blog

Raven Gates Wiki: Wiek, chłopak, randki, rodzina i więcej

Raven Gates jest gwiazdą telewizji reality i przedsiębiorcą, który pozostawił po sobie niezwykły odcisk w branży rozrywkowej, występując jako uczestnik reality show ABC The Bachelors w 2017 roku. Podobnie Raven zyskał popularność po wygraniu czwartego sezonu Bachelors in Paradise.

 Raven Gates Wiki: Wiek, chłopak, randki, rodzina i więcej

Kolejna gwiazda telewizji Reality: Marnie Simpson Wiki: Chłopak, Lesbijka, Chirurgia

Mówiąc o swoich planach dotyczących propozycji zaręczyn, zabrał Ravena na dach W na sesję zdjęciową jej butiku w Dallas. Raven nosiła róże i rzucała nimi, żeby zrobić słodkie zdjęcia, myśląc, że to normalna sesja. Gdy tylko poszła na trening, filmowiec podarował Adamowi pierścionek i przyklęknął na jedno kolano. Zgodnie z oczekiwaniami Ravine był zaskoczony, a Adam zaczął szlochać. Ale w ciągu 30 sekund Adam zebrał wszystkie swoje uczucia i od tego dnia został jej narzeczonym.

Teraz oboje planują wziąć ślub w lipcu 2020 roku.

Przeszły związek

Zanim jeszcze bardziej zakochała się w Adamie, Raven miała romans ze swoim kolegą z The Bachelor, Nick Viall , na początku 2017 roku. Niestety ich romans trwał tylko kilka miesięcy.

Wiki: Urodziny i rodzina

Raven urodził się 23 lipca 1991 roku w Arkansas. Wychowała się wraz ze swoim bratem Westonem.

Gwiazda z kawalerów: Danielle Maltby Wiki, wiek, praca, chłopak, rodzina

Raven jest córką ojca Wesa i matki Trace. Jej ojciec pracuje dla Przenośnik Hytol w Arkansas; podczas gdy jej matka jest dyrektorką Hoxie – szkoły publicznej w Arkansas – a także nauczycielką w szkole podstawowej.

Kilka lat temu u ojca Ravena zdiagnozowano raka, ale udało mu się go przezwyciężyć.

Interesujące fakty o niej:

  • Znakiem urodzenia Kruka jest Lew.
  • Stoi na wysokości sięgającej 5 stóp i 6 cali (1,6 m).
  • Raven ma silną wiarę w religię.
  • Narzeczony Raven, Adam, jest gwiazdą telewizji reality. Jest popularny dzięki temu, że pojawia się w 13. sezonie serialu ABC The Bachelorette.
  • Brat Ravena jest policjantem.
  • W styczniu 2020 roku przeszła operację, ponieważ gdzieś w 2019 roku została błędnie zdiagnozowana jako przewlekła choroba.
  • Raven zajął drugie miejsce w 21. sezonie The Bachelor.

Zalecane