blog

Phil Spencer Wiki: Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Rodzina, Wzrost, Wynagrodzenie

Phil Spencer jest amerykańskim dyrektorem biznesowym, który jest jednym z długoletnich pracowników firmy Microsoft. Obecnie od 2017 roku pracuje jako dyrektor naczelny w dziale Xbox firmy Microsoft. Zaangażowanie Phila i innowacje w grach sprawiły, że stał się jednym z najwyższych dyrektorów wykonawczych w swojej firmie. Ojciec dwojga dzieci, Phil jest bezstronny zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym, co uczyniło go odnoszącym sukcesy nazwiskiem w swojej karierze.

 Phil Spencer Wiki: Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Rodzina, Wzrost, Wynagrodzenie

Ile jest warte netto Phila?

Phil zgromadził bajeczną wartość netto podczas swojej długiej służby w zespole Microsoft. Atrakcyjną pensję zdobył pracując na kierowniczym stanowisku.

Dołączył do Microsoftu w 1998 roku jako stażysta pracujący w obszarze technicznym organizacji. Później został dyrektorem generalnym Microsoft Game Studios EMEA i został mianowany wiceprezesem Microsoft Studios w 2009 roku. W 2014 roku dyrektor generalny Microsoft ogłosił, że jest dyrektorem wykonawczym Microsoft Xbox podział.

Phil skupił się bardziej na grach wideo, a nie na ogólnej rozrywce, co było punktem zwrotnym w sukcesie X-boxa. Awansował zdobywając tytuł wiceprezesa wykonawczego Gry firmy Microsoft Corporation. Prowadził również ekspansję gier międzyplatformowych z Xbox Live , który ma ponad 50 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie.

Niskie życie małżeńskie

Phil jest obecnie żonaty, ale imię jego żony nie zostało jeszcze ujawnione. Jednak ludzie uważają, że poślubił swoją długoletnią dziewczynę. Phil cieszył się towarzystwem żony grającej jeden z jego punktów, razem w grę rydwanową, o czym świadczył jego post na Twitterze. W listopadzie 2014 napisał na Twitterze, że potrzebuje więcej gier kooperacyjnych na tym samym ekranie.

Phil ma dwie córki z żoną, ale tożsamość jego córek wciąż pozostaje tajemnicą. Cóż, Phil uwielbia spędzać czas z córkami. Phil zawsze pamięta, jak grał w jedną ze swoich gier X-box Voodoo Vince i kończy to z córkami. Co więcej, Phil spędza wolny czas z córkami, które udostępnił za pośrednictwem tweeta w styczniu 2016 r. Jego tweet stwierdził, że miał ładną noc na snowboardzie ze swoją córką.

Tweet udostępniony przez Phila snowboardzistę z córką w styczniu 2016 r. (Zdjęcie: Twitter)

Obie córki Phila kontynuują naukę na studiach. Obecnie mieszka z żoną i dziećmi w Seattle, pięknym mieście w Waszyngtonie.

Ponieważ Phil z powodzeniem prowadzi życie rodzinne, niewłaściwe jest zakładanie go jako geja.

Krótki życiorys

Phil urodził się w Ridgefield w stanie Waszyngton w Stanach Zjednoczonych w 1968 roku, a jego urodziny przypadają na 12 stycznia. Informacje dotyczące jego rodziny są daleko poza zasięgiem mediów. Jednak zarówno jego ojciec, jak i dziadek mieli to samo imię co Phil. Mówiąc o swoim wykształceniu, uzyskał tytuł licencjata na uniwersytet Waszyngtoński . Jego wzrost nie jest dostępny w żadnych źródłach wiki.

Zalecane