blog

Phoebe Adele Gates Wiki: chłopak, randki, rodzina, wartość netto, wzrost, fakty

Phoebe Adele Gates zasłynęła jako najmłodsza córka amerykańskiego miliardera Billa Gatesa. Phoebe, która zajmuje się sztuką, rozwija swoje zainteresowania jako artystka przy wsparciu rodziny. Jako córka miliardera Billa Gatesa znalazła się na liście „dziesięciu najpotężniejszych dzieci na świecie”, gdzie zajęła dziesiątą pozycję. Phoebe skupia się na swojej edukacji, aby rozwijać karierę

  Phoebe Adele Gates Wiki: chłopak, randki, rodzina, wartość netto, wzrost, fakty

Wgląd rodziny Phoebe

Jej ojciec William Henry Gates III vel Bill Gates jest jednym z najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Jej matka, Melinda Gates, jest współprzewodniczącą Fundacja Billa i Melindy Gatesów. W swojej rodzinie ma siostrę Jennifer Katharine Gates i brata Rory'ego Johna Gatesa.

Zobacz: Jake Choi Wiki, wiek, żona, wesoły, rodzina, wartość netto

Jej dziadkami ze strony ojca są William Henry Gates i Mary Maxwell, podczas gdy jej dziadkami ze strony matki są Raymond Joseph French i Elaine Agnes Amerland. Phoebe urodziła się jako najmłodsza córka rodziny Gatesów.

Inspirujący rodzice

To zależy od rodzicielstwa od tego, jak scharakteryzuje się mężczyznę. A najbogatszy człowiek na świecie, Bill Gates, nie omieszkałby dać swoim dzieciom lekcji uczciwości. Ma proste podejście; „Daj przykład”. Phoebe Gates, wraz z dwójką rodzeństwa, jest częścią jej rodziny, która zajmuje się filantropią.

Rodzice Phoebe również wierzą we wsparcie partnerów dla udanego życia. Ponieważ od początku życia miłosnego uzupełniają się wzajemnie, to samo nastawienie przekazują potomstwu. Ponadto Bill i Melinda uważają, że płeć nie powinna ograniczać możliwości i wyborów życiowych.

Ile jest warte netto Phoebe?

W roku 2010 Bill stwierdził że przekaże sumę 10 milionów dolarów swoim dzieciom, a resztę przekaże na cele charytatywne. Powiedział również, że jego dzieci muszą wykonywać swoją rodzinną pracę i otrzymują niesamowitą kieszonkową. Phoebe będąc córką Billa prawdopodobnie wyciągnie obiecane zarobki.

Przeczytaj także: Hans Vestberg Net Worth, żona, rodzina, teraz

Jeśli chodzi o jej ojca, Billa Gatesa, obecnie zajmuje drugie miejsce na liście „Najbogatsza osoba świata”. Jako prezes Microsoft i będąc jednym z renomowanych amerykańskich biznesmenów, ma zadziwiającą wartość netto 90 miliardów dolarów i zarabia milion dolarów. Współzałożyciel Bill Microsoft z amerykańskim biznesmenem i partnerem Alanem Paulem.

W 2016 roku Bill i Melinda zadeklarowali, że po jego śmierci przekażą fortunę 70 miliardów funtów na cele charytatywne. Powiedział też, że jego dzieci zrozumieją, dlaczego obiecał przekazać tak ogromną kwotę na cele charytatywne. Bill wyjaśnił, że zamiast tego zapewni wysokiej jakości edukację mniej szczęśliwym ludziom, zamiast finansować miliardy wartości swoim dzieciom.

Ponadto przekazał 5 miliardów dolarów na edukację. Fundacja Billa sfinansowała 1,57 miliarda dolarów na stypendia dla uczelni, 191 milionów dolarów na projekty przedszkolne, 826 milionów dolarów na uczelnie i uniwersytety, 2,48 miliarda dolarów na edukację K-2.

Pomimo bycia najbogatszą osobą na świecie, rodzice Phoebe; Bill i Melinda Gates sami wykonują prace domowe. Jak wynika z doniesień, co wieczór zmywają razem naczynia, co również świadczy o ich romantycznej intymności.

Czy Phoebe umawia się na randki? Informacje o życiu osobistym

Phoebe skupia się na rozwijaniu swojej kariery, a nie na byciu w związku w jej młodym wieku. W przeciwieństwie do swojej siostry Jenifer, która spotyka się z Egipcjaninem Nayelem Nasserem, Phoebe ma zaledwie 15 lat i jest w pełni skoncentrowana na swojej edukacji i rodzinie.

Musisz również to zobaczyć: Richard Simmons Wiki, Gay, Net Worth, Now

Jednym z zaskakujących faktów jest to, że jej ojciec Bill zadeklarował, że jego dzieci dostaną swój pierwszy telefon komórkowy dopiero w wieku 13 lat. Tak więc związek Phoebe z telefonem komórkowym trwa nie dłużej niż dwa lata.

Zalecane