blog

Queen Naija Wiki: wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, rodzeństwo, chłopak, randki

Queen Naija jest YouTuberką i piosenkarką, która zdobyła ogromne uznanie dzięki swojemu kanałowi na YouTube, Queen Naija. Pojawiła się także w 8. sezonie American Idol i dotarła do rundy Hollywood. W 2018 roku podpisała również kontrakt z Capitol Records. Teraz spotyka się z przystojnym chłopakiem, który wspiera jej karierę i pozwala jej zająć centralną pozycję.

  Queen Naija Wiki: wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, rodzeństwo, chłopak, randki

Królowa Naija poślubiła chłopaka ze szkoły średniej; Wita synka!

Queen była wcześniej żoną słynnego vlogera, Christophera Sails . Poznała swojego ówczesnego chłopaka, Chrisa, na meczu koszykówki w szkole średniej. Zaczęli spotykać się w kwietniu 2013 r. Queen związała węzeł Krzysztof Żagle do 2017 roku.

Para powitała swojego pierwszego syna o imieniu Chris Jr. Queen, a Christopher często obnosił się ze swoim synem w mediach społecznościowych.

Królowa pozuje z synem, Chris Jr. 29 maja 2018 (zdjęcie: Instagram)

Dzieli cudowny związek z synem. W podpisie do zdjęcia ostrzegła, że ​​jeśli ktoś zadziera z nim, będzie zadzierał z Queen.

Rozwód królowej Naiji z mężem; Wspierający Chłopak

Były mąż Queen, Chris, przyznał, że zdradził Queen. Jak opublikowano w Clevver we wrześniu 2017 r., Chris podzielił się faktem, że zdradził swoją żonę poprzez swój film na YouTube: Czy zdradziłem Queen? ( Film z przeprosinami) .' Według niego,

„Zadzierałem z innymi kobietami. Nie jestem szczęśliwy, ani trochę. Rozmawiałem z innymi kobietami. Czasami po prostu myślałem, że nasz związek się skończy”.

Queen dodała więcej światła do sprawy w swoim wideo zatytułowanym „CO KAŻDY CHCE WIEDZIEĆ !!” . W filmie Queen ujawniła, w jaki sposób odkryła, że ​​Chris ją zdradza (poprzez Snapchat), a także ich obecny status związku.

Po rozwodzie, 24 stycznia 2018 r., przesłała film zatytułowany „ Czy kiedykolwiek znajdę się w innym związku? Powiedziała, że ​​nie zostanie szybko wskoczona w inny związek. Powiedziała też, że nie spieszy jej się z nowym chłopakiem.

Jednak Queen podobno spotyka się ze swoim nowym chłopakiem, Clarence'em White'em w 2018 roku. Umieściła go również w swoim filmie na YouTube, takim jak „ GRA ZA DUŻO ” 23 czerwca 2018 r.

Ale Chris potwierdził, że Queen i Clarence spotykają się w 2018 roku. Od czerwca 2018 roku Queen często udostępnia zdjęcia swoich zainteresowań miłosnych. 3 czerwca 2018 r. ujawniła, że ​​jej chłopak wspiera ją i zachęcił ją do występu.

Queen udostępnia zdjęcie ze swoim chłopakiem Clarence'em 3 czerwca 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Jej chłopak jest sportowcem i często pozwala Queen zająć centralne miejsce. 25 czerwca 2018 r. udostępniła zdjęcie w Nagrody BET , w którym Clarence stał mocno z dala od obiektywu aparatu i dał Queen lśnić na czerwonym dywanie.

Rodzina królowej Naiji: rodzeństwo ma wspólny kanał na YouTube, przywiązanie do matki!

Królowa Naija dorastała wraz z dwójką młodszego rodzeństwa; siostra Tina i brat Terrell. Jej oboje rodzeństwo jest YouTuberem i ma wspólny kanał YouTube, Tina i Terrell. Przesyłają filmy na vloga, wyzwania, pytania i odpowiedzi oraz żarty na swoim kanale i zdobyli ponad 150 000 subskrybentów.

Queen również obnosi się ze swoim zdjęciem z rodzicami w mediach społecznościowych. 29 maja 2018 roku podzieliła się swoim zdjęciem z mamą, pokazując jej miłość do niej.

Jak królowa Naija gromadzi wartość netto?

Queen zebrała wartość netto na swoim kanale YouTube, publikując filmy związane z muzyką i makijażem. Zgodnie z listą społecznościową, jej szacunkowe zarobki wynoszą od 5 000 do 80,2 000 USD, co pomogło jej zarobić od 60,1 000 do 962 000 USD rocznie.

Królowa również przesłuchiwana do ' Amerykański idol ' sezon ósmy i uzupełniony do rundy Hollywood. Obecnie ma 2,9 miliona subskrybentów na swoim kanale YouTube. Karierę w YouTube rozpoczęła w wieku 22 lat w 2017 roku.

Królowa wydała nową piosenkę po rozwodzie

Po niechlujnym i szeroko nagłośnionym zerwaniu Queen wydał nową piosenkę zatytułowaną „ Lekarstwo .’ Ona wyraźnie napisała swój związek, w którym pierwszy werset odnosi się do zerwania i plotek o zdradzie. A w drugim wersecie YouTuber mówi o szukaniu zemsty, łącząc się z innym facetem. W swojej piosence wymieniła również kilka imion, które są fikcyjne.

Piosenka, która ukazała się 31 grudnia, zgromadziła ponad 35 milionów wyświetleń na YouTube.

Krótki życiorys

Królowa Naija urodziła się jako Queen Bulls w 1995 roku w Detroit w stanie Michigan. Piosenkarka obchodzi swoje urodziny co roku 17 października. Posiadająca obywatelstwo amerykańskie, Queen należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Stoi na wysokości 1,55 metra (5' 1'') zgodnie z wiki.

Zalecane