blog

Rachel Bilson Bio: w ciąży, dziecko, mąż, żonaty

Amerykańska aktorka Rachel Bilson jest najlepiej znana z roli Summer Roberts w emitowanym w 2003 roku serialu The O.C. Jej inne znaczące osiągnięcia aktorskie to romantyczny komediodramat Ostatni pocałunek, który ukazał się w 2006 roku i zagrał w 2008 roku w filmie science-fiction Jumper. Po ogłoszeniu ciąży w marcu 2014 roku powitała córeczkę w październiku.

 Rachel Bilson Bio: w ciąży, dziecko, mąż, żonaty

Rachel spotykała się z aktorem Adamem Brodym przed jej związkiem z Haydenem. Poznała swojego byłego chłopaka, Adama na planie serialu z 2003 roku OC . Po trzech latach randkowania para zdecydowała się rozstać w grudniu 2006 roku. Na razie nie powitała jeszcze męża w swoim życiu.

Jaka jest wartość netto Rachel Bilson?

36-letnia aktorka zarabia na swojej karierze aktorskiej od 1998 roku. Podniosła swoje zarobki dzięki swojej postaci Kim w sukcesie kasowym z 2006 roku Ostatni pocałunek . Film komediowy romantyczny zebrał w kasie 15,8 miliona dolarów.

Rachel zdobyła również fortunę jako Amber Clark w Lista rzeczy do zrobienia w 2013 roku. Film zebrał 3,9 miliona dolarów, które zostały wykonane z budżetu 1,5 miliona dolarów.

Życie rodzinne: Ojciec pisarz

Rachel jest córką Danny'ego Bilsona i Janice Stango. Jej ojciec jest znanym pisarzem i reżyserem, a matka jest certyfikowaną seksterapeutką. Ma dwie młodsze przyrodnie siostry, Hattie Elizabeth Bilson i Rosemary Bilson ze związku ojca z Heather.

Jej dziadek Bruce Wilson jest uznanym reżyserem filmowym, a pradziadek był producentem filmowym.

Krótki życiorys

Artysta urodził się 25 sierpnia 1981 roku w Los Angeles w Kalifornii zgodnie z wiki. Uczęszczała do Notre Dame High School i ukończyła studia w 1999 roku, porzuciła Grossmont College w San Diego. Aktorka stoi na wysokości 1,57 m (5' 2') i należy do mieszanej grupy etnicznej.

Zalecane