blog

Rachel Lindsay Wiki, Wiek, Urodziny, Żonaty, Chłopak/Narzeczony, Siostra

Możliwe, że samotna kobieta może ukraść serce wielu i może mieć trudności z wyborem najlepszej osoby, z którą mogłaby spędzić życie. Rachel Lindsay to osobowość telewizyjna i prawniczka, która pojawia się w serialu reality show The Bachelorette. W serialu spotyka się z różnymi chłopakami wraz z tymi, którzy wcześniej pojawili się w The Bachelor

  Rachel Lindsay Wiki, wiek, urodziny, żonaty, chłopak/narzeczony, siostra Quincy Acy Net Worth, żona, rodzice

Po wspaniałym okresie w programie stała się pierwszą Afroamerykanką, która została Panieński.

Jako liderka serialu wyszła z kilkoma uczestnikami serialu. Była również na wielu randkach grupowych, na które przyprowadzała swoich przyjaciół. Umawiając się niedawno, poszła na piknik z Deanem i dała mu różę na kolację.

Wyprawa, aby znaleźć pana idealnego !!!

Rachel jest bardzo utalentowaną kobietą. Z Michelle Obamą jako wzorem do naśladowania, najwyraźniej ma oko na kogoś, kto jest tak samo miły jak ona i komu mogła zaufać. W rozmowie z Jimmym Kimmelem wyznała, że ​​jej praca może uniemożliwiać jej znalezienie chłopaka i prawdziwej miłości.

Była bardzo bliska znalezienia miłości po raz pierwszy w serialu, ale w końcu nawiązała wiele znajomości. Ponieważ wciąż trwają poszukiwania swojego uroczego księcia, tym razem ma wiele możliwości. Przy większej liczbie opcji może to być dla niej trudne, ale w końcu uzyska z nich to, co najlepsze.

Podobny: Anne Curtis Net Worth, Ślub, Dziecko, Teraz

Otwarcie wyraziła chęć zamążpójścia i założenia rodziny. Szuka męża, który rozśmieszy ją wspaniałym uśmiechem. Chociaż serial jest w biegu i w tym tygodniu wyeliminował pięciu facetów, przed premierą programu ogłosiła, że ​​już zaręczony i miał narzeczonego. Musimy jeszcze poczekać, aby zobaczyć, kto jest szczęściarzem.

A w 2017 roku poznała swojego Mr.Perfecta w postaci Amerykański kręgarz Bryan Abalaso. Spotkali się w sezonie Lindsay w dniu Panieński. W ostatnim odcinku serialu Bryan przyklęknął na jedno kolano i zadał pytanie, na które Rachael krzyknęła z wielkim Yes!

Żonaty z Bryanem!

Gratulacje dla Rachael i Bryana. Po dwóch latach zaręczyn para oficjalnie związała się węzłem i są teraz mężem i żoną.

Para wymieniła zaślubiny w Royalton Suites Cancún w Meksyku 24 sierpnia 2019 roku w otoczeniu bliskich przyjaciół i rodziny. Rachael wyglądała absolutnie cudownie w sukni Randi Rahm, podczas gdy Bryan miał na sobie biało-czarny smoking.

Bryan i Rachel w dniu ślubu. (Zdjęcie: People.com)

Rachael nie mogła powstrzymać podekscytowania, gdy zabrała się na swój Instagram, aby przesłać zdjęcia po poranku ślubu. Wyraziła nawet swoje najgłębsze pragnienie założenia rodziny z dziećmi… chciała jak najszybciej zajść w ciążę, tak jak jej małżeństwo.

Na razie musimy poczekać i zobaczyć, co przyniesie przyszłość dla państwa Abalaso.

Biografia w stylu Wiki:

Rachel Lindsay w wieku 34 lat urodziła się w 1985 roku w Dallas w Teksasie w USA i obchodzi swoje urodziny 21 kwietnia. Dane jej rodziców są ograniczone, ale można ich zobaczyć na jej koncie na Instagramie, w tym innych członków rodziny.

Ciekawe: Andrew Luck Net Worth, emeryt, żona

Jej starsza siostra, Constance Cherones, przypadkowo skradła światło reflektorów podczas indywidualnej randki z dawnym ulubionym Bryanem Alonso. American National ma wiele dyplomów z kinezjologii i zarządzania sportem, a także dyplom z prawa na Marquette University Law School.

Należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Utalentowana i piękna prawniczka ma niesamowite ciało i stoi na wysokości 5 stóp i 4 cali.

Zalecane