blog

PontiacMadeDDG Wiki: Wiek, prawdziwe imię, pochodzenie, dziewczyna, sprawy, wartość netto

Każdego dnia można spotkać młode talenty w Internecie, które początkowo zaznaczyły swoją sławę za pośrednictwem platform mediów społecznościowych, a później stały się sławne na YouTube. Jednym z takich artystów jest Darryl Granberry, znany pod pseudonimem na Instagramie, PontiacMadeDDG. Jest wybitny i domagał się gwiazdy YouTube słynącej ze swoich komediowych filmów i filmów w Internecie.

  PontiacMadeDDG Wiki: Wiek, prawdziwe imię, pochodzenie, dziewczyna, sprawy, wartość netto

Kariera jako gwiazda YouTube!

Darryl Granberry aka PontiacMadeDDG to sensacja YouTube słynąca z różnych kategorii filmów, które tworzy, takich jak reakcja, parodia, wyzwanie, dowcip i skecz. Wydał również kilka piosenek na Sound Cloud zatytułowanych „Dope” i „G.O.A.T.”

Nie przegap: Mia Maples Wiki, wiek, wartość netto, wzrost

DDG początkowo zaczął publikować filmy na YouTube w 2014 roku i stopniowo zdobywał fanów dzięki swoim nienagannym występom. Od czasu, gdy po raz pierwszy stworzył Vines, zyskał ogromną publiczność, a jego rzesza fanów osiągnęła aż 772 tys.

Zainspirowana nim, jego siostra, która na Instagramie nazywa się queen_tiarra13, również występowała i popisywała się swoimi umiejętnościami tanecznymi na Instagramie i zdobyła 33 tys. obserwujących.

Komik YouTube Star DDG; Randki?

Byłoby niespodzianką, gdyby utalentowany i przystojny facet, taki jak DDG, był singlem i nie był zaangażowany w żadne sprawy. Odkąd jego pulsujące występy serca stały się wirusowe, liczba jego zwolenników jest przewyższana liczebnie. Jego fani, zwłaszcza dziewczyny, bardzo chcą wiedzieć o jego życiu osobistym. Czy więc trzyma swoje życie miłosne w rękawach, czy dzieli się nim z publicznością, dowiedzmy się!

DDG utrzymuje, że jego życie miłosne jest nieco przejrzyste, podobnie jak jego życie zawodowe. Jeśli śledzisz go od dawna, wiesz, że spotyka się z Kennedym Cymone od 2017 roku. Jest także gwiazdą YouTube, najlepiej znaną jako guru piękna i stylu życia na swoim kanale YouTube zatytułowanym „FabulousInMaking”. Kennedy dołączył do społeczności YouTube we wrześniu 2011 roku i również znalazł się w pierwszej dwunastce Nyx Face Awards.

Kennedy'ego często widywano na swoich filmach na YouTube. Są filmy z każdym wyjątkowym momentem ich związku; od dnia, w którym poprosił najlepszego przyjaciela, by został jego dziewczyną, po wspólne zakupy pierścionka zaręczynowego. Najlepsi przyjaciele zamienili się w kochanków w 2017 roku, a propozycja odbyła się w kwietniu 2018 roku. Jako para szło im świetnie, ale może coś nie wyszło, więc rozstali się latem 2018 roku.

Czytaj więcej: Olivia Haschak Wiki, wiek, urodziny, wzrost, wartość netto, rodzina

Teraz, gdy się rozdzielili, PontiacMadeDDG mówi, że jest singlem, a zaręczyny były tylko kwietniowym żartem. Mówi, że nigdy nie był zaręczony z żadną ze swoich dziewczyn.

Ile jest wart netto Pontiaca?

PontiacMadeDDG początkowo wywodził się z jego kont na Instagramie, a później oznaczył swoją sławę jako sensacja na YouTube. Otrzymując miłość od ponad miliona subskrybentów, zarabia z tego na życie. Według źródeł, YouTube płaci tej gwieździe średnio od 215 do 3,4 tys. USD miesięcznie, co daje 2,6 tys. USD – 41,2 tys. USD rocznie. Dzięki tej pensji zgromadził przyzwoitą wartość netto w wysokości 160 000 dolarów.

Możesz Tak jak: RonaldOMG Wiki, wiek, prawdziwe imię, wartość netto, rodzice, fakty

Krótki życiorys

PontiacMadeDDG, lat 21, urodził się 10 października 1997 r. w Pontiac w stanie Michigan. Jego prawdziwe imię to Darryl Granberry i studiował na Central Michigan University. Żadne źródła wiki nie były w stanie zebrać informacji o jego ojcu, ale według źródła Pontiac ma młodszą siostrę, która nazywa się Instagram; Królowa Tiara i matka Tonya Yvette. Darryl ma średni wzrost i należy do rasy czarnej.

Zalecane