blog

Quincy Brown Bio, wiek, urodziny, dziewczyna, randki, wesoły

Wiele osób poznało przystojnego wschodzącego modela i gwiazdę telewizyjnego reality show, Quincy'ego Browna, po urodzinowym serialu telewizyjnym MTV My Super Sweet Sixteen. Jest piosenkarzem, modelem i aktorem, adoptowanym synem słynnego rapera i producenta Seana. Poza tym Brown zakotwiczył w Glendale grę charytatywną w kickball dla celebrytów wraz z Chrisem Brownem.

  Quincy Brown Bio, wiek, urodziny, dziewczyna, randki, wesoły

Poza tym Brown zakotwiczył w Glendale grę charytatywną w kickball dla celebrytów wraz z Chrisem Brownem.

Kariera i postępy Browna

Kiedy dorastał, miał aspiracje do grania w profesjonalny baseball, ale później w 2008 roku, kiedy miał 16 lat, wystąpił w jednym z odcinków programu MTV My Super Sweet 16.

W roku 2014 zakotwiczył charytatywną grę w kickball celebrytów z Chrisem Brownem w Glendale w Kalifornii i jako piosenkarz; wydał album zatytułowany „Bad Dude”.

Zobacz: Kurt Loder Wiki, żonaty, żona, wesoły, randki, wartość netto i teraz

Zamożna rodzina, warta netto?

W 2017 roku miał szacunkową wartość netto 600 tysięcy dolarów i osiągnął wartość netto dzięki swojej pracy jako model, piosenkarz i aktor.

Jednak należy do najbogatszego środowiska rodzinnego, jego ojciec Sean znalazł miejsce, aby zatrzymać listy Forbesa. Według Forbes.com jego wartość netto szacuje się na 855 milionów dolarów, a magazyn szacuje się, że zarobił 65 milionów dolarów w 2016 roku. Jednak jego zmarła matka Kim miała wartość netto ponad 700 milionów dolarów.

zmarła matka; Hołd dla jego zmarłej mamy!

Matka Quincy Brown, Kim Porter, spotkała straszną i niespodziewaną śmierć w listopadzie 2018 roku. Została znaleziona martwa w swoim domu nad jeziorem Toluca w Kalifornii. Chociaż dokładna przyczyna śmierci Kim nie została potwierdzona, niektóre źródła podały, że przeszła zatrzymanie akcji serca oraz zapalenie płuc i to było przyczyną jej śmierci.

Później 19 listopada 2018 r. otworzył na Instagramie o śmierci swojej matki i powiedział, że został złamany po jej śmierci. Powiedział, że jedyną rzeczą, która ma sens, jest to, że jego matka była zbyt dobra na głupi świat, w którym żyli ludzie.

Przedstawiając ogromną miłość i uprząż swojej zmarłej matce, złożył kondolencje z powodu jej tragicznej śmierci.

Później Quincy wolał uhonorować swoją mamę. Dlatego nakręcił teledysk, Czas świąt, oddając hołd swojej zmarłej matce znaleźć przedstawiały choinki, dekoracje i prezenty do domów w Atlancie. Co więcej, otworzył, że dekoracja takich elementów wywołała uśmiech na jego sercu. Jego piosenka jest do filmu Wakacje (Filmy Netflixa).

Nie zapomnij: Mark Preston Żona, żonaty, rodzina, dzieci, wartość netto, wynagrodzenie

Z drugiej strony długoletni chłopak Kim i słynny muzyk, Sean „Diddy” Combs, również złożył hołd jej śmierci, publikując film przedstawiający dni jej ciąży w 2006 roku.

Czy Quincy naprawdę spotyka się z Kourtney Kardashian?

Brown był widziany wisząc z Kourtney Kardashian w marcu 2015 roku w Kalifornii. Jego rzekoma dziewczyna Kardashian miała na sobie czarny top, skórzane spodnie, granatowy trencz i czarne skórzane obcasy.

Cóż, mniej więcej w czasie, gdy Kardashian połączył się z piosenkarzem Justinem Bieberem, ale widział na randce z Quincy w grudniu 2015 roku. Oboje nigdy nie powiedzieli nic o swojej relacji, ale powiedzieli mediom, że są po prostu dobrymi przyjaciółmi. Przed Kourtney spotykał się z dwiema pięknymi damami Kelly i Keke Palmer.

Oprócz romansów w prawdziwym życiu, delektował się przygodami na ekranie w Pokaz Wendy Williams gdzie wcielił się w rolę chłopaka Ryana Destiny.

Otóż ​​on też nie interesuje się życiem małżeńskim, ale nie jest gejem, bo właśnie skończył 26 lat, ale na razie też nie planuje umawiać się na randki. Ostatnio skupia się na swojej karierze.

Nigdy nie przegap: Christina Vidal Żonaty, Mąż, Związek, Chłopak, Rodzina, Pochodzenie

Krótki życiorys

Jego biologicznymi rodzicami są Al B. Sure i Kim Porter, a on urodził się w Nowym Jorku 4 czerwca 1991 roku, ale później przeniósł się do Kalifornii i dorastał z dwiema siostrami i bratem.

26-letni piosenkarz, model i aktor, Brown ma obywatelstwo amerykańskie i jest narodowości afroamerykańskiej. Obecnie stara się wypracować własne imię i sławę, podczas gdy jej rodzice oboje są najbardziej znanymi celebrytami na świecie. Cóż, jego wzrost wynosi ponad 6 stóp i 2 cale, a patrząc na jego zdjęcia w mediach społecznościowych, wydaje się, że ma również dobrze ułożoną sylwetkę i rozmiar.

Zalecane