blog

Raven-Symoné Wiki: Żonaty, Mąż, Rodzice, Wartość netto

Raven-Symoné zyskał sławę jako dziecięcy aktor grający rolę Olivii Kendall w The Cosby Show (od 1989 do 1992). Jest również znana z roli Raven Lydii Baxter w popularnym serialu Disneya z 2000 roku, That's So Raven. Zagrała także w serialu spin-off zatytułowanym Dom Kruka w 2017 roku. Jeszcze nie wyszła za mąż.

  Raven-Symoné Wiki: Żonaty, Mąż, Rodzice, Wartość netto

Jaka jest wartość netto Ravena?

Raven zgromadził wartość netto w wysokości 55 milionów dolarów. Swoją wartość netto czerpała z kariery aktorskiej. Zarabiała na kinie teatralnym, Dr Dolittle który zarobił ponad 294,5 miliona dolarów na całym świecie. Ponadto jest to kontynuacja Dr Dolittle 2 zebrał 176,1 miliona dolarów w kasach na całym świecie. Jej najdłużej emitowany serial telewizyjny, taki jak Wisząc z panem Cooperem (1993-97), Kim Możliwe ( 2002-07) oraz To taki kruk ( 2003–2007) pomógł jej zwiększyć swój majątek.

Nie zapomnij : Jesień Calabrese Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dzieci, Wartość netto, Wzrost

Obecnie Raven występuje w serii spin-off To So Raven, Dom Kruka. Program wyemitowano po raz pierwszy 21 lipca 2017 r. Pracuje również nad swoim serialem telewizyjnym Zieloni w wielkim mieście jako Maria Media, która została wyemitowana 18 czerwca 2018 r.

Raven zadebiutowała w Dr Dolittle i wcielił się w rolę Eddiego Murphy, wydanego w 1998 roku.

Niedawno w czerwcu 2018 roku Raven pojawił się jako gość specjalny Premiere Program/Showcase w Walt Disney Orlando. O pojawieniu się gościa poinformowała w swoim poście na Twitterze 11 czerwca 2018 r. i wyraziła swoje podekscytowanie widząc nowe talenty w premierze.

Raven-Symone Split z modelką; Nie chce być oznaczony jako wesoły

Raven-Symoné podobno rozstała się z modelką AzMarie Livingston po około trzech latach randkowania w październiku 2015 roku.

Zaczęła spotykać się z AzMarie potajemnie w 2012 roku, ale zachowała swoją seksualność w tajemnicy. Później, 2 sierpnia 2013 r., Raven najwyraźniej ujawniła swoją seksualność za pośrednictwem Twittera, tydzień po tym, jak Sąd Najwyższy orzekł, że ustawa o obronie małżeństwa jest nielegalna.

(Zdjęcie: Twitter Raven)

W tweecie z radością napisała, że ​​teraz może wyjść za mąż. Jednak później stwierdziła, że ​​​​jej tweet nie był tweetem wychodzącym i jest zmęczona etykietowaniem.

Raven nadal utrzymywała swój związek na niskim poziomie, dopóki nie pojawiła się w Oprah 'Gdzie oni są teraz?' w 2014 roku. Raven powiedziała, że ​​nie chce być określana mianem geja. Dodała ponadto, że jest tylko człowiekiem kochającym drugiego człowieka. Następnie wspomniała o swoim związku z modelką, kiedy powiedziała:

„Jestem w niesamowitym, szczęśliwym związku z moją partnerką, kobietą”

Raven i AzMarie, choć rozstali się, podobno AzMarie owijała się wokół Raven i całowała w szyję jej byłego podczas podróży do Puerto Rico w 2016 roku. Obecnie para oficjalnie nie jest razem.

Tymczasem Kruk podobno się spotykał Imperium' s gwiazda, Jussie Smollett. Jussie Smollett jest jednym z sześciorga rodzeństwa Jocqui Smollett . Podobno zaczęła spotykać się z Jussie w 2007 roku. Kiedyś podobno była nawet w ciąży z Jussie. Jednak jej przedstawiciel powiedział, że nigdy nie była w ciąży z dzieckiem Jussie.

Raven podobno ma córkę o imieniu Lilliana Pearman, którą lubi trzymać z dala od światła reflektorów. Jeden z jej przyjaciół gejów rzekomo oddał jej spermę, a ona przez pięć miesięcy działała pod przykrywką, aby wyzdrowieć z ciąży.

Później, we wrześniu 2015 roku, Raven podzieliła się swoją „jedyną historią ciąży”. Ujawniła, że ​​kiedy była najcięższa, 185 funtów, ludzie pytali ją, czy jest w ciąży. I zaprzeczyła mówiąc NIE. Oskarżyła też branżę o zawstydzanie kobiecego ciała i powiedziała:

„To przechodzi przez całą naszą branżę, ogólnie po prostu zawstydzając”.

Przeczytaj także: Rich Dollaz (kierownik muzyczny) Net Worth 2018 | Jego fakty ujawniają

Raven-Symoné Rozwód z mężem na ekranie; Wychowuj dzieci razem pod jednym dachem!

Raven-Symoné ujawniła przyczynę swojego na ekranie rozwodu z mężem Devonem „Dom Kruka” z Siedemnaście.com. Wyjaśniła ich rozstanie, mówiąc:

„Byli ukochanymi z liceum, ale wszystko się zmienia. Ludzie żenią się ze swoimi ukochanymi z liceum, a potem dorastają i wszystko się zmienia, rozwodzą się i jest dobrze, ponieważ wciąż jest tam przyjaźń”.

Zgodnie z tematem serialu telewizyjnego Rave i Devon pobrali się po szkole średniej, a następnie rozwiedli. Jednak para przeprowadziła się razem, aby wychowywać swoje dzieci. W serialu para ma dwoje dzieci o imieniu Booker i Nia.

Małżeństwo Ravena jest ograniczone tylko w serialu. I jeszcze nie wyszła za mąż w swoim prawdziwym życiu.

Krótki życiorys

Raven-Symoné, którego prawdziwe nazwisko brzmi Raven-Symoné Christina Pearman urodziła się 10 grudnia 1985 r. w Atlancie w stanie Georgia w USA. Raven ma narodowość amerykańską i należy do grupy etnicznej Afroamerykanów. Raven stoi na wysokości 1,57 metra (5' 2 cale). Jej pseudonim to Rae Rave.

Związany z Gwiazda domu Kruka: Sky Katz Wiki: wiek, wzrost, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak, randki

Jej rodzice, Lydia (Gaulden) i Christopher Pearman wychowywali ją razem z jej bratem Blaizem. Rodzice Ravena przenieśli się później do Ossining w stanie Nowy Jork. Ukończyła studia na Akademii Sztuk Pięknych.

Zalecane