blog

Randy Fenoli Żonaty, żona/małżonek, partner lub wesoły i wartość netto

Gwiazda serialu TLC „Say Yes to the Dress”, Big Bliss, Randy Knows Best i Randy to the Rescue, który 1 listopada 2011 r. wydał swoją pierwszą książkę zatytułowaną „It's All About the Dress”, znany również jako najbardziej zaufany źródło w branży ślubnej, jest Randy Fenoli. Mężczyzna zadebiutował w telewizji w programie TLC „Say Yes to the Dress” w 2007 roku i zaczął prezentować programy „Say Yes to the Dress: Randy Knows Best” w 2001 roku.

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pensja
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja

Gwiazda serialu TLC „Say Yes to the Dress”, Big Bliss, Randy Knows Best i Randy to the Rescue, który 1 listopada 2011 r. wydał swoją pierwszą książkę zatytułowaną „It's All About the Dress”, znany również jako najbardziej zaufany źródło w branży ślubnej, jest Randy Fenoli.

Mężczyzna zadebiutował w telewizji w programie TLC „Say Yes to the Dress” w 2007 roku i zaczął prezentować programy „Say Yes to the Dress: Randy Knows Best” w 2001 roku.

Ile jest wart Randy Fenoli Net?

Amerykański projektant mody i prezenter telewizyjny Randy Fenoli ma szacowaną wartość netto na 4 miliony dolarów, a także dostaje ponad tysiące dolarów jako wynagrodzenie. Mężczyzna inwestuje w liczne centra mody, a także wiele sklepów, a także własne instytuty projektantów mody.

Przeczytaj to: Bryan Lourd Wiki, Gay, Net Worth, Family

Ujawnił, że mężczyzna jest inwestycją w kilka pokazów projektantów mody, a także programów. On przeciwko rakowi piersi, gdzie jest przeciwko rakowi piersi, każdego roku podróżuje do ponad 150 miast podczas swojej „Narodowej trasy sukien” przeciwko programom kampanii piersi. Wygląda na to, że działa również w pracach socjalnych, a także w nierentownych trustach.

Jest bardziej znany z występów w programach telewizyjnych Randy's Wedding Rescue i Say Yes to the Dress. Mężczyzna został projektantem mody w 1992 roku i jest dyrektorem mody w sklepie z sukniami ślubnymi „Kleinfeld Bridal”.

Zaczął szyć w wieku zaledwie dziesięciu lat i otrzymał nagrodę w konkursie Miss Gay America w 1990 roku. Mężczyzna wydał wygrane pieniądze, aby zapisać się do nowojorskiego Fashion Institute of Technology.

Żonaty, żona i życie osobiste:

Podobno Randy Fenoli był żonaty z Lizą Minnelli; następnie potwierdził w swoim wywiadzie z 2014 roku dla Capecodtimes, że nigdy nie był żonatym facetem. Odnosząc się do internetowych plotek dotyczących jego żony, zażartował, że on i Liza byli małżeństwem online przez siedem lat i pomyślał, że wyśle ​​jej rocznicowe kwiaty.

Możesz polubić: Diko Sulahian Wiki, Wiek, Wartość netto, Peggy Sulahian

Źródła dalej ujawniły, że Randy, który w tym czasie zerwał ze swoim partnerem od siedmiu i pół miesiąca, był samotnym facetem. Chociaż rzeczywiście umawiał się z kimś, ujawniono bardzo niewiele szczegółów dotyczących jego relacji z byłym partnerem.

Randy jest obecnie singlem i potwierdził swoje samotność poprzez tweeta podczas walentynek w lutym 2019 r. Podzielił się snapem ze swoim uroczym psem i wspomniał, że czerpie dużo miłości od swojego psa o imieniu Chewy.

ma brata o imieniu Rick, który jest żonaty z Cherie. Jest narodowości amerykańskiej i posiada białe pochodzenie etniczne.

Zobacz też: Phil Spencer Wiki: Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Rodzina, Wzrost, Wynagrodzenie

Randy Fenoli, 54-letni amerykański projektant mody i osobowość telewizyjna, jest bardzo bogatym projektantem, a także utalentowanym w swoim zawodzie, który przyniósł mu zarówno imię, jak i sławę. Nie jest jeszcze żonaty, pomimo internetowych plotek o małżeństwie z Lizą Minnelli.

Wciąż wygląda młodo i przystojnie, a także zdrową i dobrze ułożoną sylwetkę. Randy ma wysoki wzrost 5 stóp 10 cali i waży 64 kg. Jeśli wiesz również o nim i jego znacznie więcej biografii, ona również jest dostępna na jej koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane