blog

Redmond Gerard Wiki: Wiek, rodzice, życie osobiste, Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018

Dla widzów i miłośnika sportu byłby to zaledwie Złoty Medal, ale dla zwycięzcy jest efektem godzin determinacji, ciężkiej pracy i niekończących się zmagań. Redmond Gerard jest najmłodszym Amerykaninem, który zdobył złoty medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, ale to nie oddaje całej historii, ponieważ grał z poświęceniem od drugiego roku życia, a teraz stał się synonimem snowboardowej sensacji.

 Redmond Gerard Wiki: Wiek, rodzice, życie osobiste, Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018

Skały Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018:

Snowboardzista Redmond Gerard to złoto medalista którzy rywalizowali w slopestyle dla Stanów Zjednoczonych na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018 w Pyeongchang. Został pierwszym członkiem zespołu USA, który zdobył upragniony tytuł.

Impreza jeszcze się nie zakończyła, a sportowcy i jego amerykańscy koledzy z drużyny, Kyle Mack, Chris Corning i Ryan Stassel, zmierzą się w niedzielę, 20 lutego, a ostatni w piątek, 23 lutego 2018 roku.

Redmond jest jednym z najmłodszych sportowców, którzy zdobyli złoty medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich od 1928 roku. Co więcej, jest najmłodszym Amerykaninem w historii, który zdobył uznanie w wieku siedemnastu lat, co sprawia, że ​​jego świętowanie jest jeszcze bardziej podwójne.

Dla ludzi może to zabrzmieć niedowierzaniem, ale prawdą jest, że podopieczne dziecko zaczęło jeździć na snowboardzie w wieku dwóch lat.

Ostateczny wynik:

Zawodnik jest teraz drugim Amerykaninem, który zdobył złoty medal w olimpijskiej męskiej konkurencji slopestyle w dwóch seriach. To była jedna z rozgrywek wyścigu pomiędzy Gerardem i jego kolegą z Kanady, Maxem Parrotem i Markiem McMorrisem.

Fenomenalny końcowy skok z najlepszym wynikiem 87,16 sprawił, że został zwycięzcą zawodów, ponieważ pokonał Parrota i McMorrisa z ich 86,00 i 85,20, co dało im odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

Życie osobiste Gerarda:

Młody snowboardzista jest bardzo skryty, jeśli chodzi o dzielenie się swoim życiem osobistym. Wykorzystuje swój czas w mediach społecznościowych, informując fanów o swoich przygodach i wakacjach, ale nigdy nie dał wglądu w swoją dziewczynę.

Redmond, który żyje niespiesznie i cieszy się możliwością pokazania wszystkiego, co najlepsze, nigdy tak naprawdę nie przejmował się ujawnianiem swojego życia miłosnego, co sugeruje, że prawdopodobnie jest singlem.

Dziewięcioosobowa rodzina Gerarda!

Urodził się w dużej, dziewięcioosobowej rodzinie, gdy został nadepnięty na ziemię jako jeden z siedmiorga rodzeństwa rodziców Conrada i Jen Gerard. Gracz sensacji ma czterech braci Brendana, Creightona, Malachi i Trevora. Ma też dwie siostry o imieniu Teighan i najmłodszego Ashera.

Zalecane