blog

Phil Simms Wiki: Życie małżeńskie, żona, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto

Phil Simms jest znanym nazwiskiem w świecie futbolu, a także na ekranie telewizora — jest zawodowym piłkarzem, który został prezenterem. Jest byłym rozgrywającym Pro-Bowl dla New York Giants. Będąc pierwszym wyborem Giants w NFL Draft 1979, nie zawiódł Giants i poprowadził New York Giants do zwycięstwa w Super Bowls XXI i XXV.

  Phil Simms Wiki: Życie małżeńskie, żona, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto

Jest byłym rozgrywającym Pro-Bowl dla Giganci Nowego Jorku . Będąc pierwszym wyborem Giganci „w drafcie NFL z 1979 roku nie zawiódł” Giganci ' i prowadził Giganci Nowego Jorku do zwycięstwa w Super Bowls XXI i XXV.

Teraz jest telewizyjnym prezenterem sportowym dla sieci CBS. Poza tym pojawił się także w uznanych serialach telewizyjnych, takich jak Jak poznałem twoją matkę, umysły kryminalistów, oraz Dzień meczu NFL.

Phil Simms Wiki: Jego rodzina

Phil Simms urodził się 3 listopada 1954 w Springfield, KY, jako Philip Martin Simms. Jest synem Williama Simmsa i Barbary Simms.

Phil ukończył Morehead State University w 1979 roku, w tym samym roku został wybrany w Giganci Nowego Jorku.

Musisz obejrzeć: Dion Lim Wiki: Wiek, żonaty, mąż, rodzice, pochodzenie etniczne, wynagrodzenie, KGO-TV

Giganci Nowego Jorku w 1979 roku wybrał Phila na pierwszego rozgrywającego. Niezwykle służył drużynie przez całe 14 lat swojej kariery i poprowadził drużynę do zwycięstwa 39-20 w Super Bowl XXI, dając Giganci Nowego Jorku ich pierwszy tytuł Super Bowl. Jego wybitne występy doprowadziły go do tego, że został wybrany do Pro Bowls 1985 i 1993. Co wiecej? Został nazwany Bowl MVP w 1985 roku i All-Pro w 1986 roku.

Pomimo rozwijającej się kariery sportowej Phil przeszedł na emeryturę jako gracz w 1993 roku i zaczął nadawać w 1995 roku. Dołączył do NBC, ESPN i CBS jako analityk gier.

Życie małżeńskie — żona

Phil jest żonaty z Dianą Simms i łączy ich piękna więź z trójką dorosłych dzieci: Christopherem, Matthew i córką Deirdre.

On i jego żona pobrali się 23 lutego 1980 r.

Dzieci Szczegóły

Z trójki jego dzieci, dwaj synowie Phila, Christopher i Matthew, są piłkarzami jak ich tata . TampaBay Buccaneers wybrali Chrisa w trzeciej rundzie. Ponadto Chris pozostał w zespole z Tytani z Tennessee oraz Denver Broncos . Obecnie jest również zapisany jako analityk sportowy dla CBS oraz Raport trybuna podobnie jak jego ojciec.

Podobnie Mateusz grał dla Nowy Jork odrzutowce w pierwszych dwóch sezonach.

Nie przegap: Czy Ginny Buckley jest mężatką? Szczegóły dotyczące męża i dzieci

Z drugiej strony Phil i jedyna córka jego żony, Deirdre, również nie mogli trzymać się z daleka od piłki nożnej. Deirdre zakochała się w dwukrotnym zwycięzcy mistrzostw UFL, Brianie Toal, i poślubiła go w sierpniu 2014 roku. Boston College oraz wybrany przez państwo zawodnik roku 2003. The Jets podpisali Briana w styczniu 2011 roku; jednak został zwolniony przed rozpoczęciem następnego sezonu.

Phil Samms tańczy ze swoją córką Deirdre Samms na jej ślubie. (Zdjęcie: nytimes.com)

Obecnie Phil i rodzina mieszkają we Franklin Lakes, N.J., ceniąc sobie udane życie zawodowe i szczęśliwe życie osobiste.

Ile jest warte netto Phila?

Szacuje się, że były piłkarz i komentator Phil Simms ma około 16 milionów dolarów. Zebrał całą swoją wartość netto w swojej karierze piłkarskiej, którą rozpoczął od 1979 i jako aktor i nadawca odkąd rzucił piłkę nożną w 1993.

Jego pensja jako komentatora sportowego w grudniu 2005 r. oszacowano na 3 500 000 USD, według therichest.com .

Iść przez: Dante Basco Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad, Wartość netto

Oprócz swojej wartości netto, Phil ma zamiar kupić nowego rozgrywającego Giants. Z drugiej strony sprzedaje też swój New Jersey Dom na prawie 20 akrach ziemi w Franklin Lakes. Jak stwierdził wiele raportów oraz Zillow.com, dom jest wystawiony na 5,3 miliona dolarów. Wcześniej był wystawiony na sprzedaż za 8,25 miliona dolarów w 2017 roku, ale nie można go było sprzedać.

Zalecane