blog

Peter Scanavino Żonaty, Żona, Związek, Dzieci, wesoły, Wartość netto

Teraz kładzie za sobą swoją zmagającą się karierę, a teraz stawia dobre występy jeden po drugim. Peter Scanavino to amerykański aktor, lepiej znany jako detektyw Dominick Carisi, Jr. w popularnym serialu telewizyjnym Law and Order: SUV. Ekscytująca gwiazda, która uwodzi fanów swoimi występami w programie telewizyjnym, jest już zabrana i jest ojcem dwójki dzieci, co z pewnością złamie serca wielu.

  Peter Scanavino Żonaty, Żona, Związek, Dzieci, wesoły, Wartość netto

Kariera i postęp:

Aktor zadebiutował w mniej znanej roli w „Pod nadzorem”, który ukazał się w 2006 roku. Ale stał się aktorem wartym obejrzenia po jego występie jako Rhiga Desk Clerk w 2008 roku w przeboju „Oszustwo”. Złapał kilka innych drobnych ról w Zenith (2010), Frances Ha (2012) i Mutual Friends (2013).

Po słabym występie w filmach zrobił karierę w serialach telewizyjnych, a każdy z nich wystąpił w trzech odcinkach „Prawo i porządek” w sezonie Rozprawa przysięgłych, Zamierzeniach karnych i sezonie 2009. Od 2014 r. regularnie w serii Law and Order: Special Victims Units jako detektyw Dominick Carisi, Jr. nawet przyznał, że Prawo i porządek: SUV na zawsze zmienił jego życie, pracując z dynamitem Jesse L. Martins co pomogło mu w ulepszeniu swoich umiejętności aktorskich.

Wartość netto Petera Scanavino:

Prawo i porządek: aktor SUV działa w branży od dłuższego czasu i miał w kieszeni kilka filmów i seriali telewizyjnych, a dzięki aktorstwu i promowaniu marki zarabia znaczną fortunę. Ma przyzwoitą wartość netto w wysokości 700 000 dolarów.

Jego małżeńskie życie to szczęśliwa podróż po przybyciu drugiego dziecka!

Styl życia tego błyskotliwego aktora to nie spacer po parku, ponieważ żyje w napiętym harmonogramie. Ale on już łamie serca wielu. Jest w długotrwałym związku z Lishą Bai, która od 2008 roku jest artystką w Pratt Institute.

Para jest rodzicem uroczej dwójki dzieci. Peter, który rzadko mówił o swoich pierwszych dzieciach, przywitał na świecie swojego drugiego syna tweetem z 8 stycznia 2016 r. i nazwał go Leo.

Z żoną łączy namiętny związek i nie da się ukryć, że prowadzą szczęśliwe życie. Pogłoski o etykietowaniu geja to nic innego jak tylko medialny błąd.

Peter ma rodzeństwo w postaci Davida Scanavino, a rodzeństwo Scanavino łączy serdeczne stosunki. David jest artystą, którego sztuka miała swoją premierę w Moody Center for the Arts, a jego brat Peter upewnił się, że została ujawniona za pośrednictwem jego oficjalnego konta na Twitterze.

  Obraz

Jego krótkie życiorys i rodzina:

Amerykański aktor Peter Scanavino urodził się w Kolorado 29 lutego 1980 roku w Denver w stanie Kolorado, co oznacza, że ​​ma 37 lat. Jego konta na Twitterze nie mają nic wspólnego z rodzicami. Ma wysokość 6 stóp, jak model, a także utrzymuje doskonałą sylwetkę. Obecnie mieszka ze swoją małą czteroosobową rodziną i koncentruje się na swojej karierze.

Zalecane