blog

PontiacMadeDDG Wiki, wiek, prawdziwe imię, dziewczyna, randki, wzrost, rodzina

Niektórzy ludzie tak bardzo angażują się w media społecznościowe, że osoby z zewnątrz nie wyobrażają sobie życia poza mediami społecznościowymi. PontiacMadeDDG, który jest gwiazdą YouTubera, poniósł te same konsekwencje, gdy fani spekulowali, że spotyka się z Kellie Sweet, która pojawia się obok niego w jego filmach. Po opublikowaniu kilku filmów, z którymi się nie spotykają, powstało trochę dramatu, a fani skrytykowali duet za to, że nie opublikowali rzeczywistego filmu z treścią, a raczej poświęcili czas na udramatyzowanie ich związku.

  PontiacMadeDDG Wiki, wiek, prawdziwe imię, dziewczyna, randki, wzrost, rodzina

Kariera i życie zawodowe

Sensacja YouTube to po prostu artysta estradowy, znany ze swoich parodii, reakcji i żartów wideo, który zdobył miliony obserwujących i subskrybentów. Uczęszczał na Central Michigan University, ale odnalazł się na platformie mediów społecznościowych. Mając ponad milion subskrybentów, zarabia na życie z miłości od tych subskrybentów. W ciągu miesiąca zarabia 215–3,4 tys. USD, co daje około 2,6–41,2 tys. USD rocznie. Wynagrodzenie z YouTube musiało mu pomóc w uzyskaniu przyzwoitej wartości netto.

Czytaj więcej: DrLupo Wiki, wiek, prawdziwe imię, żona, wartość netto

YouTuber uruchomił swój kanał 27 października 2011 r. PontiacMadeDDG to więcej niż tylko komiksowy YouTuber ; jest też dobrym piosenkarzem. Szerzył magię swoimi kilkoma piosenkami Dope i G.O.A.T, które są dostępne na Soundcloud.

Jego profil randkowy, tajemnica do rozwiązania!

Rewelacyjny komik sprawił, że świat upadł mu do stóp, wypuszczając serię filmów zatytułowanych „Poznaj moją dziewczynę”. Otrzymał burzliwe uwagi i uznanie dla swoich filmów związanych z dziewczyną, ale czy ma dziewczynę w prawdziwym życiu?

DDG opublikowało filmy „The Girlfriend” wraz z inną YouTuberką Kellie Sweet, a wielu fanów spekulowało, że duet spotyka się również za ekranem. Para na ekranie łączy ze sobą przyjacielskie relacje i trzeba było kilku filmów, aby przekonać swoich fanów, że nie umawiają się na randki i są przyjaciółmi na zawsze.

Po tym, jak jego związek z Kellie był strefą przyjacielską, DDG unika wszelkich osobistych pytań i nie mówi o swojej obecnej dziewczynie. Komik jest prawdopodobnie singlem, ale zdecydowanie jest to gra typu „poczekaj i zobacz”, dopóki gwiazda nie pojawi się publicznie.

Przystojna gwiazda była w związkach w przeszłości i 18 kwietnia 2012 r.; zagłębił się w swoją byłą dziewczynę i powiedział, że uczono go oddawać zabawki mniej szczęśliwym.

Nie przegap: Olivia Haschak Wiki, wiek, urodziny, wzrost, wartość netto, Rodzina

Po romansie na ekranie z Kellie YouTuber odnalazł swoją miłość w swoim najlepszym przyjacielu, Kennedym. Zaczęli się spotykać w 2017 roku. Zaprosił ją na randkę, a nawet opublikował film na swoim kanale YouTube. Kennedy jest także YouTuberem, który publikuje filmy związane ze stylem życia i urodą.

Obaj rozdzielili swoje ścieżki latem 2018 roku. Po separacji PontiacMadeDDG napisał na Twitterze, że nigdy nie był z nikim zaręczony, podzielenie się pierścionkiem zaręczynowym z Kennedym było kwietniowym żartem. Ponadto powiedział, że jest teraz singlem i nigdy nie był zaangażowany w przeszłości.

Możesz Tak jak: Mia Maples Wiki, wiek, wartość netto, wzrost

Krótkie życiorys i rodzina PontiacMadeDDG

Według źródeł wiki, prawdziwe imię YouTubera to Darryl Granberry i pochodzi z Michigan. Swój pierwszy oddech wziął 10 października 1997 roku w Pontiac w stanie Michigan i obecnie ma 21 lat. Urodził się dla matki Tonyi Yvette i ma 14-letnią młodszą siostrę. DDG wielokrotnie wspominał o znaczeniu swojej rodziny na swoim koncie na Twitterze i powiedział, że nie wyobraża sobie, jak wyglądałoby jego życie bez rodziców.

Należy do pochodzenia afroamerykańskiego i posiada obywatelstwo amerykańskie. Ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 8 cali, a także wyrzeźbił tatuaż na lewym ramieniu. DDG utrzymuje również przyzwoitą sylwetkę.

Zalecane