blog

Potomkowie 2 gwiazdki Brenna D'Amico Wiki, wiek, randki, rodzice, siostra

Disney robi musicale od dłuższego czasu i wciąż jest równie czarujący i magiczny, jak kiedyś. Brenna D’Amico to aktorka, która miała okazję zagrać rolę Jane w swoim oryginalnym filmie telewizyjnym Descendants. Jej postać jest osobliwa od innych w tym sensie, że gra córkę wróżki, która pragnie stać się piękna.

 Potomkowie 2 gwiazdki Brenna D'Amico Wiki, Age, Dating, Parents, Sister

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Mąż/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Wzrost
 • Rodzice

Disney robi musicale od dłuższego czasu i wciąż jest równie czarujący i magiczny, jak kiedyś. Brenna D’Amico to aktorka, która miała okazję zagrać rolę Jane w swoim oryginalnym filmie telewizyjnym Descendants. Jej postać jest osobliwa od innych w tym sensie, że gra córkę wróżki, która pragnie stać się piękna. Gra na pianinie i gitarze oraz przesyła covery na swój kanał YouTube.

Działając jako zawód:

Jako małe dziecko była nieśmiała i wahała się rozmawiać z innymi. Postanowiła więc dołączyć do teatrów, a także założyła musical. Od razu się w nim zakochała i wiedziała, że ​​chce to kontynuować.

Gdy tylko skończyła 13 lat, powiedziała mamie, że jest gotowa i poprosiła ją o agenta. Dostała jeden i zrobiła sobie taśmy przed przeprowadzką do Kalifornii. Tam wzięła udział w przesłuchaniu i dostała rolę w oryginalnym filmie Disney Channel, który rozpoczął jej karierę. Na sequel filmu powróci w 2017 roku.

Czy Brenna z kimś się spotyka?

Aktorka przyznała, że ​​była prześladowana w przeszłości, ale powiedziała też, że jest kimś, kto nie pozwala, by dopadły ją złe osoby i wpływy. Udowodniło, że nie tylko jej twarz jest piękna, ale myśli i intelekt są jeszcze bardziej zdumiewające.

Istnieje historia, w której aktorzy Disneya spotykali się w przeszłości. To właśnie spowodowało, że wielu uwierzyło, że spotyka się ze swoim partnerem, Cameronem Boyce, z Potomków. Wydają się być naprawdę blisko i udostępnili razem wiele uroczych zdjęć.

Wygląda jednak na to, że tak naprawdę się nie widują i są tylko dobrymi przyjaciółmi. Większość z nas nie miałaby nic przeciwko, aby zobaczyć Cameron jako swojego chłopaka, ale wydaje się, że to nie nastąpi w najbliższym czasie. Poza tym w tej chwili nie ma nikogo, z kim aktorka mogłaby się połączyć. Dlatego prawdopodobnie jest teraz singielką.

Krótki życiorys:

Brenna D'Amico, obecnie w wieku 16, urodziła się 28 września 2000 roku. Zgodnie z wiki, jej rodzice, Dave i Shannon, pochodzą z Chicago w stanie Illinois, gdzie się urodziła i wychowała. Ma siostrę o imieniu Aubree. Przeprowadziła się do Los Angeles, aby rozpocząć karierę aktorską, gdy miała 13 lat. Obywatel amerykański należy do rasy białej. Młoda i piękna aktorka ma idealną sylwetkę i wzrost 5 stóp i 1 cal. Wygląda też na to, że straciła trochę na wadze od czasu, gdy pojawiła się w pierwszym filmie.

Zalecane