blog

Randi Kaye Wiki, żonaty, mąż, rozwód, wynagrodzenie i wartość netto

Jedna z korespondentek CNN podniosła doniesienia o dekryminalizacji rekreacyjnej marihuany w Kolorado do nowych wartości. Nieumyślnie odczuła skutki po dniu spędzonym na podróżowaniu po stanowych przychodniach w 2014 r., kiedy to był gorący temat na całym świecie, a reporterem jest Randi Kaye. Jest laureatką nagrody Emmy, prowadzącą i korespondentką CNN New York.

 Randi Kaye Wiki, żonaty, mąż, rozwód, wynagrodzenie i wartość netto

Kariera i sukcesje Kaye:

Randi dołączył do CNN z WCCO-TV w 2004 roku, odkąd dołączył do stacji; oprócz dostarczania szczegółowych raportów śledczych dla Andersona Coopera 360° zgłosiła najświeższe wiadomości.

Kaye rozpoczęła karierę telewizyjną od ABC w Nowym Jorku, gdzie pracowała w Nightline; pracowała również w filii ABC WFAA-TV. W swojej dotychczasowej karierze zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym Emmy Awards w 2006 roku i kilka innych.

Ile jest warte Randi?

Jak wspomniano wcześniej, Rich jest znaną osobowością telewizyjną w wiadomościach i gorących wydaniach, a jego wartość netto wynosi około 4 milionów dolarów. Jej pensję można określić na około 400 tysięcy dolarów rocznie od CNN jako starszego prezentera i korespondenta.

Randi ma ponad dwie dekady oddania swojej karierze, zaczynając jako sprawiedliwa pisarka lub stażystka jako reporterka jednego z wymienionych kanałów, a następnie jako starsza i znana dziennikarka i korespondentka. Co więcej, ten starszy dziennikarz jest również najbardziej aktywny w pracach społecznych i takich organizacjach charytatywnych.

Czy Randi jest potajemnie żonaty?

Należy również do tych celebrytów medialnych, które utrzymują swoje dane osobowe lub profil osobisty na niskim poziomie. Ponieważ również utrzymywała w tajemnicy swoje życie prywatne, trudno powiedzieć, czy Randi jest mężatką, czy nie. Ponadto nie ma informacji o jej randkowaniu z niektórymi, a także nie podzieliła się żadnymi szczegółami na temat historii swojego chłopaka lub chłopaka.

Tak więc nie mamy pojęcia o jej mężu ani o jej partnerze. Ale jej cudowna osobowość wzbudziła w chłopakach różne rodzaje uczuć i możemy znaleźć wielu fanów, którzy ją śledzą.

Jednak niektóre niezweryfikowane media wiki lub niektóre strony internetowe napisały, że już wyszła za mąż, a także rozwiodła się z mężem. Ale nie możemy znaleźć żadnego śladu jej byłego męża, rozwodu, a także dzieci. Dobrze, ona opublikowała niektóre zdjęcia z tajemniczym facetem i regularnie z nim przebywają, ale nie ujawnia, czy jest mężem, czy nie.

Krótki życiorys:

Randi jest jedną z najbardziej kultowych dziennikarek, która zdobyła ogromne imię i sławę w mediach, podczas gdy posiada narodowość amerykańską i białe pochodzenie etniczne. Jej wzrost wynosi ponad 5 stóp i 5 cali, a także ma szczupłą, sprawną i zdrową sylwetkę, ale również całkiem atrakcyjną. Cóż, nadal jest odważna, a ty, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o niej, śledź ją również w sieciach społecznościowych.

Zalecane