blog

Pip Torrens Wiki: żonaty, partner, wesoły, związek, rodzina, wartość netto

Wszechstronny brytyjski aktor Pip Torrens znany jest z roli w dwóch różnych filmach biograficznych o twórcy Jamesa Bonda, Ianie Flemingu. Był nominowany do nagrody Screen Actors Guild 2016 za wybitną rolę w serialu dramatycznym. Pip użyczył także swojego głosu w wielokrotnie nagradzanym dokumencie „Listy z Bagdadu”.

 Pip Torrens Wiki: żonaty, partner, wesoły, związek, rodzina, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzeństwo
 • Wszechstronny brytyjski aktor Pip Torrens znany jest ze swojej roli w dwóch różnych filmach biograficznych o twórcy James Bond , Iana Fleminga. Był nominowany do Nagroda Gildii Aktorów Ekranowych 2016 za wybitną rolę w serialu dramatycznym. Pip użyczył również swojego głosu w Listy z Bagdadu , wielokrotnie nagradzany dokument.

  Jaka jest wartość netto Pip Summons?

  Pip z powodzeniem zdobył ogromną wartość netto dzięki dynamicznym rolom w różnych filmach i serialach dramatycznych. Odegrał znaczącą rolę w Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy, który miał wielką kolekcję kasową w wysokości 936 662 225 USD. Poza tym filmy takie jak „Jutro nigdy C” omes ' oraz ' Duma i uprzedzenie' pomogły mu zdobyć sławę w branży. Jego 34-letnia kariera aktorska przyczyniła się do jego ogromnej wartości netto.

  Pip Torrens, lat 57, działa w branży rozrywkowej od 1984 roku. Zagrał w filmie komediowym Oxford Blues . Zagrał wybitne role w znanych filmach, takich jak Duma i uprzedzenie (2005), Znak Kaina (2007) oraz Dorjan Gray (2009 ). Później zagrał także w nominowanych do Oscara filmach, takich jak Żelazna Dama, Mój tydzień z Marilyn i Anna Karenina, która zwiększyła jego bogactwo i fanów.

  Pip Torrens na premierze drugiego sezonu Preacher w czerwcu 2017 r. (Zdjęcie: celebheight.com)

  Ostatnie lata od 2016 roku były dla Pipa bardziej owocne. Jego trwający serial i mega-przebojowy film Netflixa, Gwiezdne Wojny dodał wielką fortunę. Ostatnio jest zajęty występowaniem z ciekawymi rolami w serialu internetowym Netflix Korona , Głosić r, i Wersal.

  Ukryte małżeństwo Pipa: czy jest gejem?

  Pip Torrens zagrał w filmie jako dr McIlroy Shackleton . W trakcie filmu lekarz pisze dziennik codziennych wydarzeń wspominając o swojej żonie i dzieciach. 6 czerwca napisał że chce tylko wrócić do domu, przytulić córki i położyć się do łóżka z żoną na 48 godzin. Film przedstawia jego ekranową miłość do członków rodziny.

  Legendarny aktor biegle wykonuje romantyczne sceny ze swoimi ekranowymi partnerami na ekranach od lat 80. Jednak Pip nie ujawnił swoich związków poza ekranem. Odosobniona opowieść o żonie i dzieciach 57-letniego aktora wywołała w mediach różne spekulacje na temat jego orientacji seksualnej.

  Wcielił się w rolę Oscara Moore'a, geja, który kiedyś pracował jako męski eskorta. Spekulacje na temat jego związków nabrały tempa dzięki tej roli. Publiczność była ciekawa, czy aktor jest gejem, czy nie. Brak partnera życiowego w życiu Pipa może wskazywać, że jest gejem, ale jest zajęty podtrzymaniem lukratywnej kariery w przemyśle rozrywkowym.

  Krótki życiorys

  Urodzony 2 znaleźć Czerwiec 1960, płodny aktor Pip Torrens pochodzi z Bromley w hrabstwie Kent w Anglii. Posiada obywatelstwo angielskie i należy do narodowości białej. The Gwiezdne Wojny aktor Pip ma przyzwoity wzrost 1,85 m (6' 1'').

  Pip ukończył szkołę w Bloxham School w Oxfordshire. Uczęszczał na literaturę angielską na University of Cambridge, Trinity College w Anglii, zainspirowany brytyjskim pisarzem Williamem Szekspirem.

  Zalecane