blog

Randy Scott ESPN, Wiki, Wiek, Wzrost, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki

Jeśli chcesz osiągnąć w określonej dziedzinie, potrzebujesz gruntownych studiów i doświadczenia w tej materii. Randy Scott, dziennikarz, jest odpowiedzią zarówno tak, jak i nie na ten fakt, ponieważ miał dyplom z dziennikarstwa, ale nie miał wcześniej doświadczenia w sporcie. Jest reporterem i prezenterem sportowym dla sieci ESPN, odpowiedzialnym za pisanie treści, udzielanie wywiadów, komentowanie najważniejszych wydarzeń w programie informacyjnym i informacyjnym kanału.

  Randy Scott ESPN, Wiki, Wiek, Wzrost, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki

Kariera i postęp:

Jak każda inna osoba z certyfikatem dziennikarskim, rozpoczął karierę od stanowiska prezentera i reportera w KSWO-TV w Oklahomie, ale wkrótce przeniósł się do WNEG-TV, który rozpoczął karierę w dziennikarstwie sportowym, gdy został sportowcem. dyrektor tam. Po pewnym czasie pracy na stanowisku dołączył do WINK-TV.

Następnie ponownie pełnił funkcję prezentera i reportera dla NESN w Bostonie, zanim w czerwcu 2012 roku w końcu dostał pracę w ESPN. Od tego czasu jest wybitnym członkiem kanału, a obecnie prowadzi program Sportscenter. W swojej karierze zdobył kilka wyróżnień i nagród, w tym wyróżnienie Best Sports Promotion w 2005 roku.

Czy Randy Scott już się ożenił?

Wygląda na to, że przystojny mężczyzna został już zabrany. Nie jest to jednak nowa wiadomość; jest żonatym mężczyzną od 2010 roku. Był ze swoją żoną Shannon Mulaire jest razem od około siedmiu lat. Jego żona, która sama jest dziennikarką i od stycznia tego roku pracuje dla NBC Boston, związała się z nim 8 kwietnia 2010 r. na weselu, które odbyło się w Ritz-Carlton w Neapolu Flo Rida.

Chociaż nie jest jasne, kiedy i gdzie spotkali się po raz pierwszy ani kiedy zaczęli się spotykać, a ona została jego dziewczyną, najprawdopodobniej oboje pracowali w NENC.

  Obraz

Obecnie para jest rodzicami trójki małych dzieci. Najmłodszy z nich Ryan urodził się 7 lipca tego roku. Podzielił się wiadomością i szczęściem poprzez tweeta na swoim koncie.

Poza regularnym występowaniem w ogólnokrajowej telewizji, spędza czas z rodziną, a zwłaszcza z dziećmi. Wraz z żoną regularnie udostępnia urocze zdjęcia uroczych maluchów w mediach społecznościowych. Będąc ojcem trójki dzieci, śmiało możemy powiedzieć, że nie jest gejem.

Krótki życiorys:

Rzeczywisty wiek Randy'ego Scotta nie jest czymś, o czym wszyscy wiedzą, ale zgodnie z dostępną wiki, prawdopodobnie jest pod koniec lat 30. i obchodzi swoje urodziny 21 maja. Jest też bardzo blisko swoich rodziców, którzy pojawiają się w jego mediach społecznościowych. Amerykanin należy do rasy białej. Ukończył Northwestern University przed rozpoczęciem kariery dziennikarskiej. Szczupły i czysty gospodarz ma idealną sylwetkę i wzrost.

Zalecane