blog

Q'orianka Kilcher Wiki, Żonaty, Chłopak, Randki, Romans, Pochodzenie, Rodzina

Dosłowne znaczenie jej imienia to Złoty Orzeł i niewzruszenie opiera się na wszelkich oczekiwaniach co do imienia, które ma. Może i ma wielkie skrzydła jak orzeł, ale rzeczywiście ma oddanie, by latać wysoko w świecie rozrywki dzięki swojej bezbłędnej grze. Q’orianka Kilcher jest znaną aktorką epoki nowożytnej, a także działa w aktywizmie. W wieku dziewięciu lat Kilcher zadebiutowała w filmie „How the Grinch Stole Christmas”,

 Q'orianka Kilcher Wiki, Married, Boyfriend, Dating, Affair, Ethnicity, Family

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Dosłowne znaczenie jej imienia to Złoty Orzeł i niewzruszenie opiera się na wszelkich oczekiwaniach co do imienia, które ma. Może i ma wielkie skrzydła jak orzeł, ale rzeczywiście ma oddanie, by latać wysoko w świecie rozrywki dzięki swojej bezbłędnej grze. Q’orianka Kilcher jest znaną aktorką epoki nowożytnej, a także działa w aktywizmie.

Kariera i postęp:

W wieku dziewięciu lat Kilcher zadebiutowała w filmie „How the Grinch Stole Christmas”, a po swojej roli otrzymała stypendium w Hollywood Musician Institute. Trenowała w National Wushu Training Center, dzięki czemu stała się znakomitym kaskaderem.

W 2005 roku brała udział w chwalonym przez krytyków filmie „Nowy świat”, w którym jej występ spotkał się z aplauzem, a jednocześnie pomógł jej zdobyć różne nagrody i nominacje.

Od tego czasu stała się najwyżej ocenianą aktorką w branży i filmach takich jak „Księżniczka Kaiulani”, „Te Ata” i „Sky”, żeby wymienić tylko kilka z nich. Obecnie jest zajęta wydawaniem The Vault i serialu telewizyjnego TNT „The Alienist” w latach 20-17.

Laureat nagrody Best Breakthrough Performance in WAFCA Award w 2005 r. pobiera olbrzymią sumę za podpisanie tej roli. Chociaż jej wartość netto jest nadal oceniana, fani nie będą zaskoczeni, jeśli jej wartość netto przekroczy miliony dolarów.

Kariera jako działacz:

Bycie znanym artystą bez wątpienia ma swoje żniwo, ale czekaj, Q’orianka podwaja się jako aktywistka i dość głośno mówi o prawach człowieka.


Podpis: Protest Q'orianki przed Białym Domem 1 czerwca 2010 r.
Źródło: Nieświadomy i irracjonalny blogspot.com

Podczas protestu 1 czerwca 2010 r. Kilcher przykuła się do bram Białego Domu, by przeciwstawić się represjonowaniu rdzennych mieszkańców Peru. Po tym, jak jej matka wylała na nią czarną farbę, aby zaznaczyć zasoby ropy, ona i jej matka zostali aresztowani. Po zakończeniu prac społecznych władze odrzuciły zarzuty zakłócania porządku.

Czy ona umawia się na randki, czy nadal jest samotna?

Kto nie chce wiedzieć o swoim zauroczeniu celebrytą? Ale Q’orianka jest w tym sensie przestępcą, ponieważ jest zajęta tworzeniem niejednoznacznych informacji na temat swojego życia randkowego.


Podpis: Q'orianka obejmująca swoje „życie” 2 lutego 2017 r.
Źródło: Instagram

No cóż, wciąż publikuje zdjęcie osobliwego mężczyzny, a nawet nazywa go „Życiorem”. 2 lutego zamieściła jego zdjęcie i powiedziała, że:

Kiedy bae będzie szczęśliwy, że cię widzi.


Podpis: Q'orianka świętuje dwulecie 2 kwietnia 2017 r.
Źródło: Instagram

2 kwietnia 2017 roku obchodziła ze swoim „życiem” dwuletnią rocznicę i powiedziała, że ​​ma szczęście, że ma kogoś, kto trzyma ją za ręce i chodzi obok niej w górę iw dół.

Na pewno coś się tutaj szykuje, ale nadal niechętnie dzieli się swoim imieniem, które podobno jest jej chłopakiem, fanom, którzy są ciekawi niż kiedykolwiek.

Z wyjątkiem jej związku z mężczyzną, którego nazwisko wciąż pozostaje tajemnicą, trzyma swoje sprawy i randki z dala od mediów.

Obecnie Kilcher nie jest żonaty i oficjalnie nie ma męża, ale fani i ludzie nigdy nie mogą zobaczyć, co jest na karcie, gdy celebryta zachowuje ten poziom prywatności.

Krótkie życiorys i rodzina Q’orianki Kilcher:

Urodzona w Schweigmatt w Niemczech pod nazwiskiem Q’orianka Waira Qoiana Kilcher, urodziła się 11 lutego 1990 roku, co daje jej 27 lat. Urodziła się z rodziców o różnym pochodzeniu. Urodziła się jako peruwiański ojciec, podczas gdy jej matka należy do pochodzenia szwajcarsko-niemieckiego. Należąca do mieszanego pochodzenia etnicznego, często twierdzi, że nie jest wystarczająco biała ani dość łacińska.

Według źródeł wiki była dwójką rodzeństwa o imieniu Kainoa Kilcher i Xihuaru Kilcher. Kilcher, która ma 5 stóp i 3 cale wzrostu, ma mocno zbudowaną sylwetkę.

Zalecane