blog

Phyllis Smith żonaty, mąż, rozwód, rodzina, wartość netto, wzrost, bio

Weteranka, Phyllis Smith (66 lat), jest znana ze swojej wybitnej postaci Phyllis Lapin-Vance w programie telewizyjnym The Office. Jednak to, co przykuło uwagę widzów, to jej rola ekranowej żony Roberta R. Shafera w serialu „Biuro”, co sprawiło, że jej fani byli bardziej ciekawi jej życia osobistego.

 Phyllis Smith żonaty, mąż, rozwód, rodzina, wartość netto, wzrost, bio

Kariera zawodowa Phyllis Smith

Sześćdziesięciosześcioletnia amerykańska aktorka Phyllis zyskała sławę dzięki swoim umiejętnościom aktorskim. Przed sławą była tancerką, a także cheerleaderką drużyny piłkarskiej St. Louis Cardinals w latach 70. XX wieku. Utalentowana tancerka Phyllis doznała później kontuzji kolana, która zakończyła jej karierę taneczną i wylądowała jako recepcjonistka.

Później jej kariera zmieniła się w jej życiu, kiedy była zakłopotana swoimi umiejętnościami asystentki castingu w takich filmach jak 40-letnia dziewica i seria Aresztowany rozwój w 2005 roku. W międzyczasie zaproponowano jej postać Phyllis Lapin-Vance in Biuro za co otrzymała Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych w 2006 i 2007 roku.

była chwalona za chemię, którą miała ze swoim partnerem. Cóż, jej związek małżeński na ekranie sprawił, że ludzie zastanawiali się, czy ma męża, z którym mogłaby dzielić taką chemię w prawdziwym życiu.

Biorąc wgląd w swoje romantyczne romanse, trzymała go w pudełku. W żadnym ze swoich wywiadów nie wyjaśniła swojego partnera życiowego i rodziny. Phyllis podzieliła się każdym momentem swojej kariery zawodowej w centrum uwagi, ale jeśli chodzi o jej życie osobiste, jej status w związku jest ukryty.

Cóż, napomknęłaby o życiu miłosnym w mediach społecznościowych, nawet gdyby była potajemnie zamężna. Również gdyby miała rozwód ze swoim potencjalnym mężem, wiadomość o jej rozstaniu zostałaby wymieniona w każdym zakątku internetu. Nie ma jednak żadnych dowodów, które mogłyby spekulować na temat jej spraw.

Krótki życiorys

Urodzona w 1951 roku amerykańska aktorka Phyllis Smith ma 66 lat i co roku 10 lipca obchodzi swoje urodziny. Mówiąc o swojej rodzinie, informacje o nich trzymano za zasłoną. Jednak zgodnie z wiki, jej ojciec zrobił kiedyś prowizoryczną platformę ze sklejki.

Wzrost Phyllis nie był dokładnie dostępny, ale wydaje się, że stoi wysoko na cudownej wysokości. Phyllis uzyskała stopień naukowy w zakresie edukacji podstawowej na Uniwersytecie Missouri-St.Louis w 1972 roku.

Zalecane