blog

Peter Mansbridge Żonaty, żona, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto, emerytura

Jako dobrze znana postać, jeśli chodzi o nadawanie w języku angielskim i kotwiczenie wiadomości, Peter Mansbridge przez wiele lat pracował dla CBC Network. Główny korespondent CBS News, zakotwicza The National, który jest flagowym codziennym programem informacyjnym telewizji CBC. Z powodzeniem pracował w swojej karierze dziennikarskiej i zdobył wiele wyróżnień, w tym doktorat honoris causa. Nadawca ma doświadczenie i wiele historii do rozwinięcia.

 Peter Mansbridge Żonaty, żona, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto, emerytura

Kariera i postęp:

Peter następnie rozpoczął pracę jako agent biletowy dla Transair na lotnisku Churchill w Churchill w Manitobie. Rok później, gdy Peter ogłaszał lot, kierownik stacji lokalnej Canadian Broadcasting Corporation (CBC) o nazwisku Gaston Charpentier odkrył go i zatrudnił Petera jako prowadzącego nocny program muzyczny CHFC.

W późniejszych latach Peter został reporterem flagowego wieczornego programu informacyjnego CBC The National w Saskatchewan. Następnie Peter ponownie przeniósł się do Ottawy w 1976 roku, aby zostać korespondentem parlamentarnym. Do niedawna deklarował odejście z The National od 2016 roku, kończąc 30-letnią pracę jako korespondent.

Jaka jest jego wartość netto?

Jest reporterem wielu nagród, takich jak 12 nagród Gemini, w 2008 roku został Oficerem Orderu Kanady. Peter otrzymał również Diamentowy Medal Jubileuszowy Królowej Elżbiety II oraz tytuł doktora prawa w 1999 roku. W 2005 roku otrzymał nagrodę Doktor dziennikarstwa Uniwersytetu Ryerson, aw 2008 roku doktor prawa.

Nadal pełni funkcję kanclerza Uniwersytetu do 2017 roku, a jego pensję szacuje się na około 80 000 dolarów rocznie, a jego majątek netto wynosi około 10 milionów dolarów. Przez lata osiągając wspaniałe wyniki i wciąż zgłaszając utrzymanie profesjonalizmu na boisku.

Historia randkowa Piotra!

Wcześniej ożenił się z koleżanką z CBC Wendy Mesley w 1989 roku; Peter ożenił się trzy razy, pierwsze małżeństwo było z Parm Dhillon, które zakończyło się w 1975 roku i dało mu dwie córki, jego druga żona Wendy przeszła rozwód w 1992 roku, który stał się masowym kanałem medialnym.

Teraz jest żonaty z kanadyjską aktorką Cynthią Dale 14 listopada 1998 roku. Para ma syna o imieniu William, urodzonego w 1999 roku, i ma letni domek na Wzgórzach Gatineau, a obecnie mieszka w Stratford z żoną i dziećmi.

Krótki życiorys:

Urodzony 6 lipca 1948 w Londynie, w Anglii, ma 6 stóp wzrostu, rodzice Petera, jego ojciec Stanley Harry Mansbridge i jego matka, Brena Louise Mansbridge. Peter jest narodowości kanadyjskiej i ma białe pochodzenie etniczne, teraz ma 68 lat i dobrze sobie radził z rodziną.

Zalecane