blog

Prezenter ITV Stephen Mulhern Żonaty, żona lub partner, dziewczyna, randki, wesoły, Net Worth

Bardzo dobrze rozpoznawalna osobowość, znana zawodowo jako gospodarze telewizyjni, artysta estradowy i magik, ale najbardziej znana po zaprezentowaniu brytyjskiego programu Mam więcej talentów od 2007 roku, a ostatnio ma prezentera ITV, Stephena Mulherna. Stephen urodził się w Stratford, Londyn, Anglia 4 kwietnia 1977 roku, jako trzecie dziecko czwórki dzieci, jego irlandzkim rodzicom Maureen i Christopherowi.

  Prezenter ITV Stephen Mulhern Żonaty, żona lub partner, dziewczyna, randki, wesoły, Net Worth

Niedawno pojawił się w centrum uwagi, kiedy brytyjski Mieć talent finalista Robert White został wyrzucony na antenę jako gwiazda Tyrone Lindo, czyli Big Narstie.

Ile jest wart netto Stephena?

Stephen zgromadził 3 miliony dolarów netto za swoją profesję prezentera telewizyjnego i wykonawcy. Jako gospodarz Brytyjski Mam Talent pokaz spin-off, Wielka Brytania ma więcej talentów na ITV2; ma prawo do ogromnej pensji. Stephen wydaje maksimum pieniędzy na działalność charytatywną i kampanię społeczną, ale także na cieszenie się rodziną i przyjaciółmi.

Stephen zafascynował się magią, a później został członkiem Magiczny krąg i zaczął uprawiać magię w telewizji. Stephen przez kilka lat tripował ze swoim magicznym serialem, a także występował w kilku programach telewizyjnych i występach w głównych wariacjach teatralnych jako magik.

Czytać o: Darci Lynne Farmer Wiki, wiek, rodzice, szkoła, America’s Got Talent 2017

Ten facet był najbardziej znany ze swojej pracy jako prezenter i kotwica w takich programach, jak „Wskazówki dotyczące palców , ' ' Podstępny telewizor' i wiele innych programów. Stephen rozwinął się ” Zwierzęta robią najzabawniejsze rzeczy ”, „od 2009 do 2011 r., a także współprezentowane” Niedzielne Śniadania t” w Heart Station Radio. Następnie został gospodarzem „ Mrówka kontra Grudzień ' od lutego 2016 na wynos w sobotę wieczorem Ant & Dec.

Obecnie jest gospodarzem Wielka Brytania ma więcej talentów, który otrzymał gorący dramat, gdy Big Narstie popchnął komika Roberta White'a. Robert White, który uważa go za geja, aspergicznego, ćwierćwalijskiego komika, został przeskoczony przez Lee Ridleya i zdobył tytuł Brytyjski Mam Talent 2018.

Niedawno, w kwietniu 2019 roku, Stephen nie był zadowolony po tym, jak prezenter radiowy Jamie Theakston zażartował z prezenterki telewizyjnej Ant McPartlin i źle zareagował na pytanie. On i Jamie podczas wywiadu na żywo rozmawiali na Serce pokaz śniadaniowy, w którym zapytano go, czy „przyjąłby podwiezienie” od Anta, który został oskarżony o jazdę po alkoholu.

Stephen był zszokowany tym pytaniem i przed zakończeniem wywiadu odpowiedział tylko „Wow”. W międzyczasie współprowadząca Lucy Horobin, aby rozbawić nerwową sytuację, wykrzyknęła „Jamie” wraz ze swoim śmiechem. Mrówka wróciła do Brytyjski Mam Talent na początku kwietnia 2019 r. po małej przerwie w programie z powodu opłat za jazdę po pijanemu.

Dzieli się z długoletnią dziewczyną; Czy Stephen jest singlem?

Mag Stephen Mulhern twierdzi, że jest singlem i nie spotyka się z nim. W lutym 2017 roku potwierdził, że nie spotyka się od czterech długich lat i woli prowadzić życie prywatne w trybie prywatnym.

Przed publicznym potwierdzeniem statusu kawalera był w długotrwałym związku z aktorką. Dzielił bliski związek z byłym East Enders aktorka Emma Barton. Emma Barton zagrała docenioną przez krytyków rolę Roxie Hart w musicalu Chicago w 2009 . Emma zagrała rolę żony, która dźga męża na śmierć.

Nie zapomnij: Brandon Rogers Wiki, Wiek, zabity, śmierć, America's Got Talent, przesłuchanie

Rzadkie spojrzenie Stephena i byłej dziewczyny, Emmy Barton (zdjęcie: Famousfix.com)

Emma Burton opowiadała nawet o swoim ówczesnym chłopaku Stephenie podczas wywiadu z Birmingham Live 28 maja 2009 roku i ujawniła, że ​​spotkali się w pantomimy w Boże Narodzenie latem 2008 roku. Dodała nawet, że jest uroczy i kocha go na śmierć.

Jednak po wieloletnich randkach rozstali się w 2011 roku i nigdy się nie pogodzili. Przed Stephenem Emma była żoną mężczyzny o imieniu Nigel Stoate. Rozwiodła się ze swoim ówczesnym mężem Nigelem w 2006 roku i umawiała się na randki z aktorem Joelem Beckettem.

Na razie magik ma się jeszcze ożenić. Po związku z byłą partnerką Emmą nie ma jeszcze romantycznego krawata i rozwija swoją karierę jako prezenter telewizyjny i artysta estradowy.

Przeczytaj także: Evie Clair Wiki, Wiek, zmarł tata, America's Got Talent' 2017, Rodzina

Krótki życiorys

Stephen Mulhern urodził się jako Stephen Daniel Mulhern 4 kwietnia 1977 roku dla swoich rodziców Christophera i Maureen Mulhern. Stephen, który obecnie ma 41 lat, ma w rodzinie troje rodzeństwa. Ma brata o imieniu Vinny. Kiedyś ujawnił w swoim wywiadzie dla Dailymail, że to jego ojciec Christopher zainspirował go do wykonywania magicznych sztuczek. On i jego rodzeństwo uczyli się czarów i sztuczek zawodu.

Prezenter stoi na wysokości 1,85 m (6 stóp i 1 cal). Urodzony w Stratford w Londynie, jest obywatelem brytyjskim i ma brytyjskie białe pochodzenie etniczne.

Zalecane