blog

Peter Van Sant Żonaty, Żona, Syn, Rodzina, Bio, Wzrost, CBS, Wynagrodzenie

Uważa się, że wraz z wiekiem maleje zainteresowanie i entuzjazm do każdego zawodu. Ale nie dla amerykańskiego reportera telewizyjnego, Petera Van Santa, który jeszcze w połowie lat sześćdziesiątych intrygował publiczność swoimi wyjątkowymi relacjami. Peter jest czterokrotnym zdobywcą nagrody Emmy, najbardziej znanym jako korespondent „48 godzin”.

 Peter Van Sant Żonaty, Żona, Syn, Rodzina, Bio, Wzrost, CBS, Wynagrodzenie

Kariera i postęp:

Peter Van Sant rozpoczął karierę dziennikarską w KAPY-LP w Port Angeles w stanie Waszyngton. Następnie pracował dla KMTV-TV w Twin Falls, KCRG-TV z siedzibą Cedar-Rapids i KETV z Omaha. W 1978 roku wstąpił do należącej do Foxa telewizji KOOL-TV jako weekendowy prezenter i reporter w Phoenix w Arizonie, a w 1982 roku przeniósł się do WFAA-TV w Dallas.

Podobnie dołączył do CBS News w 1984 roku i pracował w Atlancie jako korespondent dla CBS Evening News. W tym czasie jego raporty śledcze na temat dużej liczby wypadków helikopterów medycznych pomogły mu otrzymać nagrodę Emmy w 1986 roku. Został pierwszym dziennikarzem, który doniósł o niszczycielskim głodzie w Korei Północnej i zdobył trzecią nagrodę Emmy.

Niektóre z głównych wydarzeń krajowych, które zgłosił, to huragan Katrina, masakra Virginia Tech i ataki z 11 września. Jest także współautorem książki „Perfectly Executed”, a także napisał scenariusz i wyprodukował dokument zatytułowany „Trzy dni we wrześniu”.

Ile wynosi wartość netto i wynagrodzenie Piotra?

Czterokrotny zdobywca nagrody Emmy i trzykrotny zdobywca nagrody Edwarda R. Murrowa, Peter Van Sant stał się nazwą do zapamiętania dzięki jego wytrwałym wysiłkom i wkładowi w sektor. Bez wątpienia osiągnął ogromną sławę i jest szanowany, ale także zarobił ogromne fortuny na pracach dziennikarskich.

Prawdziwe zarobki Petera nie pojawiły się w mediach, ale biorąc pod uwagę jego osiągnięcia, musiał zarządzać ogromną wartością netto w setkach tysięcy dolarów.

Czy Peter Van Sant jest żonaty?

Bez względu na to, jak bardzo dana osoba stara się ukryć, prawda ostatecznie wychodzi na wierzch. Peter Van Sant zawsze był skrytą osobą, która ciężko pracuje, aby utrzymać dane osobowe w tajemnicy.

Nie mówił publicznie o swojej żonie, ani nie pokazał swojego związku małżeńskiego w mediach społecznościowych. Nie wiadomo nawet, czy dziennikarz jest żonaty, czy też żyje samotnie.

Jednak w jednym ze swoich postów na Twitterze dziennikarz zasugerował, że może mieć rodzinę. Odpowiadając na post Dany Nicole, Peter odpowiedział, że jego syn ma kik na telefonie i uwielbia tajemnicę.

Jego krótka biografia:

Jak podaje źródło wiki, 64-letni Peter Van Sant urodził się 21 lutego 1953 r. w Seattle w stanie Waszyngton. Ukończył z wyróżnieniem prestiżowy Washington State University z tytułem licencjata w dziedzinie komunikacji. Peter należy do rasy białej i jest obdarzony imponującym wzrostem.

Zalecane