blog

Peter Kraus Wiki, Wiek, Urodziny, Chłopak, Randki, Wieczór panieński

Ludzie często stają się ofiarami własnej percepcji i niezdecydowanego sposobu myślenia. Peter Kraus to mężczyzna o niesamowitym potencjale i postawie, ale okazuje się, że nie chciał oświadczyć się Rachel na wieczór panieński, a ona nie miała innego wyjścia, jak odesłać go do domu na randkę, mimo że żywi do niego uczucia. Peter jest biznesmenem, trenerem fitness i modelem, ale stał się nazwiskiem do zapamiętania, gdy startował w 13 sezonie Bachelorette i zajął drugie miejsce.

 Peter Kraus Wiki, Wiek, Urodziny, Chłopak, Randki, Wieczór panieński

Faworyt „Bachelorette” kończy jako wicemistrz!!!

Każdy fan miał serce na ustach, gdy rywalizował o ostatnią różę w The Bachelorette z udziałem Rachel Lindsay. Natychmiast stał się bohaterem serialu, a wielu spekulowało, że jest ostatnią osobą, która dała obrączkę Lindsay.

Kariera i życie zawodowe:

Absolwent dietetyki z Madison College jest również certyfikowanym trenerem personalnym i jest głęboko zakorzeniony w fitness. Trener fitness i przedsiębiorca powiedział, że zachorował na zaburzenia odżywiania, gdy miał 19 lat, i wtedy zdał sobie sprawę z potrzeby fitnessu i przekształcił się, co zaowocowało jego teraz atletycznym ciałem.

Wśród wielu możliwości modelu, nie można przegapić tego, że jest właścicielem Centrum Treningowego o nazwie Worth Personal Training, w którym daje cel fitness osobom w każdym wieku i o różnych umiejętnościach. Teraz pomaga ludziom przezwyciężyć strach i wątpliwości dotyczące ich zdrowia oraz wprowadzić drastyczne zmiany w życiu. Szkoli przede wszystkim osoby, które walczą z rehabilitacją wagi i kontuzji.

Życie po panieńskim!!

Po wyjściu z pokazu z bolesną miną blisko cenionej Rachel będzie starała się odmłodzić swoje życie poza przedstawieniem. Fitness Manager roku 2011 żył przed koncertem na niskim profilu randkowym. Ale po jego niedawnym wzroście w świecie rozrywki trudno będzie oprzeć się sile piękna, która stanie mu na drodze w przyszłości.

Krótkie życiorys i rodzina Petera:

Według źródeł wiki, Peter pochodzi z Wisconsin i obecnie ma 31 lat. Ma 6 stóp wzrostu i utrzymuje doskonałą sylwetkę z rygorystycznymi ćwiczeniami i ścisłą dietą. Peter, który obecnie mieszka w Chicago, urodził się dla rodziców Gary'ego (59 l.) i Lynn Kraus (57 l.). Peter, który nie ma oficjalnego konta na Twitterze, po cichu świętuje swoje urodziny z przyjacielem i rodziną bez żadnych wymyślnych przedmiotów. Amerykanin należy do rasy białej.

Zalecane