blog

Priya Mann Wiki: Wiek, mąż, żonaty, pochodzenie etniczne, biografia, urodziny, rodzina i rodzice Szczegóły

Priya Mann jest kanadyjską dziennikarką, która jest gawędziarzem i reporterem dla Michigan's Local 4 WDIV. Jej marzeniem było zostać odnoszącym sukcesy reporterem informacyjnym, co udało jej się osiągnąć dzięki dużemu zaangażowaniu w swoją pracę. Priya zdobyła również wybitną nagrodę dla dziennikarzy elektronicznych za relacjonowanie historii kanadyjskiego żołnierza.

 Priya Mann Wiki: Wiek, mąż, żonaty, pochodzenie etniczne, biografia, urodziny, rodzina i rodzice Szczegóły

Kariera jako reporter wiadomości

Priya rozpoczęła swoją karierę reporterską jako reporterka-wolontariuszka w Rogers. Wyprodukowała pięcioczęściowy serial polityczny, gościła w różnych programach i pomogła wesprzeć ważne organizacje charytatywne w swojej społeczności podczas jej pobytu w Rogers. Później przeniosła się do Kamloops w p.n.e. i pracował jako filmowiec dla CFJC News.

Po roku Priya wróciła do Ontario na stanowisko sprawozdawcy w Windsor. Została awansowana i przeniesiona do redakcji CTV London w 2010 roku. Została zastępczą kotwicą i specjalistką od pogody w CTV. Priya była pierwszą reporterką telewizyjną relacjonującą skutki tornada F-3 w Goderich Ontario w 2011 roku.

Priya przeniosła się do CTV Kitchener w grudniu 2012 roku. W 2013 roku została reporterem wiadomości w części stacji numer jeden w Detroit, WDIV-Local 4. Priya obecnie pracuje jako gawędziarz i prezenterka w Local 4 WDIV Detroit.

Priya zdobyła prestiżową nagrodę RTDNA za Wspominając Afganistan, która obejmowała fabularną historię kanadyjskiego żołnierza profilowanego służącego za granicą.

Czy Priya jest zamężna?

Priya nie obnosiła się ze swoim statusem związku w mediach społecznościowych ani w wywiadach. Uwięziła swój status randkowy, przez co ludzie nie zdają sobie sprawy z jej osobistych spraw. Nie ma żadnych plotek o jej możliwym życiu miłosnym. Jednak na profilu w mediach społecznościowych Priyi napisała, że ​​jest mamą psa. Zgodnie z jej opisem na Twitterze jest matką cockapoo o imieniu Zen.

Obecnie jest niezamężna i prawdopodobnie czeka na przybycie swojego idealnego męża.

Miłość do rodziny

Chociaż Priya ograniczyła swój status w związku, jest otwarta w przypadku swojej rodziny. Jej rodzice należą do społeczności Sikhów i mieszkają w Kanadzie. Priya nie przestaje okazywać miłości swoim rodzicom, o czym często świadczą jej posty na Instagramie.

We wrześniu 2011 r. Priya życzyła ojcu urodzin Taja Manna, przesyłając zdjęcie na Instagram. Poza tym uwielbia spędzać czas z mamą. Priya ma brata o imieniu Shawn jako rodzeństwo.

Posty Priyi na Instagramie pokazują, że lubi towarzystwo swojej rodziny. W sierpniu 2017 roku Priya zamieściła na Instagramie zdjęcie przed rodzinnym obiadem.

Priya pozuje z rodziną przed rodzinnym obiadem w sierpniu 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Życzyła również nowego roku 2018 swoim fanom i obserwatorom, publikując rodzinne zdjęcie na swoim Instagramie. Priya ma psa o imieniu Tommy, który również jest częścią jej rodziny.

Krótki życiorys

Priya Mann urodziła się 30 grudnia, ale nie ujawniła swojego roku urodzenia. Została wychowana przez rodziców w Toronto w Kanadzie. Ponieważ ma indyjskie pochodzenie, Priya należy do indokanadyjskiego pochodzenia etnicznego. Priya wiedziała, że ​​chce być reporterem od najmłodszych lat. Ukończyła Brock University z tytułem licencjata w dziedzinie komunikacji, a następnie ukończyła studia podyplomowe z zaawansowanego dziennikarstwa w Humber College.

Zalecane