blog

Rebecca Haarlow Wiki, Wzrost, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki

Prezenterka, gospodarz i reporterka dla NFL Network, która pracuje również jako reporterka poboczna dla Big Ten Network, podczas gdy wcześniej pracowała jako reporterka poboczna dla Fox Sports Net, jest Rebecca Haarlow. Urodziła się 20 grudnia 1978 roku w Chicago, Illinois, USA, więc posiada również obywatelstwo amerykańskie. Pani ukończyła studia w Hinsdale Central High Scholl, a także na Uniwersytecie Princeton.

 Rebecca Haarlow Wiki, Wzrost, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki

Kariera i postęp:

Została koordynatorem ds. public relations w „Silicon Valley Sports and Entertainment” w 2003 roku, aż do czasu, gdy kobieta została dziennikarką „Portland Trail Blazers” w 2008 roku. Rebecca połączyła się z NFL Network na początku sezonu 2011 NFL jako prezenter wiadomości. Przed rozpoczęciem służby w NFL Channel kobieta była dziennikarką dla kanału sportowego FOX. Później, w styczniu 203, kobieta zaangażowała się na pół etatu w NBC5 w Chicago. Następnie Haarlow dołączył do MSG Channel jako dziennikarz programu telewizyjnego New York Knick, zastępując Tinę Cervasio.

Wartość netto, wynagrodzenie i działalność charytatywna:

Rebecca Haarlow ma szacunkową wartość netto 500 tysięcy dolarów, a także ma ogromną pensję, którą sama z łatwością utrzymuje. Nie ma również żadnych informacji o tym, gdzie inwestuje i deponuje swoją wartość netto, ale według niektórych stron wiki inwestuje również w lokalny klub hokejowy i lokalne stacje medialne. Działa również głównie w pracach społecznych, a także działa w organizacjach non-profit, ponieważ jest orędowniczką Fundacji „Susan G Komen For The Cure”, a także uczestniczy w organizacjach charytatywnych dla „Fundacji Uniwersalnej Miłości”, która pomaga samotnym rodzicom przetrwać oraz także wciąż zabierając rodzinę razem. Posiadała drogi samochód, a także własne luksusowe mieszkanie w Chicago. Tak więc w końcu wykluczamy, że w najbliższych dniach zarobi ogromną pensję.

Chłopak, randki i życie osobiste:

Nie jest jeszcze mężatką, więc prawdopodobnie jest jeszcze samotna, ponieważ nie ujawniła też wiele więcej o swoim życiu prywatnym w mediach. Ale kilka lat temu pojawiły się wieści, że już wyszła za mąż i mieszka ze swoim przystojnym mężem w swoim domu w Chicago, ale nadal nie zaakceptowała plotek i powiedziała, że ​​nadal jest samotna i nie ma żadnych plotek o randkach . Ale ta pani spotyka się romantycznie z kimś przystojnym jako chłopakiem, a także opublikowała kilka jego zdjęć na swoim koncie w mediach społecznościowych, ale niestety o nim nie wspomniała. W wywiadzie powiedziała nam, że nie planowała mieć chłopaka, a także umawiać się z nikim, bo wciąż skupia się na swoim zawodzie i obowiązkach, ale w końcu powiedziała, że ​​wkrótce wyjdzie za mąż. Mam nadzieję, że wkrótce wyjdzie za mąż i będzie żyła szczęśliwie ze swoim przyszłym mężem, rodziną i przyjaciółmi.

Wzrost, fakty i biografia:

37-letnia amerykańska osobowość medialna Rebecca nie jest jeszcze mężatką, a także nie ma plotek o jej randkach i chłopaku, ponieważ powiedziała, że ​​koncentruje się na swoim zawodzie. Stoi o wzroście 5 stóp 7 cali i średniej wadze. Pani ma również atrakcyjną sylwetkę o dość szczupłej sylwetce. Jest również znana ze swoich pięknych, uwodzicielskich wymiarów ciała 34-25-35 cali. Złap ją również na jej koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane