blog

Princess Love Wiki, Wiek, Ray J, W ciąży, Pochodzenie etniczne, Przed operacją, Rodzice

Dzielenie się światłem reflektorów z mężem gwiazdy Ray J nigdy nie było opcją dla tej niesławnej gwiazdy. Ambitna modelka i projektantka mody Princess Love ma zamiar stworzyć dla siebie tożsamość. Gwiazda „Love and Hip Hop: Hollywood” pojawiła się w wiadomościach z plotkami o ciąży i macierzyństwie zastępczym. Ale nic nie zostało jeszcze potwierdzone, fani desperacko czekają na oficjalne ogłoszenie.

  Princess Love Wiki, Wiek, Ray J, W ciąży, Pochodzenie etniczne, Przed operacją, Rodzice

Księżniczka Miłość poślubiła Ray J!

Związek Princess Love i Ray J miał w sobie wszystko, ogromną miłość, walkę i pojednanie. Duet zaczął się spotykać dawno temu. Ich związek pojawił się nawet w reality show „Love and Hip Hop: Hollywood”.

Ich niestabilny związek został zbadany, gdy Ray J zaczął spotykać się z inną gwiazdą, Teairrą Mari. Po tym, jak zerwał z Mori, Księżniczka znosiła napięte relacje z Mari.

Dowiedz się więcej: Maggie Haberman Wiki, Ślub, Mąż, Wartość netto, Bio, Trump

Ich zamieszanie znalazło się w centrum uwagi w grudniu 2014 roku, kiedy księżniczka zagroziła, że ​​się zabije po zobaczeniu piosenkarki z modelką Karrueche Tran. Ray J następnie zgłosił sprawę na policję.

Pomimo dzielących ich różnic, Ray J zaproponował miłość swojego życia w grudniu 2015 roku za pomocą drogiego 8-karatowego diamentu halo.

„Jest jedyną osobą, z którą kiedykolwiek byłam, bez której nie widziałam siebie”.

Para powitała swoje pierwsze dziecko, córkę o imieniu Melody Norwood w maju 2018 roku Postęp piosenkarz wziął swoje media społecznościowe i ogłosił, że jego żona rodzi. Udokumentował ich ciążową podróż i pokazał moment ich ekstrawaganckiego ślubu w 2016 roku. Para ogłosiła wiadomości o ciąży w listopadzie 2017 roku podczas odcinka Prawdziwy .

Po powitaniu pierwszego dziecka, Ray J powiedział w wywiadzie dla US Weekly w marcu 2019 r., że chce dodać drugi pakiet radości swojej rodzinie. On i jego żona Princess Love przybyli z córką Melody na Nickelodeon's 2019 Kids' Choice Awards w Galen Center, gdzie Ray powiedział, że prawdopodobnie chce powitać swoje dziecko do kwietnia.

Melody, która w maju 2019 roku osiągnie wiek dwóch lat, założyła sobie Instagram, na którym ma prawie 150 tys. obserwujących. Strona na Instagramie jest prowadzona przez jej rodziców Raya i Love, gdzie od narodzin zapisali moment swojej córki.

Księżniczka Miłość jest w ciąży!

Po ich idealnym ślubie para wzbudziła ciekawość wśród fanów, gdy były chłopak Kim Kardashian, Ray J, opublikował zdjęcie na Instagramie i podpisał je, budując piękny dom dla mojej żony i dzieci.

Możesz przeczytać: Kal Penn Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, geje, wartość netto

Opublikował również zdjęcie Księżniczki Miłości i powiedział, że to jego pierwszy i drugi priorytet podsyca spekulacje na temat ciąży księżniczki.

Para nie potwierdziła jeszcze wiadomości o ciąży, ponieważ walczyła o poczęcie dziecka i była na jednym z głównych wątków fabularnych serialu reality.

Krążyły plotki, że siostra Raya J, Brandy, ma być surogatką jego dziecka. Ale Księżniczka Miłość opowiadała historie i powiedziała, że ​​Brandy nie jest ich surogatką i może mieć własne dziecko.

Zmiany po operacji i odchudzaniu!

Gwiazda reality show, która ukończyła Texas Southern University i Międzynarodową Akademię Projektowania i Technologii, zaczynała jako striptizerka w Las Vegas. Zanim zyskała popularność, niektóre raporty sugerowały, że ma zmarszczki wokół oczu i ust przed operacją.

Następnie poprawiła swoją urodę za pomocą liftingu twarzy i nosa. Ale to, co przykuło uwagę opinii publicznej, to jej niesamowita transformacja poprzez utratę wagi.

Zobacz: Martha Sugalski Wiki, wiek, mąż, wartość netto

Księżniczka Miłość, która ma przyzwoity wzrost 5 stóp i 4 cale, ciężko pracuje nad swoją sylwetką poprzez energiczne ćwiczenia fitness. Księżniczka nie jest obca w pokazywaniu silnych zamiarów, a jej cechy sprawiają, że jej fani są ulubieńcami na platformie mediów społecznościowych.

Zalecane