blog

Radzi Chinyanganya Wiki, wiek, rodzice, pochodzenie etniczne, dziewczyna, randki

Charyzmatyczna i enigmatyczna prezenterka, która jest znana nie tylko wśród nastolatków, ale także ma ogromną rzeszę fanów kobiet. Prezenter telewizyjny, który prowadzi program dla dzieci Blue Peter, Radzi Chingyanganya, ma ten urok, aby zachować spokój dzieci, ale w międzyczasie może również sprawić, że kobiety się w nim zakochają.

  Radzi Chinyanganya Wiki, wiek, rodzice, pochodzenie etniczne, dziewczyna, randki

Ile wart ma Radzi?

Anglik, który jest znany jako prezenter dziecięcych programów telewizyjnych, gromadzi swoją wartość netto dzięki swojemu programowi telewizyjnemu i występowaniu w filmach. Jako popularny prezenter w BBC otrzymuje od BBC ogromną pensję.

Czytaj więcej: Trinny Woodall Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak, Chirurgia Plastyczna

Kariera i życie zawodowe

Radzi rozpoczął pracę w uniwersyteckiej stacji telewizyjnej i radiowej. W 2012 roku na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, Radzi został wybrany jako oficjalny prezenter podnoszenia ciężarów, a także był gospodarzem turnieju i wywiadu ze sportowcem.

Radziowi udało się zdobyć swój pierwszy duży hosting dla BBC Two- Your Body: Your Image. Następnie udał się na przejażdżkę kolejką górską, aby złapać Wild w CBBC jako współprezenter. Ale jego prawdziwy wizerunek jako gospodarza pojawił się, gdy został 37. gospodarzem Blue Peter, który jest programem telewizyjnym dla dzieci BBC od 2013 roku. Prezenter telewizyjny udzielił nawet głosu Mi w Kung Fu Panda 3.

W 2018 roku angielski gospodarz telewizyjny pracował jako prezenter dla BBC One i BBC Four i zaprezentował Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018. Podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 snowboardzista Redmond Gerard zdobył złoty medal i stał się najmłodszym sportowcem, który zdobył złoty medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich od 1928 roku.

Nie przegap: Edgar Ramírez Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Urodzony dla mieszanych rodziców etnicznych!

Radzi urodził się rodzicom, matce Szkotce i ojcu z Zimbabwe. Inspirująca postać wśród dzieci jednak o dziwo boi się matki, a nawet twierdzi, że mama musi przybrać jedno ze swoich spojrzeń i wiedział, że będzie miał kłopoty. Radzi przedstawił także swoją siostrę światu i ujawnił, że studiuje modę w Londynie.

Czy Radzi Randki czy Single?

Uczucie Niebieskiego Piotra trzyma zaciśnięte usta, jeśli chodzi o jego życie osobiste. Prezenter znany jest z tego, że swoim wyglądem i umiejętnościami prezentacyjnymi podpala Nastolatka. Ale jak na razie prezenter nie ujawnił, czy ma dziewczynę lub kogoś na randki.

Radzi od najmłodszych lat chciał zostać gospodarzem Blue Peter i powiedział, że poprosił o pamiętniki swojego przyjaciela, aby wziął jego znak i sprzedał je w przyszłości, gdy zostanie popularnym prezenterem. Ujawnił też, że żaden z jego przyjaciół nie dał mu pamiętnika, ale teraz żałują swojej decyzji, prawda?

Odkryj o Gwieździe Wojownika Ninja: Brent Steffensen Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wartość netto, rodzina

Krótki życiorys

Radzi Chinyanganya urodził się 12 września 1986 roku w Wolverhampton w Anglii. Ukończył studia na Loughborough University, zgodnie z wiki. Gwiezdny gospodarz Blue Peter, który obecnie ma 31 lat, ma szczupłe ciało i jest obdarzony wysokim wzrostem. Posiada obywatelstwo angielskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego (akcenty zimbabwe i szkockie).

Zalecane