blog

Pico Alexander Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wzrost, Wartość netto

Zagrał kilka intymnych i romantycznych scen w serialu telewizyjnym, ale staje się nieśmiały, jeśli chodzi o życie osobiste. Tak, mówimy o amerykańskim aktorze teatralnym, filmowym i telewizyjnym Aleksandrze Jogalli, który jest powszechnie znany pod pseudonimem Pico Alexander. Jest znany z roli głównej w „Znowu w domu”, a także zagrał u boku Brada Pitta w „War Machine”.

  Pico Alexander Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wzrost, Wartość netto

Jest znany z roli głównej w „Znowu w domu”, a także zagrał u boku Brada Pitta w „War Machine”.

Ile jest wart netto Pico Alexandra?

Wybitny aktor Pico Alexander wcielił się w doskonałe role w serialach telewizyjnych i filmach. A przy całej swojej karierze pisarza, aktora teatralnego i filmowego nietrudno przewidzieć, że musi zarabiać przyzwoitą fortunę. Według źródła aktor cieszy się sporą wartością netto w wysokości 17 milionów dolarów.

Pico Alexander rozpoczął karierę jako artysta sceniczny, zanim zadebiutował w filmach i filmach. Jego występy sceniczne obejmują: „Nasze miasto”, „Co zrobiłem zeszłego lata” oraz „Punk rock”.

Dowiedz się więcej: Hannah Margaret Selleck Wiki, mąż, chłopak, wartość netto

Podążając za swoją pasją do aktorstwa, postanowił zająć się karierą na ekranie telewizyjnym i pojawił się w serialach takich jak: „Pamiętniki Carrie”, „Dom Alfa” oraz 'Następujące.'

Aktor pojawił się także w serialu telewizyjnym „ Pomarańcz to nowa czerń ' wzdłuż Ian Paula , Jessica Pimentel , oraz Jackie Cruz . Podobnie wcielił się w rolę Esaia Moralesa w „Roku najbardziej brutalnym” i jako Sonny'ego Cottera w „Imaginacji Jamesa Schamusa”.

Obsada nadchodzącego miniserialu Hulu „Paragraf 22”

Pierwotnie powieść amerykańskiego autora Josepha Hellera, Złap 22 kontynuuje gatunek satyryczny, w którym większość wydarzeń miała miejsce w fikcyjnym 256. Eskadrze, opartej na wyspie Pianosa na zachodzie Włoch. Powieść ma teraz przyjąć mini-serię Złap 22 gdzie Pico ląduje w roli Clevingera.

Nie przegap: Megan Henderson Żonaty, Chłopak lub Kawaler, KTLA, Wynagrodzenie, Wzrost

Amerykańska firma rozrywkowa Hulu ogłosiła, że ​​Pico zagra w limitowanej serii adaptacji klasycznej powieści Josepha wraz z siedmioma nowymi aktorami. Nadchodzący amerykańsko-brytyjsko-włoski miniserial dramatyczny został napisany przez Luke’a Daviesa i Davida Michôda i ma trafić do kin w 2019 roku.

Czy Pico z kimś się spotyka, czy jest singlem?

Pico Alexander kilkakrotnie intrygował publiczność swoimi romantycznymi występami na ekranie telewizora. Jego urocza i intymna relacja z ekranową partnerką Reese Witherspoon w „Home Again” wzbudziła zazdrość publiczności.

Oprócz niej Alexander nigdy nie był łączony z żadną inną gwiazdą i celebrytą, co również sprawia, że ​​publiczność kwestionuje jego seksualność. Ale ponieważ aktor nigdy nie odniósł się do podejrzeń, nie możemy komentować, czy Alexander należy do orientacji gejowskiej, czy jest hetero.

Przeczytaj także: Ashley Parker Żonaty, zaręczony, mąż, urodziny, wynagrodzenie

Obecnie aktor wydaje się być singlem i koncentruje się na swojej karierze, nie angażując się w romanse. Jeśli jednak przystojny przystojniak chce mieć dziewczynę, na pewno nie zabraknie pięknych pań.

Pico z dala od serwisów społecznościowych

Pico z powodzeniem utrzymuje swoje życie osobiste w odosobnieniu i jest rodzajem tajemniczego człowieka. Pico trzyma się również z dala od platform mediów społecznościowych i nie ma konta na Twitterze i Instagramie. W wywiadzie dla The Huffington Post w czerwcu 2015 r. Pico ujawnił, że nie czuje się prawdziwy podczas korzystania z platform mediów społecznościowych, ponieważ porównuje się z innymi ludźmi. Wyjaśnił,

„Myślę, że spędziłem zbyt dużo czasu porównując się do innych ludzi i nie wydawało się to już zbyt realne. Nagle masz ponad tysiąc przyjaciół i wszyscy publikują najlepsze rzeczy, które im się przytrafiły. trochę mnie zaniepokoiło. Zacząłem publikować status i czekałem na lajki. Jeśli dostałem lajki, to zostałem zatwierdzony jako człowiek na ten dzień, a jeśli nie, to było jak „jebać, nikt nie lubi ja'

Historia rodziny Pico Alexander

Aktor urodził się dla rodziców Magdaleny Deskur i Łukasza Jogalli, który jest operatorem filmowym. W latach 80. jego polscy rodzice przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Należy do rodziny artystów, ponieważ jego dziadek, Jerzy Jogalla był aktorem, a pradziadek Jerzy Turowicz był dziennikarzem.

Pochodzący z Krakowa Jerzy pracował jako redaktor katolickiego „Tygodnika Powszechnego”. Służył w prasie katolickiej przez około 50 lat. Babcia Pico ze strony ojca, Elżbieta Maria Stefania Turowicz, urodziła się w Goszycach w województwie małopolskim.

Możesz polubić: Uma Compton Wiki, Wiek, Wartość netto, Piosenki, Dzisiaj

Tymczasem jego wuj Andrzej Maria Deskur był kardynałem Kościoła katolickiego, który miał brata Józefa Deskura. Dziadek Pico ze strony matki, Józef, był żonaty z lwowianką Heleną Świezawską, a jego pradziadek był znanym historykiem. Członkowie jego rodziny byli również wybitnymi postaciami wojskowymi i politykami.

Krótki życiorys

Urodzony jako Aleksander Łukasz Jogalla, Pico Alexander urodził się 3 czerwca 1991 r. W Nowym Jorku w Nowym Jorku. Ukończył renomowaną szkołę średnią Fiorello H. LaGuardia, zgodnie z wiki. Pico ma polskie pochodzenie etniczne.

Aktor stoi na wysokości 1,85 m (6 stóp 1 cal) i posiada obywatelstwo amerykańskie.

Zalecane