatywnych dla zwierząt domowych, w tym Szpital dla zwierząt Lort Smith ' i ' Organizacja Psów Wiktorii .

Przeczytaj także: Aparna Nancherla Wiki, wiek, mąż, chłopak, pochodzenie etniczne, wycieczka

Czy Peter jest gejem?

Czasami historie o mediach sprawiają, że czujesz się brudny i nic więcej niż paskudna opowieść kryjąca się za tym artykułem w niektórych gazetach plotkarskich, w której prezenter wiadomości Channel 9 Veteran Peter Hitchener ujawnił się jako wesoły. Ale jego biografia i szczegóły są trzymane w płytkim profilu. Nigdy nie ujawnił swojej żonie i życiu małżeńskim.

Jest gejem, więc trudno powiedzieć, że był żonaty, ale nie otworzył też informacji o swojej dziewczynie i romansach. Nie było też żadnych wiadomości o tym, że mieszka z kimś z partnerem lub singlem. Jest osobą bardzo prywatną, która swoje życie osobiste utrzymuje w płytkim profilu. Peter, 72-letni telewizyjny person, nigdy się w nikim nie zakochuje. Obecnie prowadzi samotne i cenione życie.

Dowiedz się więcej: Ahmed Najlepszy żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wywiad, wartość netto

Krótki życiorys

Urodzony w 1946 roku w Teksasie w Stanach Zjednoczonych Peter Hitchener obchodzi urodziny 21 lutego. Australijski prelegent z 72 lat, ma wyższy wzrost i średnią wagę. W wieku 72 lat nadal jest wysportowany i przystojny, zadbał też o perfekcyjne i zadbane ciało, zasługa na codzienny trening i zdrową zbilansowaną dietę.

Zalecane