blog

PJ Liguori Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Wartość netto

PJ Liguori to angielski bloger wideo i filmowiec, który jest najbardziej znany jako twórca i scenarzysta internetowego serialu komediowego fantasy Oscar's Hotel for Fantastical Creatures. Zaczął kręcić wideo w 2007 roku, a teraz stał się jednym z aspirujących YouTuberów z 1,4 miliona subskrybentów. PJ to artysta rozrywkowy YouTube i muzyk, którego profil KickthePj prezentował humorystyczne filmy i animacje. Jest także członkiem The Fantastic Foursome z Danem Howellem, Philem Lesterem i Chrisem Kendallem.

 PJ Liguori Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Wartość netto

PJ to artysta rozrywkowy YouTube i muzyk, którego profil KickthePj prezentował humorystyczne filmy i animacje. Jest także członkiem The Fantastic Foursome z Danem Howellem, Philem Lesterem i Chrisem Kendallem.

Czy PJ spotyka się romantycznie?

Sprawdzając post w mediach społecznościowych PJ Liguori, jest w romantycznym związku z Sophie Newton, niezależnym filmowcem. Dzieli idealny związek ze swoją ukochaną. Sophie ujawniła kilka zdjęć o parze i kilka wiadomości miłosnych na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Ucz się więcej: Ken Corsini Wiki, wiek, narodowość, wzrost, rodzice, życie osobiste, rodzina

Na początku lutego 2017 r. dziewczyna PJ podzieliła się wspomnieniem ze swoimi fanami na Instagramie. Ona i jej mężczyzna PJ pojechali do świątyni Hakone i spędzili wakacje. Przypominając wspomnienia, które z nim spędziła; napisała w podpisie, że już zaczęła tęsknić za zimnym i porywistym wiatrem Hakone. Podobnie, 11 listopada 2018 r. PJ Liguori podzielił się selfie z Sophie, co dało wskazówkę, że para nadal jest ze sobą w kontakcie.

Ciekawe tematy: Matthew Espinosa Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost, Rodzice

Ile zarabia PJ Liguori?

28-letni Osobowość YouTube zgromadził majątek, otrzymując ogromne wynagrodzenie dzięki swojej serii i zawodowi. Podobno ma przybliżoną wartość netto ponad 500 tysięcy dolarów. Facet zarabia na swoim YouTuberze, a także na Twitterze i Facebooku dzięki sponsorom i reklamom. Według Social Blade jego miesięczne przychody z YouTube wynoszą od 169 do 2,7 tys. Ponadto podobno zarobił wczesne przychody z YouTube między 2 000 a 32,4 000 USD.

Facet ma również drugi kanał o nazwie PJTheKick; jest także twórcą i scenarzystą serii Vimeo Oscar's Hotel. Już w wieku 17 lat urodzona w Peterborough internetowa sensacja zaczęła tworzyć filmy w 2007 roku. Później w 2012 roku zdobył nagrodę Virginia Media Award dla PJ, Tiny Planet Explorer w 2012 roku. Stworzył również 10-minutowy pilotażowy film krótkometrażowy zatytułowany Oscar's Hotel pod koniec 2014 roku z New Form Digital, więc regularnie lata do Los Angeles, aby kręcić film do swojego serialu Oscar's Hotel.

Możesz chcieć przeczytać: Leslie David Baker Żona, wesoły, wartość netto, filmy

Krótki życiorys

Urodzony w 1990 roku w Peterborough w Anglii, urodziny PJ Liguori przypadają na 11 grudnia. PJ, który ukrywa informacje o swojej rodzinie, ma siostrę. Poszedł do liceum na University for Creative Arts w Farnham w Surrey w Anglii i ukończył go w 2013 roku. PJ ma ponad 6 stóp 2 cale wzrostu i waży 58 kg, zgodnie z wiki.

Zalecane