blog

Poważne randki z Dani Dyer z Love Island! Ojciec, chłopak, wzrost

Dani Dyer jest aspirującą angielską aktorką i jest najbardziej znana jako zawodniczka w serialu telewizyjnym o randkach w języku angielskim Love Island. Zaszokowała fanów, kiedy nawiązała związek ze swoim partnerem, Jackiem Finchmanem w serialu. Dani to gwiazda Instagrama, która zgromadziła tysiące obserwujących. Jest również znana jako najstarsza córka gwiazdy Eastenders Danny Dyer.

 Wyspa Miłości's Dani Dyer Serious Dating! Father, Boyfriend, Height

Vanessa Minnillo i mąż Nick Lachey:- Szczegóły ślubuDla dzieci

Dani dorastała wraz z dwiema siostrami o imieniu Sunnie i Arty.

Status randkowy teraz, rozmowy zaręczynowe z chłopakiem piłkarza

Obecnie Dani Dyer spotyka się z Sammym Kimmence, amatorskim piłkarzem, który gra jako pomocnik Barkingside FC. Oprócz gry w piłkę nożną pracuje również w prywatnej firmie brokerskiej z siedzibą w Londynie.

Dani zaczęła spotykać się z Sammy po jej zerwaniu z byłym chłopakiem, Jackiem Finchamem.

Dani Dyer ze swoim chłopakiem Sammym Kimmence 26 stycznia 2020 r. (Zdjęcie: - Instagram Dani Dyer)

Co więcej, pojawiły się plotki o tym, że oboje zaręczyli się po tym, jak Dani poprosiła swojego chłopaka, aby ją oświadczyć. Wspomniała nawet o swojej chęci zamążpójścia. Plotki o ich zaręczynach nabrały tempa po tym, jak Dani został zauważony w pierścionku w sierpniu 2019 roku.

Były chłopak Dani

Wcześniej Wyspa Miłości gwiazda była w związku z Jackiem Finchamem. Była para zbliżyła się po tym, jak mieszkała razem przez osiem tygodni w willi podczas kręcenia serialu.

Betsy Woodruff Wiki:- Wiek, żonaty, zaręczony, mąż, rodzice

W odcinku z 15 czerwca 2018 r. Jack wyraził swoje uczucia do Dani i chciał, aby była jego dziewczyną. Później Dani potwierdziła swoją separację z Jackiem Finchmanem w kwietniu 2019 roku.

Wartość netto Daniego Dyera

Dani Dyer gromadzi swoją wartość netto głównie dzięki swojej karierze w rzeczywistości. Zbiera swoje fortuny z angielskiego serialu randkowego Wyspa Miłości od 4 czerwca 2018 r.

Jej szacowana wartość netto na 2018 r. wynosi 200 000 funtów. Jest aspirującą aktorką i cieszy się również wartością netto swoich rodziców. Jej ojciec aktor, Danny Dyer, zgromadził majątek netto w wysokości 5 milionów dolarów.

Interesujące fakty o Dani

  • Aktorka ma znak urodzenia Lwa.
  • Stoi na wysokości 5 stóp i 4 cali (1,65 m).
  • Dyer pojawił się w Run for Your Wife w 2012 roku.
  • W 2006 roku zagrała w brytyjskiej komedii romantycznej The Other Half.

Zalecane