blog

Polo Sandoval Wiek, urodziny, życiorys, dziewczyna lub wesoły, pochodzenie etniczne, wynagrodzenie

Aspirujący reporter i prezenter siedzieli w pokoju 320 Old Main, czekając w oczekiwaniu, Polo Sandoval, absolwent stanu Teksas, a teraz krajowy korespondent CNN, szykował się do zajęcia centralnego miejsca i przemówienia do przesadnie podekscytowanego tłumu. A ten dziennikarz i korespondent CNN urodził się w Teksasie w USA w swoje urodziny 10 maja 1971 roku i dorastał w swojej dzielnicy w Atlancie w stanie Georgia.

 Polo Sandoval Wiek, urodziny, życiorys, dziewczyna lub wesoły, pochodzenie etniczne, wynagrodzenie

Jaka jest jego kariera i postępy?

Jest korespondentem CNN America, którego siedziba mieści się w globalnej centrali kanału w Atlancie. Jego prace zostały docenione przez Texas Associate Media Broadcasters i Lone Star Emmy Chapter. Polo jest członkiem Krajowego Stowarzyszenia Dziennikarzy Latynoskich.

Sandoval pracował w KRGV-TV, lokalnej filii ABC w południowym Teksasie, zanim dołączył do CNN. Chociaż zwykle służył jako gospodarz, jego pasja do opowiadania historii rozwinęła się jako szef biura na granicy Teksasu z Meksykiem.

Ile wart jest Polo Sandoval?

Jego wartość netto jest poddawana przeglądowi, ponieważ podzielił się swoją wartością netto, a także swoją pensją oraz kwotami dochodów i zarobków. Ale według witryn z podziałem cenowym, jako korespondent zarobił ponad 250 tysięcy dolarów od CNN, a także otrzymał ponad 30 tysięcy dolarów z premii i opłat.

Poza tym jest również jedną z najlepszych osobowości medialnych, więc angażuje się również w pisanie artykułów dla niektórych najwyżej ocenianych stron internetowych, które również zarobiły pewne kwoty i dodały sumy pieniędzy w jego wartości netto. Otóż ​​jest również aktywny w pracy socjalnej, a także charytatywnej.

Czy Polo Sandoval jest gejem?

Nie jest żonatym mężczyzną, ani nie ujawnił swojego życia małżeńskiego, żony i też nie ma jeszcze nic do powiedzenia o jego randkach i dziewczynie. I nie ma żadnych wiadomości o jego byłej dziewczynie, a także o historii randek. Wygląda na to, że albo stara się ukryć swoje życie osobiste, albo nie ożenił się do tej pory i nie miał żadnych romansów.

Tak więc, dzięki jego zachowaniu i cechom, ludzie czasami określają go jako geja, ale nigdy nie znaleźliśmy żadnych dowodów na to, że jest gejem. Więc to tylko plotka, oznacza to, że jest heteroseksualnym mężczyzną i wyraźnie mówi o swojej seksualności.

Obecnie szczęśliwie mieszka z rodziną w Atlancie.

Krótki życiorys:

Jeden z przystojnych korespondentów CNN, Polo ma obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia libańsko-amerykańskiego, ze względu na ojca z Libanu, ale jego matka jest rdzenną Amerykanką. Ma również wysoki wzrost powyżej 5 stóp i 11 cali, a także ma uroczy uśmiech, szykowny wygląd i dobrze ułożoną sylwetkę. Znalazłeś go również na kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane