blog

Rachel De Barros Wiki, wiek, żonaty, chłopak, wartość netto, rodzice

Dawno minęły czasy, kiedy kobiety bały się ubrudzić. Teraz gwiazdy programu All Girls Garage podniecają publiczność do naprawy samochodów i motocykli. Rachel De Barros zaczęła jako współprowadząca All Girls Garage w październiku 2014 roku. Rachel De Barros, nazywana „The Gearhead Diva”, jest popularnie znana z występu w programie Velocity Network „All Girls Garage”.

  Rachel De Barros Wiki, wiek, żonaty, chłopak, wartość netto, rodzice

Rachel De Barros, nazywana „The Gearhead Diva”, jest popularnie znana z występu w programie Velocity Network, „Wszystko w garażu dla dziewcząt”.

Jak Rachel De Barros gromadzi wartość netto?

Rachel De Barros gromadzi znaczącą część majątku jako producentka programów motoryzacyjnych i producent wykonawczy. Zgodnie z zapisami PayScale, szacunkowa pensja producenta wykonawczego wynosi 136 961 USD. Zbiera również dochody jako prezes i dyrektor generalny własnej firmy Purple Star Media, LLC.

Nie przegap: Rob Schmitt Wiek, żonaty, wesoły | Biografia współprowadzącego „Fox & Friends First”, fakty

Rachel, która jest specjalistką ds. marketingu i entuzjastką motoryzacji, zbiera dochody z programu reality show ” Wszystkie dziewczyny garaż emitowany w Velocity Network. Program reality TV jest na antenie od 2012 roku, a wraz z nim występuje Rachel Cristy Lee i Sarah Latiner.

Z okazji Walentynek 2016 Rachel udostępniła zdjęcie na swoim Twitterze i życzyła swoim fanom. Jednak zdjęcie nie było nawet w najmniejszym stopniu związane z jej chłopakiem, zamiast tego był to humorystyczny post. Opublikowała zdjęcie róży Bacon i powiedziała, że ​​​​róża rozwiąże problem faceta z przekąską i pragnieniem romansu dziewczyny.

Przeczytaj także: Jill Marie Jones żonaty, mąż, chłopak, wartość netto, pochodzenie etniczne

Wolała świętować z nią Walentynki 2017 Wszystkie dziewczyny garaż członków obsady. Od 2018 roku Rachel nie ujawniła swojego potencjalnego chłopaka i upewniła się, że nie ujawni swojego życia miłosnego z Tabloidami. Na razie nie wyszła za mąż.

Rodzina Rachel De Barros

Producent wykonawczy, rodzina Rachel De Barros pochodziła z Feliz Natal, regionu środkowo-zachodniego Brazylii. Ma też siostrę.

20 czerwca 2015 r. podzieliła się zdjęciem z dzieciństwa z siostrą, opowiadając o wspomnieniach z dzieciństwa spędzonego z siostrą. Ona i jej siostra udawały, że kładą się spać, a potem wstawały w środku nocy i bawiły się, dopóki nie wzeszło słońce!”.

Rachel bardzo uwielbia swoich rodziców. Z okazji Dnia Ojca życzyła ojcu, umieszczając zdjęcie na swoim Twitterze. Tymczasem w Dniu Matki 2018 Rachel nie wahała się złożyć życzeń wszystkim najwspanialszej mamie. Wyrażając również swój sentyment do mamy, powiedziała, że ​​bez mamy nie mogłaby nic zrobić.

Więcej o programie Velocity Reality Show: Iron Resurrection Joe Martin Wiki, wiek, żona, wartość netto, fakty

Krótki życiorys

Rachel De Barros co roku obchodzi urodziny 8 kwietnia. Jednak informacje o jej faktycznym wieku nie są znane. Jeden z jej obserwatorów na Twitterze, Jim Santos, życzył jej urodzin 8 kwietnia 2016 r., Na co Rachel odpowiedziała, mówiąc, że w torcie było za mało kaczek. Rachel ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

Poszła na Ohio University w 1996 roku i ukończyła studia Bachelor of Science w 2000 roku, zgodnie z wiki. Rachel jest o kilka cali wyższa od swojego członka obsady Cristy Lee, który stoi na wysokości 1,58 m (5 stóp i 2 cale) i ma wymiary ciała 32-23-32 cali. Poza tym jest trochę chuda niż jej członek obsady Cristy.

Jest również zapalonym muzykiem i występowała na koncertach. W dniu 9 września 2015 r. ujawniła, że ​​uderzyła stopami w światło podłogowe za zasłonami i żałowała, że ​​nie ma na sobie butów sklepowych dla lepszej ochrony.

Zalecane