blog

Petri Hawkins-Byrd Żonaty, żona, wynagrodzenie, wartość netto, dom, rodzina

W karierze telewizyjnej nic nie jest trudniejsze niż spełnienie oczekiwań fanów. Dzięki umiejętnościom aktorskim Petriego Hawkinsa-Byrda oczekiwania fanów rosną. Jednak z powodzeniem dostarcza swoje rzemiosło publiczności i zdobywa tysiące serc. Najbardziej znany ze swojej roli komornika w programie sądowym, sędzia Judy, Petri Hawkins-Byrd dał się poznać jako najsłynniejszy i najbogatszy komornik ze swojej telewizyjnej ekspozycji. Jest byłym urzędnikiem sądowym w okręgu Brooklyńskim nowojorskiego systemu sądowniczego.

  Petri Hawkins-Byrd Żonaty, żona, wynagrodzenie, wartość netto, dom, rodzina

Wartość netto i informacje o karierze

Petri Hawkins zebrał majątek netto w wysokości 3,5 miliona dolarów z wielu sektorów jako aktor, MC eventowy, gościnny mówca i działacz społeczny. Ponadto podobno gromadzi pensję w wysokości prawie 1 miliona dolarów rocznie z programu Judy Judge.

Petri Hawkins-Byrd zaczął służyć jako komornik w systemie sądowym Brooklynu na początku lat 80. XX wieku. Następnie ukończył studia w zakresie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na John Jay College i przeniósł się z rodziną do Kalifornii, aby służyć US Marshals Service. Ponadto napisał list do sędzi Scheindlin z gratulacjami, gdy usłyszał o jej nowym pokazie sądowym. Sheindlin następnie zadzwonił do niego i zaprosił go do pracy jako komornik w programie.

Przeczytaj także: Pia Muehlenbeck Wiki, wiek, chłopak, ślub, wartość netto

Główna rola sędziego Judy w serialu polega na przedstawianiu spraw, dostarczaniu materiałów między sądem a sporami, odwoływaniu stron i towarzyszeniu im po zakończeniu sprawy. Poza serią Judge Judy często pracuje jako miłośnik organizacji charytatywnych, event MC, gościnny mówca i działacz społeczny.

Rozwiedziony raz! Obecna żona?

Gwiazda Judy Judge wyszła za mąż za kobietę o imieniu Felicia, a para wychowywała czworo dzieci. Wszystko szło gładko, ale w 1989 roku romantyczny romans Byrda radykalnie się zmienił, gdy jego żona rozstała się z nim i przenieśli się na Zachodnie Wybrzeże, zabierając dzieci.

Pomimo rozłąki Petri i jego żona radzili sobie z rozpalaniem ich związku. Na szczęście para ponownie się pogodziła. Mówiąc o ich związku, powiedział;

„To była dla mnie jednorazowa umowa, aby ponownie połączyć nasz związek, i skoczyłem na to; Nie chciałem być statystyką”.

Wiedzieć więcej: Rodzina Kyla Ross, pochodzenie etniczne, status związku, igrzyska olimpijskie, rekord, 2017

Świergot)

Obecnie Petri jest żonaty ze swoją nową żoną, Matiką Bond Bryde. Zgodnie z posiadanymi przez nas informacjami para spotkała się w 2012 roku na pokazie komediowym, ale ich związek początkowo nie rozkwitał. Jednak Matika zaskoczył Petriego, rozbijając się na swoim planie. Para zawiązała węzeł małżeński 4 maja 2019 roku i od tego czasu żyje szczęśliwie.

Ucz się więcej: Meryl Davis Zaręczona, Żonaty, Randki, Chłopak, Narzeczony, Wartość netto

Krótki życiorys

Petri Hawkins-Byrd urodził się 29 listopada 1957 roku na Brooklynie w Nowym Jorku. Uczęszczał do Hostos Community College w Bronksie. Ukończył studia karne w John Jay College, zgodnie z wiki. Petri jest krajowym przewodniczącym programu OK. Ma wysoki wzrost 6 stóp i 4 cale i 240 funtów, co pasuje do jego osobowości.

Zalecane