blog

Peter Stefanovic Wiki, żonaty, dziewczyna, wesoły, wynagrodzenie i wartość netto

Kariera mediów i reportaży przyniosła najwięcej sukcesów i fortun rodzimemu australijskiemu dziennikarzowi, Peterowi Stefanovicowi, który pracował dla Nine Network, gospodarza Weekend Today i Nine News. Utalentowana dziennikarka, która służyła w mediach od ponad półtorej dekady, jest również pobłogosławiona piękną partnerką życiową, która również ma karierę dziennikarską. Cieszenie się szczęśliwym życiem ze wspólną karierą z żoną było dla Petera Stefanovica dodatkowym punktem, w którym dryfował swoimi umiejętnościami i doświadczeniami podczas wykonywania zawodu.

 Peter Stefanovic Wiki, żonaty, dziewczyna, wesoły, wynagrodzenie i wartość netto

Cieszenie się szczęśliwym życiem ze wspólną karierą z żoną było dla Petera Stefanovica dodatkowym punktem, w którym dryfował swoimi umiejętnościami i doświadczeniami podczas wykonywania zawodu.

Poślubił swoją dziewczynę; Plany mieć dzieci

Peter Stefanovic, lat 37, rozkoszował się błogim życiem małżeńskim ze swoją piękną żoną Sylvią Jeffreys, która jest również dziennikarką i reporterką wiadomości, najlepiej znaną z roli w australijskim porannym programie Dziś . Przed ślubem Peter i Sylvia spotykali się przez kilka miesięcy od 2016 roku.

Zobacz: Danielle Cohn Wiek, wzrost, chłopak, randki, romans

W 2016 roku Peter i jego dziewczyna Sylvia zaręczyli się, a później zawiązali węzeł małżeński w kwietniu 2017 roku w Nowej Południowej Walii, na którą przybyło wielu bliskich. Po roku w wiadomościach zaczęło krążyć wiele plotek i rozmów o ciąży Sylvii Jeffreys. Sylvia była nawet śledzona z tweetami, jeśli ukrywała dziecko, ponieważ miała na sobie kurtkę peplum, kiedy była w wywiadzie The Daily Telegraph . W zamian wyznała, że ​​chciałaby w przyszłości zostać matką.

Peter wszedł do świata mediów w 2002 roku jako reporter dla WYGRAJ Wiadomości. Po dwóch latach służby w Rockhampton i Canberze Peter przeniósł się do Dziewięć sieci jako reporter dla Dziewięć wiadomości oraz Aktualna sprawa a nawet służył jako korespondent zagraniczny w biurach Nine w Los Angeles i Londynie. Był również współgospodarzem Weekend dzisiaj od 2016 do 2017 roku.

Dowiedz się więcej: Juan Williams Żona, dzieci, wzrost, Fox News, zwolniony, wynagrodzenie, wartość netto

Poza tym jest także wybitnym autorem i opublikował książkę pt Zhakuj kamizelkę kuloodporną: Przesyłki od australijskiego korespondenta z zagranicy w 2016 roku. Peter jest również właścicielem domu o wartości 2,7 miliona dolarów w Sydney, gdzie mieszka ze swoją piękną żoną Sylvią Jeffreys.

Krótki życiorys

Urodzony w Darlinghurst w Nowej Południowej Walii w Australii w 1981 roku Peter Stefanovic obchodzi swoje urodziny 19 listopada. Posiada obywatelstwo australijskie i należy do rasy białej.

Zalecane