blog

Petros Papadakis Wiki, Żonaty, Żona, Rodzina, Wynagrodzenie, Wartość netto

Najlepszy komentarz sportowy może pochodzić od osoby, która kiedyś grała w tę grę i doświadczyła jej wszystkiego. Petros Papadakis, który wcześniej był piłkarzem, jest teraz najbardziej lubianym reporterem sportowym za jasne i wspaniałe komentarze. Petros Papadakis to amerykańska osobowość telewizyjna i radiowa, znana jako współprowadząca „Petros and Money Show” w Fox Sports Radio.

 Petros Papadakis Wiki, Żonaty, Żona, Rodzina, Wynagrodzenie, Wartość netto

Kariera i postęp:

Petros Papadakis był wcześniej piłkarzem na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley i grał w Sun Bowl 1998, gdzie jego drużyna przegrała z Texas Christian University. Po kilku zwycięstwach i porażkach, rozpoczął karierę w FSN, gdzie został gospodarzem USC Magazine Show.

Podobnie, jego inne doświadczenia obejmują komentatora krajowych gier Pac-10 w Fox Sports Net, gospodarza Pros Vs. Joes w Spike TV, współprowadzący „The Challenge” dla 4 kanału KNBC i prezenter w NBC Football Night in America. Pracował również w kilku sieciach radiowych, w tym KMPC-1540 AM, KROQ-FM, KMPC i KLAC.

Ile ma wartość netto Petrosa?

Uznany przez kolegów z drużyny USC za najbardziej inspirującego zawodnika, Petros Papadakis bez wątpienia wniósł wielki wkład w treningi piłkarskie USC, a także w sportową arenę reporterską. Jego praca w tak większych sieciach, jak Fox Sports Radio, jasno pokazuje, że zarabia oszałamiające wynagrodzenie. Jego wartość netto jest poza zasięgiem mediów, ale biorąc pod uwagę jego osiągnięcia i sławę, nie powinna być mniejsza niż milion dolarów.

Ma piękne życie małżeńskie i dzieci!

Petros Papadakis wydaje się dość tajemniczy, jeśli chodzi o sprawy osobiste, ale mimo to nie mógł ukryć, że od dawna jest szczęśliwym małżeństwem z żoną Dayną.

Informacje dotyczące ich romansu i długości związku nie zostały ujawnione, ale nie ma wątpliwości, że Petros i jego żona łączy piękny związek małżeński.

Zalecane