blog

Rebecca Zamolo Wiek, Urodziny, Ślub, Żonaty, Mąż, Chirurgia

Rebecca Lynn Zamolo, zdobywczyni tytułu krajowego jako gimnastyczka wyczynowa, jest YouTuberką, pisarką, aktorką i producentką w klubie improwizacji The City. Rebecca stała się popularna po ujawnieniu swoich umiejętności wykonawczych w The Late Late Show z Craigiem Fergusonem w 2010 roku. Rebecca współpracowała z Funny Or Die, Yahoo i Blipem, a jej liczne wirusowe filmy były prezentowane w The Huffington Post i innych blogach.

 Rebecca Zamolo Wiek, Urodziny, Ślub, Żonaty, Mąż, Chirurgia
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Zdobywczyni tytułu krajowego jako gimnastyczka wyczynowa, Rebecca Lynn Zamolo jest YouTuberką, pisarką, aktorką i producentką w klubie improwizacyjnym The City. Rebecca stała się popularna po ujawnieniu swoich umiejętności wykonawczych w The Late Late Show z Craigiem Fergusonem w 2010 roku. Rebecca współpracowała z Funny Or Die, Yahoo i Blipem, a jej liczne wirusowe filmy były prezentowane w The Huffington Post i innych blogach.

  Kariera i postęp:

  Pracowita pani Rebecca zaczęła trenować gimnastykę w wieku dziewięciu lat. Jej treningi i starania doprowadziły ją później do zdobycia tytułów regionalnych i krajowych dla gimnastyczki wyczynowej. Wystąpiła w programach telewizyjnych Make It or Break It, The Late Late Show z Craigiem Fergusonem, The Mumblesteens, Drop Inc., The Flip Side, Screwed, CoffeeHouse i The PET Squad Files.

  Rebecca jest właścicielem swojego kanału YouTube o nazwie Rebecca Zamolo, który ma ponad 86 tys. subskrybentów. Na swoim kanale zamieszcza filmy z parodią i gimnastyką. Niektóre z jej popularnych filmów na YouTube obejmują Gummy Food vs Real Food Challenge, I'm So Married, Dance Moms Pose Challenge i Trying Gimnastic Wtedy i teraz! Rebecca stworzyła również film dokumentalny na podstawie swoich doświadczeń z operacji, w której części jej jelita grubego zostały zastąpione stworzeniem J-Colon.

  Ciężka praca jako YouTuber, aktorka, producentka i scenarzystka pozwoliła jej cieszyć się wspaniałą wartością netto wynoszącą prawie 3,2 miliona dolarów.

  Błogie życie małżeńskie!

  Rebecca Zamolo poślubiła Matta Yoakuma, autora tekstów, autora tekstów i producenta muzycznego 17 maja 2014 roku. Ślub tych sensacji na YouTube odbył się w Los Angeles; CA. Matt zarabia również na kanale YouTube o nazwie Matt Slays, który ma ponad 200 tys. subskrybentów. Rebecca i jej mąż artysta mieszkają obecnie w Los Angeles.

  Para wydaje się szczęśliwa i szczęśliwa, że ​​ma się w życiu. Rebecca i Matt należą do tego samego zawodu, który wspiera ich w zrozumieniu nawzajem swoich codziennych zmagań i problemów. Urocza para jest teraz całkowicie pochłonięta swoją karierą i dlatego nie planuje mieć dzieci. Jednak wielu fanów czeka, aż ta dwuosobowa rodzina powita nowych członków i będzie wyglądać piękniej.

  Krótki życiorys:

  Należąca do amerykańskiej narodowości Rebecca Zamolo obchodzi swoje urodziny 28 września w wieku 32 lat. Rebecca urodziła się i wychowała w Martinez w Kalifornii w USA. Ma atrakcyjny wzrost 5 stóp 5 cali i wagę 55 kg. Ukończyła studia z zakresu komunikacji masowej i zarządzania sportem na Uniwersytecie Kalifornijskim. Jest córką Paula Zamolo i Cathy Zamolo i ma troje rodzeństwa. Wiki Rebeki nie została stworzona, ale pozostaje aktywna w mediach społecznościowych.

  Zalecane